0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Cynk BIO 7,5mg Cynk BIO 7,5mg 60 tab.
BeOrganic
39,99 zł

Cynk BIO 7,5mg 60 tab.

od 3 sztuk tylko: 39,19 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 170g
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Zinc Lactate (mleczan cynku) 200 kaps.
Zinc Lactate (mleczan cynku) 200 kaps.
MZ-STORE
29,90 zł
39,99 zł z VAT
0,67 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Maksymalna dopuszczalna dzienna dawka naturalnego cynku
  • Opatentowany kompleks ekologicznych ekstraktów roślinnych
  • Produkt przyjaznym weganom i wegetarianom
  • Doskonała przyswajalność i biodostępność

BeOrganic Cynk to suplement diety w skład którego wchodzi opatentowana mieszanka organicznych ekstraktów roślinnych, standaryzowanych na zawartość cynku. Produkt jest przyjazny weganom i wegetarianom. Dostarcza maksymalną dopuszczalną dzienną dawkę łatwo przyswajalnego i wysoce biodostępnego cynku.

Cynk to organiczny związek chemiczny traktowany jako mikroelement niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Praktycznie wszystkie kluczowe procesy życiowe wymagają jego obecności. Jest on częścią struktury ponad 200 enzymów. Szacuje się, że największe ilości tego cennego pierwiastka gromadzą ludzkie kości, mięśnie, skóra i mózg.

Cynk wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Jest też ważny dla właściwego wzrostu i podziału komórek. Ponadto sprzyja utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, odgrywa również istotną rolę w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Szczególną uwagę na jego spożycie muszą zwrócić mężczyźni, bowiem pierwiastek ten przyczynia się do utrzymania optymalnego poziomu testosteronu we krwi i jest zaangażowany w utrzymanie prawidłowej płodności.

Zawarty w preparacie cynk pochodzi z naturalnego źródła najwyższej jakości. Jest nim opatentowana mieszanka ekologicznych ekstraktów roślinnych Producent sięgnął po rośliny wyróżniające się bardzo wysokim stężeniem cynku, czyli liście bazylii świętej oraz owocniki grzybów medycznych: shiitake i boczniaka ostrygowatego. Proces ekstrakcji przebiega bez użycia sztucznych rozpuszczalników czy substancji chemicznych. Co ważne, ekstrakty roślinne są źródłem nie tylko cynku, ale także naturalnie występujących kofaktorów i innych substancji. Przekłada się na wysoką biodostępność pierwiastka, jego absorpcję oraz wykorzystanie w ustroju.

Podsumowując, BeOrganic Cynk to nowatorski preparat zawierający maksymalną dopuszczalną dzienna dawka wysoce biodostępnego i łatwo przyswajalnego cynku w postaci ekologicznych ekstraktów roślinnych. Docenią go zwłaszcza osoby, które nie mają przekonania do syntetycznych witamin i minerałów i wolą postawić na naturalne rozwiązania.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby