0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Wianabol Wianabol 90 kaps.
Biotech Usa
72,00 zł

Wianabol 90 kaps.

od 3 sztuk tylko: 70,56 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 250g

Jako alternatywę polecamy:

Brutal Anadrol 90 kaps.
Brutal Anadrol 90 kaps.
Biotech Usa
75,00 zł
72,00 zł z VAT
1,60 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
 • Chroni męskie gonady przed szkodliwymi czynnikami
 • Maksymalizuje własną produkcję testosteronu
 • Poprawia skład, jakoś oraz ilość nasienia
 • Wspomaga leczenie łagodnego przerostu prostaty
 • Kieruje nieprawidłowe komórki prostaty na drogę apoptozy
 • Podnosi libido
 • Zapewnia duży poziom energii oraz motywacji
 • Poprawia gospodarkę węglowodanową organizmu
 • Zawiera aż 44 składniki czynne!
 • Chroni przed łysieniem androgenowym
 • Hamuje proces aromatazy
 • Wspomaga produkcję energii w organizmie
 • Usprawnia pracę układu moczowego
 • Wspomaga walkę ze stanami zapalnymi
 • Chroni przed stresem oksydacyjnym
 • Usprawnia pracę układu krwionośnego
 • Bierze udział w detoksykacji organizmu

Wianabol firmy BioTech USA to suplement diety z grupy boosterów testosteronów. Przemyślnie dobrane składniki preparatu zapewniają podniesienie produkcji tego hormonu. Mnogość składników o charakterze odżywczym oraz ochronnym wspomaga pracę całego organizmu, co przekłada się na lepszą efektywność podczas treningu.

Steronitol LT™ jest kompleksem ekstraktu oraz owocu buzdyganka ziemnego. Korzeń tej rośliny był niegdyś wykorzystywany by poprawić płodność u mężczyzn, a owoce zapewniały siłę oraz wigor.

Korzeń tej rośliny zawiera takie substancje jak: tribulozyna, diosgenina, protodioscyna oraz saponiny steroidowe. Ich podstawowym efektem jest zwiększenie poziomu receptorów androgenowych w układzie nerwowym. Przyłączenie się do nich testosteronu oraz jego pochodnych zapewnia wysokie libido oraz typową dla mężczyzn z wysokim poziomem testosteronu pewność siebie. Stosowanie ekstraktu z tej rośliny stanowi fantastyczne rozwiązanie dla osób z zaburzeniami erekcji. Wynika to z faktu, że składniki czynne stymulują syntezę tlenku azotu, który wspomaga walkę z tym problemem.

U bezpłodnych mężczyzn oraz u takich, którzy mają zaniżony poziom testosteronu stosowanie buzdyganka podnosi jego produkcję do norm fizjologicznych. Redukuje to skutki uboczne związane z niewystarczającą produkcją tego hormonu, do których należy: obniżone libido, brak motywacji u mężczyzn oraz bezpłodność.

Substancje zawarte w surowcu poprawiają jakość oraz ilość nasienia. Dodatkowo wspomagają terapię łagodnego przerostu prostaty.

Winstro-X™ jest mieszanką surowców oraz substancji roślinnych, które poprawiają jakość życia mężczyzn oraz normalizują poziom testosteronu.

Beta-sitosterol jest substancją roślinną, która hamuje nadmierną konwersję testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT). Wynika to z faktu, że związek hamuje działanie enzymu, który odpowiada za ten proces – 5-alfa reduktaza. DHT jest ważnym hormonem w organizmie, lecz jego nadmierna ilość powoduje przerost gruczołu krokowego oraz łysienie typu androgenowego. Zmiany w prostacie pogarszają jakość życia seksualnego oraz utrudniają pracę układu moczowego. Wynikająca z działania beta-sitosterolu zmniejszona produkcja DHT chroni przed wystąpieniem tych stanów.

Chryzyna jest istotnym składnikiem mleczka oraz pyłku pszczelego. Wykazano, że pobudzając kaskadę zdarzeń nasila produkcję testosteronu w jądrach, dzięki czemu normalizuje jego poziom. Jest związkiem z grupy flawonoidów, który hamuje funkcje białka DAX-1. Białko to ujemnie reguluje białko StAR, które uwrażliwia komórki jąder i stymuluje produkcję androgenów. Dzięki takiemu działaniu chryzyna pobudza białko star, dzięki czemu stymuluje organizm do syntezy testosteronu.

Kora z Muira puama jest rośliną używaną niegdyś w Brazylii jako afrodyzjak. Odnotowano, że mężczyźni przyjmująca wyciąg z kory tej rośliny mają większą witalność oraz usprawnione funkcje seksualne.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego – jest surowcem roślinnym, który usprawnia produkcję testosteronu u mężczyzn. Za pozytywne działanie tego wyciągu odpowiadają związki z grupy ginsenozydów. Odpowiadają one za zahamowanie konwersji testosteronu do dihydrotestosteronu, dzięki czemu pozwalają na utrzymanie wysokiego poziomu pierwszego z tych hormonów. Skutkuje to poprawieniem jakości życia seksualnego oraz chroni przed wypadaniem włosów i przerostem prostaty, które są charakterystyczne dla podwyższonego poziomu DHT.

Żeń-szeń koreański chroni również jądra przed czynnikami szkodliwymi. Zapewnia to ich wydajną pracę oraz dobre zdrowie.

Owoc pieczarki dwuzarodnikowej – jest to rodzaj grzyba, który posiada substancje fitochemiczne hamujące proces aromatazy w organizmie. Dzięki temu zahamowana zostaje przemiana testosteronu do estrogenów, co pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu androgenów. Ponadto chroni przed wystąpieniem poważnych skutków ubocznych związanych z podwyższonym poziomem estrogenów u mężczyzn, np. niepłodność, retencja wody, spadek libido.

Zmielona lucerna siewna jest surowcem z wieloletniej rośliny Medicago sativa, której stosowanie zapewnia wiele benefitów zdrowotnych. Między innymi redukuje stany zapalne obejmujące prostatę, dzięki czemu chroni przed zaburzeniem funkcji tego gruczołu. Za takie działanie odpowiadają genisteina oraz daidzeina, które występują w tej roślinie.

Ekstrakt z korzenia imbiru – jest surowcem, który był wykorzystywany już w tradycyjnej chińskiej medycynie. W roślinie zawarte są: 6-gingerol, 6-paragol oraz gangerenon A, które zwiększają masę jąder oraz usprawniają w nich produkcję testosteronu. Usprawniając pracę męskich gonad poprawiają jakość nasienia oraz chronią przed przerostem gruczołu krokowego. Wynika to z faktu, że sprowadzają na drogę apoptozy nieprawidłowe komórki.

Ekstrakt z korzenia diabelskiego pazura wykazuje charakter przeciwzapalny oraz przeciwbólowy. Dzięki temu chroni narządy (m.in. jądra) przed szkodliwym wpływem przewlekłych stanów zapalnych, która uszkadzają ich funkcję. Za takie działanie odpowiadają: harpagidy, prokumbidy oraz harpagozydy.

Korzeń papryczki Cayenne – surowiec bogaty jest minerały oraz witaminy, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Obecność kapsaicyny wspomaga walkę ze stanami zapalnymi, które zakłócają pracę wielu organów oraz poprawia krążenie krwi. Skutkuje to poprawieniem sprawności seksualnej u mężczyzn oraz usprawnia odżywienie mięsni szkieletowych podczas treningu.

Dianabo-X™ jest kompleksem roślinnych ekstraktów, do których należy palma sabałowa, ostropest plamisty, korzeń maka oraz Bacopa monnieri.

Ekstrakt z owocu palmy sabałowej – jest rośliną bogatą w kwasy tłuszczowe (kwas oleinowy, kwas laurynowy). Organizm korzysta z nich podczas syntezy testosteronu, dlatego doprowadzenie ich właściwie wysokiej ilości pozwala na podniesienie poziomu tego hormonu w warunkach fizjologicznych.

Surowiec hamuje ponadto enzym 5-alfa reduktazę, który konwertuje testosteron do DHT. Chroni to przed łysieniem androgenowym oraz przerostem prostaty. Ponadto utrzymuje maksymalnie wysoką pulę testosteronu w ustroju, co poprawia jakość nasienia oraz libido.

Nasiona ostropestu plamistego – roślina zawiera kilka substancji aktywnych wśród, których najważniejszą jest silymaryna. Należy ona do związków o działaniu przeciwutleniającym, dzięki czemu wspomaga organizm w walce z wolnymi rodnikami.

Silymaryna ponadto wspomaga pracę wątroby i chroni ją przed działaniem toksyn. Unieszkodliwienie substancji szkodliwych w tym narządzie hamuje ich szkodliwe działanie, które upośledza pracę organizmu.

Ekstrakt z korzenia Lepidium meyenii – inną nazwą rośliny jest korzeń maka. Jest to roślina z rodziny brokułowatych, która niegdyś była stosowana jako afrodyzjak. W dzisiejszych czasach potwierdzono jej pozytywny wpływ na produkcję nasienia, który wynika z obecności: makadryny, alkaloidów maka, makaeny oraz makamidów.

Bacopa monnieri jest rośliną, która wywiera pozytywny wpływ na pracę układu nerwowego oraz tarczycy. Dzięki temu, że usprawnia chemię mózgu poprawia funkcje poznawcze oraz koncentrację.

Tarczyca jest małym, z pozoru niepozornym narządem, który kontroluje pracę niemal całego organizmu. Utrzymanie prawidło stężenia produkowanego przez nią (tyroksyna, trójjodotyronina) przyspiesza metabolizm oraz reguluje pracę całego organizmu.

ANAsterol™ to kompleks substancji, które dostarczają do organizmu wielu witamin, pierwiastków oraz substancji aktywnych zapewniających wydajną pracę organizmu.

Metoksyizoflawon jest substancją z grupy flawonów, która nasila syntezę białek w organizmie oraz usprawnia regenerację potreningową. Ponadto obniża poziom kortyzolu, dzięki czemu chroni organizm przed nadmiernym katabolizmem.

Szpinak inaczej Spinacia aleracea jest rośliną, która pierwotnie wywodzie się ze środkowej oraz południowo-zachodniej Azji. Charakteryzuje się duża zawartością minerałów oraz witamin, dzięki czemu zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Obecność witaminy A oraz luteiny i zeaksantyny chroni narząd wzroku przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz przed światłęm UV. Są to czynniki, które w dłuższej perspektywie powodują pogorszenie się wzroku.

Duża zawartość potasu w szpinaku wpływa obniżająco na ciśnienie krwi, dzięki czemu chroni układ krążenia przed nadmierną pracą.

Spirulina jest rodzajem niebiesko-zielonej algi morskiej, która zawiera dużą ilość witamin, pierwiastków oraz substancji aktywnych. Pozwala to na kompleksowe uzupełnienie niedoborów diety, co skutkuje poprawieniem efektywności pracy organizmu.

Alga jest źródłem fikocyjanobiliny, która jest substancją o działaniu podobnym do bilirubiny. Podobnie jak ten enzym hamuje oksydację NADPH, dzięki czemu wykazuje silne działanie przeciwzapalne oraz antyoksydacyjne. Dzięki temu spirulina wykazuje działanie neuroprotekcyjne, co pozwala na zmniejszenie ryzyka rozwoju chorób o podłożu neurodegeneracyjnym. Ponadto usprawnia pracę układu nerwowego promując poprawienie pamięci oraz koncentracji.

Ponadto wspomaga pracę wątroby oraz redukuje jej stłuszczenie. Skutkuje to efektywniejszym usuwaniem metali ciężkich z organizmu, co przekłada się między innymi na wydajniejszą produkcję testosteronu.

Nasiona koli błyszczącej – są surowcem roślinnym pochodzącym z Afryki. Podobnie do guarany oraz liści zielonej herbaty charakteryzują się dużą zawartością kofeiny. Rośliny te zapewniają silny zastrzyk energii, a obecność substancji pomocniczych przedłuża pobudzające działanie tego związku.

Kofeina powoduje wyrzut katecholamin, dzięki czemu pobudza układ współczulny. Pobudza on organizm do działania.

Ekstrakt z Ginkgo biloba – jest rośliną, która wywiera szczególnie istotny wpływ na pracę układu nerwowego. Zawarte w niej flawonoidy oraz terpenoidy wykazują silne działanie przeciwzapalne, dzięki czemu chronią wrażliwe struktury tego układu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Mózg jest bardzo energochłonnym narządem w organizmu, dlatego warunkowane przez Ginkgo biloba efektywniejsze doprowadzenie glukozy do niego pozwala na wydajną produkcję energii.

Korzeń kudzu pochodzi z rośliny Pueraria lobata. Charakteryzuje się ona zawartością izoflawonów, które usprawniają pracę układu nerwowego. Przekłada się to na utrzymanie wysokiej motywacji do życia, efektywności oraz koncentracji.

Ekstrakt z mniszka pospolitego – jest surowcem roślinnym, który wywiera pozytywny wpływ na układ trawienny. Dzięki temu, że hamuje działanie alfa-glukozydazy redukuje ilość wchłanianych węglowodanów. Pozwala to na zmniejszenie spożytej puli kalorycznej w ciągu dnia. Ponadto uwrażliwia komórki na glukozę, co jest ważnym czynnikiem przy resyntezie glikogenu.

Ekstrakt z czosnku – jest warzywem, którego pozytywny wpływ na zdrowie jest znany od setek lat. Za jego pozytywne działanie odpowiada duża zawartość związków siarki oraz aniliny.

Ekstrakt z czosnku usprawnia pracę układu krążenia. Wynika to z faktu, że zawarte w nim substancje czynne usprawniają syntezę tlenku azotu, dzięki czemu skutecznie obniżają ciśnienie krwi. Ponadto redukują stany zapalne śródbłonka naczyń, które są czynnikiem indukującym rozwój miażdżycy.

Substancje aktywne obecne w czosnku wiążą oraz wspomagają usuwanie metali ciężkich z organizmu. Przekłada się to na uczucie wyższego poziomu energii, zdrowia oraz pośrednio wpływa na funkcje seksualne.

Chlorella jest algą słodkowodną, która zawiera wiele dobroczynnych witamin oraz pierwiastków. Szczególnie charakteryzuje się zawartością aktywnej formy witaminy B12 oraz biodostępnego żelaza. Pozwala to na uzyskanie prawidłowej syntezy białka oddechowego – hemoglobiny oraz wspomaga usuwanie metali ciężkich z organizmu. Zapewnia to utrzymanie wysokiej efektywności pracy organizmu.

Zielona pszenica jest bogatym źródłem chlorofilu oraz wielu minerałów i witamin. Zielony barwnik roślin zapewnia prawidłową pracę erytrocytów, które biorą udział w wymianie gazów oddechowych w tkankach.

Liście pokrzywy zwyczajnej zawierają substancje aktywne w postaci: beta-sitosterolu, skopoletyny, stimasterolu oraz kwasu ursolowego, które wywierają pozytywny wpływ na pracę układu moczowego oraz chronią prostatę przed szkodliwymi czynnikami.

Ponadto pokrzywa redukuje konwersję testosteronu do dihydrotestosteronu, który może powodować rozrost prostaty.

Nowozelandzka małża zielona – jest owocem morza bogatym w kwasy tłuszczowe omega-3. Charakteryzują się one działaniem przeciwzapalny, dzięki czemu chronią organizm przed tym stanem. Spełnia on bardzo ważną funkcję w organizmie w celu odbudowy tkanek i funkcjonowania układu odpornościowego, lecz jego przedłużające się występowanie prowadzi do rozwoju wielu poważnych schorzeń.

Sproszkowany liść Gymnema Sylvestre – jest surowcem roślinnym używanym już w medycynie ajurwedyjskiej. Główną substancją czynną zawartą w tej roślinie jest kwas gymnemowy. Redukuje on jelitową absorpcję węglowodanów, dzięki czemu zmniejsza ich ogólny poziom w organizmie. Uwrażliwia to tkanki na glukozę co powoduje, że stają się lepiej wykorzystywane przez organizm.

Sproszkowany korzeń lukrecji – zawarta w wyciągu z tej rośliny glabradyna jest flawonoidem o działaniu przeciwzapalnym. Chroni to tkanki przed uszkodzeniem, co przekłada się na ich wydajniejszą pracę.

Bioflawonoidy oraz likopen są związkami produkowanymi przez rośliny. Wywierają działanie przeciwutleniające dzięki czemu chronią organizm przed nadmiernym stresem oksydacyjnym. Jest to stan, który powoduje uszkodzenie tkanek oraz zaburza funkcjonowanie organizmu i prowadzi do rozwoju wielu chorób.

Ekstrakt z winogron wykazuje działanie antyestrogenowe. Objawia się ono zahamowaniem działania aromatazy, która jest enzymem przekształcającym testosteron w estrogen. Dzięki temu powoduje utrzymanie wysokiego poziomu testosteronu w organizmie. Ponadto utrzymuje wydajną syntezę tego hormonu przez ochronę jąder przed substancjami szkodliwymi.

Koenzym Q10 jest cząsteczką, która jest obecna w mitochondriach. Jej głównym zadaniem jest przenoszenie elektronów w łańcuchu oddechowym, dzięki czemu bierze udział w produkcji energii. Utrzymanie wysokiego poziomu tego związku maksymalizuje ten proces.

AAKG oraz chlorowodorek argininy – są substancjami dostarczającymi argininy, która jest aminokwasem. Bierze ona udział w cyklu mocznikowym, w którym organizm usuwa zbędne produkty metabolizmu (amoniak) oraz stymuluje syntezę tlenku azotu. Ten związek powoduje rozszerzenie światła naczyń krwionośnych co pozwala na lepsze odżywienie oraz dotlenienie tkanek.

Kreatyna buforowana jest formą kreatyny, która nie podrażnia układu trawiennego. Substancja sama w sobie odpowiada za przenoszenie wysokoenergetycznych grup fosforanowych do ADP w celu resyntezy ATP. Ta cząsteczka jest głównym paliwem mięśni, a usprawnienie jej produkcji zapewnia maksymalny poziom energii podczas treningu.

BioTech USA Wianabol to wieloskładnikowy suplement, który wielokierunkowo maksymalizuje produkcję testosteronu w organizmie mężczyzn. Dzięki takiemu działaniu suplement polecany jest bywalcom siłowni, którym zależy na maksymalnym anabolizmie mięśniowym. Ponadto preparatem powinni zainteresować się mężczyźni po 35 roku życia, ponieważ w tym wieku następuje obniżenie własnej produkcji testosteronu. Skutkuje to pogorszeniem libido, płodności, nastroju oraz motywacji. Dodatkowo stosunek między tkanką mięśniową a tkanką tłuszczową zmienia się w stronę tego drugiego.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby