Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Bulbine Bulbine 120 tab.
Pure
89,00 zł
Magazyn: eu

Bulbine 120 tab.

od 3 sztuk tylko: 87,22 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 249g
Bez dodatków
Naturalny
89,00 złz VAT
2,97 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zwiększa produkcję testosteronu w organizmie
  • Wspiera jakość i żywotność plemników
  • Promuję anabolizm mięśniowy
  • Wspiera układ odpornościowy
  • Zapobiega katabolizmowi
  • Poprawia jakość erekcji
  • Podnosi samopoczucie

Pure Bulbine to wyjątkowy, naturalny suplement podnoszący poziom produkcji testosteronu w organizmie. Preparat znacząco zwiększa libido oraz jakość erekcji, okazując się w tym względzie równie skuteczny, co sildenafil, czyli substancja czynna popularnych „niebieskich tabletek”. Jego stosowanie odbija się również korzystnie na płodności.

Bulbine natalensis to roślina jednoliścienna z rodziny Asphodelaceae, czyli złotogłowych, lub asfodelowych. Występuje głównie w Afryce Południowej, gdzie nazywana jest ibhucu. Jest ona wykorzystywana w medycynie ludowej od wieków, gdzie stosuje się z powodzeniem ekstrakt z korzenia oraz sok z liści rośliny jako medykament na różnorakie schorzenia, wysypki czy jako afrodyzjak. Jako suplement diety stosuje, się głównie wyciąg wodny, który obfituje w substancje aktywne, takie jak taniny, glikozydy, saponiny czy antrachinony.

Wzrost stężenia testosteronu
Zgodnie z badaniami, ekstrakt z rośliny Bulbine natalensis jest w stanie istotnie zwiększyć poziom testosteronu we krwi, jak również obecnego w jądrach. Ten efekt jest wypadkową wielopłaszczyznowego działania, które oferuje Bulbine.

Po pierwsze, w wyniku przyjmowania ekstraktu odnotowuje się zwiększenie masy oraz rozmiaru jąder. Organy te są w przypadku mężczyzn dominującym producentem testosteronu, w związku z czym rozrost struktur budujących ten organ skutkuje równocześnie zwiększeniem całkowitej produkcji tego hormonu.

Po drugie, suplementacja Bulbine natalensis zwiększa poziom hormonu luteinizującego (LH). Hormon ten produkowany jest w przysadce mózgowej, a jego zadaniem jest stymulacja komórek jąder do produkcji testosteronu.

Po trzecie, w badaniach wykazano, że suplementacja Bulbine natalensis zwiększała dostępność cholesterolu dla komórek śródmiąższowych Leydiga. Cholesterol stanowi zaś bazę do produkcji wszystkich hormonów steroidowych, w tym oczywiście testosteronu. Dzięki dobrej dostępności do tego substratu, jądra są w stanie wytwarzać androgeny ze zwiększoną wydajnością.

Wysoki poziom testosteronu poprawia jakość życia
Wzrost poziomu testosteronu wynikający z suplementacji Bulbine natalensis jest wyraźnie odczuwalny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, jednak pierwsza grupa czerpie więcej korzyści z faktu podniesienia tego hormonu. Najbardziej znanym skutkiem wzrostu androgenów jest oczywiście zwiększone libido, lepsza jakość erekcji oraz wzrost pewności siebie. W badaniu na szczurach dawka 50 mg ekstraktu z Bulbine była równie skutecznie i zwiększała aktywność seksualną zwierząt, co sildenafil.

Kolejnym benefitem, który kojarzy się z testosteronem, jest doskonalsza sylwetka. Hormon ten umożliwia szybsze budowanie masy mięśniowej, a jego wysoki poziom obniża ryzyko katabolizmu mięśniowego w trakcie redukcji masy ciała.

Warto również wspomnieć o mniej oczywistych aspektach, takich jak poprawa zdolności kognitywnych czy też mniejsze zmęczenie w ciągu dnia. Ekstrakt z Bulbine natalensis wpływa też na zachowanie dobrej kondycji układu kostno-stawowego oraz procesy krwiotwórcze; stąd też można dojść do wniosku, że testosteron jest niebywale istotny dla wysokiej jakości życia, szczególnie w przypadku mężczyzn.

Bulbine natalensis poprawia jakość nasienia
Poza zwiększaniem poziomu testosteronu, ekstrakt z Bulbine Natalensis wykazuje zdolność do poprawy jakości i ilości nasienia. Wykazano, że suplementacja wyciągiem z tej rośliny zwiększała aktywność enzymów warunkujących kondycję plemników. Co więcej, odnotowano również, że w wyniku przyjmowania preparatu w jądrach zwiększała się ilość substratów niezbędnych do przeprowadzenia spermatogenezy. Tym samym miały one optymalne warunki, co owocowało zwiększoną ilością plemników w nasieniu. Wspomniany wcześniej efekt zwiększenia się całego organu wydzielniczego jakim są jądra, również skutkuje większą ilością spermy.

Podsumowując, Pure Bulbine to wyjątkowy preparat oparty na naturalnym składniku, który wykazuje wysoką skuteczność w zwiększaniu produkcji testosteronu wśród mężczyzn. Dodatkowo suplement jest doskonałym afrodyzjakiem oraz ma też udowodnione, korzystne działanie na jakość nasienia.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)

Skład

Wielkość opakowania: 120 tabletekPorcja jednorazowa: 4 tabletkiIlość porcji w opakowaniu: 30
w porcji (4 tabletki)zawartość%ZDS
100% Bulbine Natalensis2000 mg*

Pozostałe składniki

Żelatyna (kapsułka), mąka ryżowa, stearynian magnezu.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

P5P – wysoce biodostępna witamina B6

P5P – wysoce biodostępna witamina B6

5-fosforan pirydoksalu jest aktywną formą witaminy B6, która napędza około 168 istotnych procesów enzymatycznych w naszym...

czytaj więcej

Agmatyna dla zdrowia

Agmatyna dla zdrowia

Dziś poruszymy tematykę bardzo interesującego suplementu jakim jest Agmatyna występująca w sprzedaży m.in. jako siarczan...

czytaj więcej

Podstawy treningu off-season

Podstawy treningu off-season

Jak trenować poza sezonem startowym? Pytanie te często dręczy osoby przyzwyczajone do pracy na wysokiej intensywności i notorycznie bijące rekordy. Część...

czytaj więcej

Kawa z grzybami leczniczymi – Mushroom Cofee

Kawa z grzybami leczniczymi – Mushroom Cofee

Jeśli należysz do grona osób, które uwielbiają aromat czarnego trunku o poranku, lub też doszukują się w nim wsparcia...

czytaj więcej

#21 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Zinc Bisglycinate

#21 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Zinc Bisglycinate

Cynk jest jednym z najważniejszych minerałów w naszej diecie. Nie ulega to żadnym wątpliwościom. Jego odpowiednia podaż w...

czytaj więcej

Dynamika a izometria

Dynamika a izometria

Trening izometryczny nie cieszy się zbytnią popularnością w Polsce, natomiast jest powszechnie znany i stosowany na zachodzie. Z tego też powodu...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy

MZKatalog - polecani trenerzy

MZKatalog - polecane kluby

Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027