Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
HeartSolve HeartSolve 60 kaps.
Mpa Supps
169,00 zł
Magazyn: eu

HeartSolve 60 kaps.

od 3 sztuk tylko: 165,62 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 170g

Jako alternatywę polecamy:

Magnesium Taurate 120 kaps.
Magnesium Taurate 120 kaps.
Apollo's Hegemony
59,00 zł
169,00 zł z VAT
5,63 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Czteroskładnikowa formuła wspierająca zdrowie układu krwionośnego
  • Może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka rozwoju miażdżycy
  • Może przyczynić się do redukcji ciśnienia krwi
  • Sprzyja uregulowaniu gospodarki glukozowej
  • Wspomaga optymalizację profilu lipidowego
  • Wspiera walkę ze stresem oksydacyjnym

MPA HeartSolve to kompleks czterech skutecznych składników aktywnych całościowo wspierających pracę układu sercowo-naczyniowego. Promuje jego najwyższą funkcjonalność i pomaga zapobiegać rozwojowi najpowszechniejszych schorzeń kardiologicznych.

W składzie produktu znajdziemy cztery substancje aktywne, każda skoncentrowana wobec innej płaszczyzny dbania o kondycję układu sercowo-naczyniowego. Dzięki tak szerokiemu spektrum efektywności preparatu, stanowi on uniwersalne rozwiązanie dla osób szukających wsparcia tego niezwykle istotnego zespołu organów. Suplement może znaleźć się zarówno na półkach osób z grupy ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, jak i wszystkich tych, którzy chcą otoczyć ten układ szczególną troską.

Formułę preparatu tworzą:
Celery 3nB® - ekstrakt z nasion selera standaryzowany na zawartość 3-n-butylftalidu, związku niekiedy stosowanego w celu obniżenia ciśnienia krwi. Jego wysoka efektywność związana jest z wieloma mechanizmami działania w ustroju. Po pierwsze, 3nB jest diuretykiem. Może wpływać stymulująco na wydalanie sodu, pierwiastka od którego stężeń zależna jest regulacja ciśnienia krwi. Po drugie, 3-n-butylftalid może działać wazodylatacyjnie. Oznacza to, że może on rozszerzać naczynia krwionośne, zwiększając objętość łożyska naczyniowego, co przyczynia się do obniżenia ciśnienia. Po trzecie, ekstraktowi z nasion selera przypisuje się efektywność podobną do farmaceutycznych blokerów kanałów wapniowych. Może on bowiem obniżać siłę skurczu mięśnia sercowego.

Benolea - chroniona prawnie formuła ekstraktu z liści oliwnych, charakteryzująca się wysoką zawartością dwóch aktywnych biologicznie substancji: polifenoli oraz oleuropein. Polifenole są silnymi antyoksydantami, przez co sprzyjają redukcji ryzyka rozwoju chorób sercowo-naczyniowych, związanych z negatywnym działaniem wolnych rodników w ustroju. Drugi ze związków, oleuropeina, to charakterystyczna dla liści oliwnych substancja wykazująca zaskakująco dużą efektywność względem osób z nadciśnieniem. Badania wskazują, że suplementacja oleuropeiną wydaje się być nawet tak efektywna, jak inhibitory konwertazy angiotensyny - popularna grupa środków farmakologicznych przepisywanych w terapii zbyt wysokiego ciśnienia tętniczego. Ponadto wyciąg z liści oliwnych może optymalizować profil lipidowy. Wykazuje również działanie przeciwwirusowe.

MegaNatural®-BP - kolejna chroniona prawnie formuła oparta na wyciągu z pestek winogron. Produkowana jest w Kalifornii z wysokiej jakości niefermentowanych winogron w specjalnym procesie gwarantującym wysoką zawartość polifenoli, odpowiadających za aktywność biologiczną preparatu. Objawia się ona głównie na polu ciśnienia tętniczego, które potencjalnie może obniżać dzięki zdolności do zwiększania światła naczyń krwionośnych. Mechanizm tego działania oparty jest na stymulacji aktywności syntazy tlenku azotu. Ponadto ekstrakt z pestek winogron wykazuje działanie przeciwoksydacyjne, dzięki czemu przyczynia się do redukcji ryzyka rozwoju chorób sercowo-naczyniowych, związanego ze zbyt dużym stresem oksydacyjnym.

Bergamonte® - również chroniony patentem składnik oparty na pomarańczy bergamotynie. Sok z tego owocu może okazać się pomocny w profilaktyce rozwoju patologicznych zmian w obrębie łożyska naczyniowego. Zawarte w nim aktywne polifenole (na których zawartość ekstrakt jest standaryzowany do 30%) wspomagają zarówno do optymalizację profilu lipidowego, jak i regulację gospodarki glukozowej oraz insulinowej. Oddziałuje w ten sposób zarówno na pierwotny, jak i wtórny czynnik rozwoju blaszki miażdżycowej. Owoc bergamotyny potencjalnie może znaleźć zastosowanie w profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego, jak i terapii wspomagającej dyslipidemię oraz insulinooporność.

Podsumowując, MPA HeartSolve to kompleksowy środek wspomagający sprawność układu sercowo-naczyniowego. Może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka zaburzeń pracy serca oraz łożyska naczyniowego dzięki wieloaspektowemu działaniu, całościowo chroniącemu układ krwionośny przed najpopularniejszymi jego dysfunkcjami.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)
Skład
Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 2 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 30
w porcji (2 kapsułki)zawartość%ZDS
Bergamonte® Citrus bergamia Risso (Pomarańcza bergamota) (30% Frakcji Polifenoli Bergamotyny) 500 mg-
Benolea™ (Ekstrakt z Oliwy)500 mg-
MegaNatural®-BP (Ekstrakt z pestek winogron)300 mg-
Celery 3nB® (Ekstrakt z Nasion Selera)150 mg-
Pozostałe składniki

Żelatyna, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, krzemionka, FD&C Green # 3, FD&C Yellow # 6

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Witamina C – potrzebujesz jej mniej niż myślisz

Witamina C – potrzebujesz jej mniej niż myślisz

O witaminie C od dłuższego już czasu pisze i mówi się w samych superlatywach, przypisując jej szereg nietuzinkowych...

czytaj więcej

Posiłek potreningowy – najważniejszy w ciągu dnia?

Posiłek potreningowy – najważniejszy w ciągu dnia?

W świecie fitness upowszechniło się takie przekonanie, które głosi, iż posiłek potreningowy jest najważniejszym...

czytaj więcej

Kalorie z warzyw – wliczać czy nie wliczać?

Kalorie z warzyw – wliczać czy nie wliczać?

Obiegowa dietetyka zazwyczaj odległa jest w swoich założeniach od dietetyki opartej na dowodach naukowych i snuje własne, niekiedy całkiem logicznie...

czytaj więcej

Rola terapii żywieniowej w sporcie

Rola terapii żywieniowej w sporcie

Terapia żywieniowa i jej znaczenie w sporcie – jaka jest jej rola i dla kogo należy ją stosować? Terapia żywieniowa jest formą opieki zdrowotnej,...

czytaj więcej

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Gdyby wśród przypadkowych osób przeprowadzić ankietę dotyczącą „najzdrowszych roślin znanych...

czytaj więcej

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027