Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Level Up Level Up 90 kaps.
Gold Star
159,00 zł
Magazyn: eu

Level Up 90 kaps.

Gold Star 5 (1 opinii)

od 3 sztuk tylko: 155,82 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 200g
159,00 zł z VAT
5,30 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zaawansowana formuła anty-estrogenowa i anty-prolaktynowa
  • Skutecznie pozwala podnieść siłę i masę trenowanych mięśni
  • Wsparcie dla homeostazy hormonalnej po cyklu
  • Naturalny afrodyzjak wzmacniający libido
  • Stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu
  • Spowalnia przyrost tkanki tłuszczowej
  • Wysoki potencjał anaboliczny

Gold Star Level UP to preparat z najwyższej półki należący do grupy boosterów testosteronu, kompleksowo wspierający gospodarkę hormonalną i funkcje seksualne mężczyzn. Dzięki zawartym w nim składnikom aktywnym, które naturalnie podnoszą poziom „hormonu męskości”, budowanie masy mięśniowej i ograniczenie przyrostu tkanki tłuszczowej jest zdecydowanie łatwiejsze.

W skład suplementu wchodzą:
Wyciąg z pędów Bulbine Natalensis – rośliny pochodzącej z południowej Afryki, która używana jest w tamtejszym rejonie jako afrodyzjak, znana jest również ze swoich właściwości wpływających na układ hormonalny.

Badania donoszą jej szczególny wpływ na wartości stężeń hormonów anabolicznych – testosteronu i pośrednio oddziałujących na funkcję gonad, LH i FSH. Zwiększone (aż o 347% ponad normę!) wydzielanie „hormonu męskości” odbywa się za pomocą podniesienia aktywności enzymów – fosfatazy alkalicznej i kwaśnej, których efekt działania „widoczny” jest w jądrach i bezpośrednio we krwi.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Libido 10 z 10 Samopoczucie 10 z 10 Bust testu 8 z 10 Więcej energii 7,5 z 10 W całosci zajeb*ste na PCT
21/06/2019 serch

Zwiększony poziom testosteronu niesie ze sobą ryzyko jego konwersji do estrogenów, a także zaburzenia funkcji przysadki w zakresie wydzielania prolaktyny. Warto więc podkreślić, iż suplementacja wyciągiem z tej rośliny pozwala również skutecznie obniżyć wydzielanie tych niepożądanych przez grono ćwiczących mężczyzn hormonów o 39%, tym samym zapobiegając niechcianym efektom w postaci ginekomastii, chwiejności nastrojów, retencji wody i innym.

N-metylo-D-asparaginian (NMDA) jest znanym ze swojego agonistycznego działania, aktywatorem synaptycznego receptora NMDA. Dzięki niemu możliwe jest wnikanie do wnętrza komórek kationów wapniowych, sodowych i potasowych, których prąd jonowy jest niezbędny do koordynacji prawidłowej funkcji układu nerwowego.

Bardzo duże nagromadzenie receptorów NMDA zaobserwowano w ośrodkowym układzie nerwowym, głównie w okolicach przysadki i podwzgórza. Są one „centrami dowodzenia”, nadzorującymi homeostazę hormonalną ustroju. Mając tę wiedzę, udowodniono, iż suplementacja kwasem N-metylo-D-asparaginowym pozytywnie wpływa na wydzielanie GnRH (hormonu stymulującego wydzielanie gonadotropin), hormonu wzrostu i LH, które idealnie dopełniają anaboliczne działanie testosteronu.

4-hydroksyizoleucyna – aminokwas pochodzenia roślinnego, który bierze udział w regulacji wpływu insuliny na komórki. Z jednej strony posiada on właściwość pobudzania komórek beta trzustki do wydzielania tego hormonu, jednak z drugiej strony uwrażliwia tkanki (przede wszystkim mięśniową) na jego działanie.

Sportowcy suplementujący ten aminokwas mają na celu wykorzystanie jego potencjału anabolicznego w odniesieniu do tkanki mięśniowej. Jest ono uwarunkowane tym, iż działa jak insulinomimetyk – nasila transport białek budulcowych, w towarzystwie węglowodanów i kreatyny jako substancji energetycznych do mięśnia, tym samym wspierając zachodzenie procesów anabolicznych. Co więcej, zmniejsza wykorzystanie glukozy przez komórki tkanki tłuszczowej, ograniczając odbudowę zapasów tłuszczu.

Bułgarski Tribulus Terrestris to przede wszystkim bogactwo saponin o działaniu afrodyzującym. Wiele osób kojarzy suplementacje preparatami zawierającymi wyciąg z tej rośliny ze skutecznym sposobem podniesienia poziomu testosteronu we krwi. Mimo, iż jest to błędne założenie, włączenie Tribulusa skutkuje wzmocnieniem libido, pewności siebie, a także zwiększeniem siły i masy mięśniowej.

Zawarte w wyciągu substancje aktywne, zwiększają ekspresję receptorów androgenowych (AR) w jądrach komórek, dzięki czemu występujące naturalnie w ustroju hormony steroidowe mogą silniej wywoływać konkretne efekty metaboliczne. Wszystko to prowadzi do zaobserwowania wyżej wymienionych „objawów”.

Duże grono adeptów sportów siłowych oczekuje tego, iż podczas treningu będą mogli odczuć „pompę mięśniową”. Również jest to „w zasięgu mocy” tej rośliny, gdyż indukuje ona wzrost ekspresji syntazy tlenku azotu. Wytwarza ona gazowy hormon (NO), który nie dość, iż daje uczucie „pompy”, poprawia również erekcję.

Diindolometan (DIM) – związek pochodzenia roślinnego o wysokim potencjale antyestrogenowym. Krążące we krwi hormony przekształcane są przez wątrobę do różnych substancji pochodnych, które co prawda posiadają zdecydowanie mniejszą aktywność od związku macierzystego, jednak mogą wywołać określony efekt komórkowy. Dowiedziono, iż DIM reguluje ten proces w wątrobie w odniesieniu do estrogenów, zmieniając stosunek „złych” (potencjalnie kancerogennych) do „dobrych”. Ponadto, znacząco obniża poziom „kobiecych hormonów” we krwi, co jest szczególnie pożądane przez ćwiczących mężczyzn.

Avena Sativa – wyciąg z owsa zwyczajnego to bogactwo mikroelementów i związków bioaktywnych z grupy flawonoidów. Od dawnych czasów owies używany był jako afrodyzjak, obecnie jednak upatruje się w nim również korzystny wpływ na poziom testosteronu u mężczyzn. Ponadto niektóre z badań wskazują na to, iż związki aktywne zawarte w tej roślinie „korygują” poziomy cholesterolu LDL i HDL, przywracając między nimi właściwą proporcję.

Glukonian cynku to organiczna postać mikroelementu, który „stoi na straży męskości” w jego najlepiej przyswajalnej formie. Wieloetapowy proces biosyntezy białka jest jednym z najważniejszych mechanizmów molekularnych w komórkach mięśniowych, pożądanym przez osoby uprawiające sporty siłowe. Suplementacja cynkiem, budującym tzw. palce cynkowe, czyli struktury biorące udział w transkrypcji, pozwala na znacznie efektywniejszą odbudowę włókien mięśniowych i zwiększenie objętości trenowanych mięśni.

Warto również wspomnieć, iż ta mikromolekuła poprawia jakość męskiego nasienia - zmniejsza zużycie tlenu przez poruszające się plemniki, ułatwiając zapłodnienie. Dodatkowo współgra z obecną w suplemencie hydroksyizoleucyną w zakresie poprawiania insulinowrażliwości tkanek.

Ekstrakt z Rhodiola Rosea jest źródłem salidrozydów - substancji o działaniu adaptogennym. Ich działanie opiera się głównie na modulowaniu pracy ośrodkowego układu nerwowego, co sprzyja niwelowaniu objawów depresyjnych. Dzieje się to za sprawą hamowania funkcji enzymu monoaminooksydazy B (MAO-B). Tym samym w mózgowiu zostaje podniesiony poziom dopaminy.

Co więcej, zaobserwowano, iż adaptogeny mają zdolność blokowania receptorów estrogenowych w tkankach obwodowych. Jest to wykluczenie kolejnego „punktu uchwytu” dla tych hormonów, których podniesiony poziom niesie niepożądane efekty.

Korzeń Maca to kolejny ekstrakt roślinny o działaniu adaptogennym i pozytywnym wpływie na gospodarkę hormonalną mężczyzn. Jest on stosowany jako skuteczny afrodyzjak, ponadto zwiększa objętość męskiego nasienia, a także podnosi jego jakość. Kilka prób klinicznych potwierdziło jego działanie antyestrogenowe i podnoszące poziom testosteronu we krwi.

Epimedium jest źródłem ikaryny - substancji czynnej, znanej ze swojej skuteczności w zakresie poprawy potencji i doznań seksualnych. Jej molekularny mechanizm działania jest identyczny niczym punkt uchwytu obecnego w Viagrze sildenafilu. Hamuje ona aktywność fosfodiesterazy 5. Dzięki temu zwiększeniu ulega poziom tlenku azotu w naczyniach krwionośnych prącia, który sprawia, iż napływa do nich zdecydowanie większa ilość krwi.

Eurycoma Longifolia to kolejna z dobroci natury, która kompleksowo wspiera cechy męskości. W badaniach dowiedziono, iż składniki aktywne zawarte w roślinie zwiększają aktywność jednego z kluczowych dla steroidogenezy jądrowej enzymów – 17-alfahydroksylazy/17,20-liazy. Dzięki temu metaboliczne szlaki zostają „skierowane” na produkcję DHEA i innych androgenów, w tym testosteronu. Stwierdzono również, iż Eurycoma Longifolia wykazuje wysoki potencjał antyestrogenowy podobny do znanej substancji zarejestrowanej jako lek – Tamoksifenu.

Oprócz wpływu na układ endokrynny, wykazano, że przyjmowanie ekstraktu Eurycoma zdecydowanie zwiększa produkcję męskiego nasienia i ułatwia erekcję.

Podsumowując, Gold Star Level UP to suplement przeznaczony dla każdego mężczyzny, który pragnie przyspieszyć proces budowy tkanki mięśniowej, poprawić sprawność seksualną, a także ogólne samopoczucie. Z oferowanych przez niego działań mogą skorzystać również mężczyźni, którzy zrezygnowali z nielegalnych środków dopingujących i dążą do przywrócenia homeostazy układu hormonalnego.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (1)
Skład
Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja dzienna: 3 kapsułki (1 kapsułka trzy razy dziennie)Ilość porcji w opakowaniu: 30
w porcji dziennej (3 kapsułki)zawartość%ZDS
LEVEL UP MATRIX BLEND1325 mg**
Bulbine Natalensis (pędy), N-metylo-D-asparaginian (NMDA), 4-hydroksyizoleucyna, bułgarski Tribulus terrestris (80% saponiny, 40% protodioscyny), diindolometan (DIM), Avena Sativa, glukonian cynku, ekstrakt z Rhodiola Rosea (3 % Salidrozydów), korzeń Maca, Epimedium (10% Ikaryny), Eurycoma Longifolia (20:1).
Pozostałe składniki

Mąka ryżowa, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

 

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027