0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
BoostMe NOW BoostMe NOW 60 kaps.
Healthlabs
98,00 zł

BoostMe NOW 60 kaps.

Waga wysyłki: 150g
Bez glutenu
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

NALT (Tyrozyna z B6) 120 kaps.
NALT (Tyrozyna z B6) 120 kaps.
Apollo's Hegemony
59,00 zł
98,00 zł z VAT
3,27 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Zestaw substancji ukierunkowanych na poprawę procesów poznawczych
  • Zawiera kofeinę, alpha-GPC, NALT oraz wyciągi z herbaty czarnej i zielonej
  • Skład opracowany przy udziale ekspertów z zakresu żywienia i neurochemii
  • Przynosi szybkie efekty (już po 45-60 minutach od spożycia)
  • Produkt przeznaczony do stosowania doraźnego

HealthLabs BoostMe NOW to suplement diety ukierunkowany na poprawę funkcji poznawczych. Zawarte w preparacie składniki szybko i doraźnie wspomagają pamięć i koncentrację (efekty są odczuwalne już po 45-60 minutach).

Kofeina to alkaloid purynowy, będący niewątpliwie jednym z najpopularniejszych stymulantów. Naturalne źródła kofeiny to głównie kawa, guarana, yerba mate oraz zielona herbata. Powszechnie przyjmuje się, że podstawowym mechanizmem działania kofeiny jest blokowanie receptorów adenozynowych, co przekłada się na zniesienie uczucia zmęczenia i znużenia oraz poprawę koncentracji.

AlphaGPC to wysoce biodostępna forma choliny, będącej prekursorem acetylocholiny (ACh). Acetylocholina jest głównym przekaźnikiem układu cholinergicznego, zaangażowanym w procesy związane z uczeniem się, zapamiętywaniem i koncentracją.

Ekstrakt z zielonej herbaty pozyskiwany jest z nie poddanych procesowi fermentacji, wysuszonych liści herbaty chińskiej (Camellia sinensis (L.) Kuntze). Zielona herbata stanowi m.in. źródło flawonoidów, alkaloidów purynowych oraz aminokwasów – w tym L-teaniny, która przejawia działanie tonizujące układ nerwowy.

Ekstrakt z liści herbaty assamskiej, jednej z najlepszych czarnych herbat, pochodzącej z Indii. W porównaniu do liści zielonej herbaty, liście herbaty Assam są dłużej utleniane, przez co zyskują ciemniejszy kolor i intensywny, głęboki smak. Jednym ze składników ekstraktu jest teakryna, która pod kątem strukturalnym i funkcjonalnym jest zbliżona do kofeiny. Odznacza się jednak nieco dłuższym działaniem i tym, że nie wywołuje tolerancji przy dłuższym stosowaniu.

NALT (Nacetylo Ltyrozyna) to acetylowana forma L-tyrozyny – endogennego aminokwasu białkowego, który powstaje w organizmie w wyniku przemian fenyloalaniny. L-tyrozyna uczestniczy w syntezie katecholamin, takich jak noradrenalina i dopamina, i w związku z tym można ją spotkać w suplementach diety, mających na celu poprawę funkcji poznawczych, zwłaszcza pod wpływem ekspozycji na stres.

Podsumowując, HealthLabs BoostMe NOW to suplement diety przeznaczony dla osób, które potrzebują szybkiej poprawy pamięci i koncentracji oraz zwiększenia poziomu energii. Ze względu na działanie doraźne, może być pomocny w szczególności w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego, np. podczas sesji egzaminacyjnej lub chwilowego nadmiaru obowiązków w pracy.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby