0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Nattokinase 2,000FU Nattokinase 2,000FU 90 kaps.
Doctor's Best
89,00 zł

Nattokinase 2,000FU 90 kaps.

od 3 sztuk tylko: 87,22 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 120g
Bez glutenu
Bez GMO
Naturalny
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Magnesium Taurate (Taurynian magnezu) 120 kaps.
Magnesium Taurate (Taurynian magnezu) 120 kaps.
Apollo's Hegemony
79,00 zł
89,00 zł z VAT
0,99 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Organiczna nattokinaza (wolna od GMO)
  • Pozyskiwana ze sfermentowanej soi (Natto)
  • Dla zdrowia układu krwionośnego
  • Enzym rozpuszczający skrzepy
  • Zmniejsza ryzyko udaru
  • Wspiera normalizację ciśnienia krwi
  • Wspomaga obniżenie cholesterolu
  • Poprawia ukrwienie narządów wewnętrznych

Doctor's Best Nattokinase to suplement diety w skład którego wchodzi wyjątkowy enzym - Nattokinaza. Jest on pozyskiwany ze sfermentowanej soi natto, którą poddano działaniu bakterii Bacillus Subtilis. Samo natto jest naturalnym produktem, bardzo popularnym wśród Japończyków. Podobno to właśnie dzięki regularnemu spożywaniu natto cieszą się oni zdrowiem i długowiecznością.

Co ważne, soja natto, której użyto do pozyskania Nattokinazy, będącej głównym składnikiem suplementu Nattokinase jest niemodyfikowana genetycznie. Jedna kapsułka Nattokinase zawiera enzym Nattokinaza o wysokiej aktywności 2.000 F.U. / g. Suplement jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Wiele badań wskazuje na to, że odkrycie enzymu Nattokinaza stanowi prawdziwy przełom w dziedzinie leczenia chorób krążenia i zapobiegania tym chorobom. Enzym ten, zwany często „enzymem życia”, ma bardzo pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu krwionośnego. Przede wszystkim wspiera on prawidłowe krążenie krwi, utrzymuje jej optymalną lepkość i gęstość, bardzo korzystnie wpływa na mechanizm jej krzepnięcia.

Nattokinaza jest wykorzystywana do regulacji i stabilizacji układu naczyniowo-sercowego. Wchodzi ona bowiem w skład grupy proteaz, których podstawowym zadaniem jest rozkład białek. Skomplikowane struktury cząsteczek białka wymagają działania enzymów, pod wpływem których zostają rozbite na lepiej przyswajalne i wchłanialne aminokwasy. Najistotniejsza w tym przypadku jest fibryna, czyli białko wytrącające się z osocza krwi w procesie krzepnięcia, stanowiące rusztowanie skrzepów.

Udowodniono, że Nattokianaza wykazuje silne działanie fibrynolityczne, dzięki czemu zbudowane głównie z fibryny skrzepy kwi zostają rozpuszczone. Tym samym zdecydowanie zmniejsza ryzyko występowania udarów, stanowiących jedną z głównych przyczyn zgonów w krajach wysokorozwiniętych.

Badania wykazały, że Nattokinaza jest dużo skuteczniejszym i bezpieczniejszym środkiem niż popularna aspiryna lub warfaryna (których działanie również sprowadza się między innymi do rozpuszczania skrzepów). Co więcej, w przypadku Nattokinazy nie odnotowano żadnych skutków ubocznych - Nattokinaza nie wywołuje np. podrażnienia śluzówki żołądka, co jest niezwykle częste przy stosowaniu kwasu acetylosalicylowego (np. popularnej aspiryny).

Nattokinaza stanowi potężne, naturalne wsparcie w walce z chorobami układu krążenia. Zmniejsza poziom cholesterolu, przyczyniając się tym samym do obniżenia zbyt wysokiego ciśnienia krwi. Skutecznie utrzymuje w czystości naczynia krwionośne, zapobiegając odkładaniu się w nich złogów prowadzących do zawału serca, udaru czy niewydolności nerek. Oprócz tego, Nattokinaza łagodzi bóle mięśniowo-stawowe. Pozytywnie wpływa również na działanie układu pokarmowego, wykazując zdolność do usuwania złogów i rozkładania niestrawionych białek znajdujących się z jelitach.

Trzeba pamiętać, że z wiekiem zwiększa się poziom fibrynogenu (czynnik krzepnięcia krwi), a równocześnie maleje poziom enzymów pomagających rozpuszczać zakrzepy. W sposób istotny przyczynia się to do rozwoju chorób serca, będących jedną z głównych przyczyn zgonów, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Biorąc pod uwagę powyższe suplementacja Nattokinase stanowi potężne wsparcie dla układu sercowo-naczyniowego i jest niezwykłym orężem w walce z chorobami układu krążenia.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby