0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Herbal Energy Herbal Energy 120 kaps.
Trec
46,00 zł

Herbal Energy 120 kaps.

5 (1 opinii)

od 3 sztuk tylko: 45,08 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 299g
Naturalny

Jako alternatywę polecamy:

Theacrine (teakryna) 60 kaps.
Theacrine (teakryna) 60 kaps.
Apollo's Hegemony
69,00 zł
46,00 zł z VAT
0,77 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
 • Unikalna kompozycja wyciągów z roślin działających pobudzająco
 • Ekstrakty standaryzowane na zawartość substancji bioaktywnych
 • Oddala w czasie wystąpienie uczucia zmęczenia i znużenia
 • Korzystnie wpływa na wytrzymałość i wydolność fizyczną
 • Sprzyja wzmocnieniu pamięci i funkcji kognitywnych
 • Przyspiesza tempo redukcji tkanki tłuszczowej
 • Pozwala utrzymać skupienie przez długi czas
 • Wzmacnia libido i sprawność seksualną
 • Promuje wysoką formę psychofizyczną
 • Potężny zastrzyk naturalnej energii
 • Wykazuje działanie adaptogenne
 • Pobudzenie bez efektu „zjazdu”
 • Podnosi odporność na stres
 • Źródło naturalnej kofeiny

Trec Nutrition Herbal Energy to mieszanka ekstraktów roślinnych wykazujących działanie pobudzające. W skład suplementu wchodzi będący doskonałym źródłem kofeiny wyciąg z nasion guarany oraz ekstrakty z dwóch gatunków żeń-szenia, standaryzowane na zawartość substancji bioaktywnych.

Suplement jest przeznaczony głównie dla sportowców i osób pracujących umysłowo. Sprzyja wzmocnieniu kondycji psychofizycznej, podnosi poziom energii i ułatwia koncentrację. Dzięki temu korzystnie wpływa na wydajność treningową i pozwala łatwo przebrnąć przez zadania wymagające sprawności intelektualnej.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
bardzo dobry, fajnie pobudza bez podnoszenia ciepłoty ani cisnienia krwi. stawia na nogi ale tak od tylnych drzwi po cichu !
15/09/2016 kamo

Guarana (Paullinia cupana) to roślina pochodząca z Brazylii. Jej ziarna są wyjątkowo zasobne w związki bioaktywne, wśród których przeważają metyloksantyny takie jak kofeina (w ziarnach guarany jest jej cztery raz więcej niż w ziarnach kawowca), teobromina i teofilina. To one odpowiadają za psychostymulujące właściwości przypisywane guaranie. Nasilają uwalnianie norepinefryny i epinefryny oraz blokują receptory adenozyny, co skutkuje pobudzeniem, przypływem sił witalnych i energii.

Obecna w nasionach guarany kofeina wchłania się wolniej, dlatego jej działanie jest rozłożone w czasie i utrzymuje się znacznie dłużej niż działanie kofeiny pochodzącej z kawy. Dzięki temu użytkownikom nie grozi efekt „zjazdu”, jakim określa się gwałtowny spadek poziomu energii, charakterystyczny dla dużych dawek czystej kofeiny. Guarana znosi nie tylko zmęczenie fizyczne, ale także psychiczne. Korzystnie wpływa na wydajności umysłową, podnosi zdolność koncentracji, ułatwia zapamiętywanie nowych informacji, przyspiesza tempo procesów myślowych.

Guarana może również wspomagać utratę tkanki tłuszczowej. Działa na kilka sposobów. Usprawnia metabolizm tłuszczów i zwiększa dobowy wydatek energetyczny. Dodatkowo może zapobiegać powstawaniu tkanki tłuszczowej poprzez modulację genów odpowiedzialnych za adipogenezę. Jest też dość silnym supresantem apetytu, przez co ułatwia kontrolę ilości spożywanych kalorii.

Żeń-szeń koreański (Korean Panax ginseng), określany również mianem azjatyckiego, jest często zestawiany z guaraną. Wprawdzie jak dotąd nie potwierdzono badaniami naukowymi synergii ich działania, jednak wydaje się, że ma on podobne właściwości energizujące i witalizujące. Korzeń żeń-szenia obfituje w związki zwane ginsenozydami, przy czym w żeń-szeniu koreańskim przeważają ginsenozydy typu Rg1. Działają one pobudzająco na układ nerwowy, dlatego ten gatunek żeń-szenia poleca się głównie osobom przemęczonym i pozbawionym sił witalnych.

Ustrojowa aktywność żeń-szenia koreańskiego może obejmować również układ dokrewny oraz ekspresję niektórych hormonów. Jedna z koncepcji naukowych zakłada, że związki czynne wyizolowane z korzenia rośliny sprzyjają zahamowaniu konwersji testosteronu do DHT, co pozwala na utrzymanie testosteronu na wyższym poziomie. Być może dzięki temu żeń-szeń koreański wykazuje właściwości afrodyzyjne, stymuluje popęd i korzystnie wpływa na sprawność seksualną.

Żeń-szeń pięciolistny (Panax quinquefolius) jest szczególnie popularny w Stanach Zjednoczonych, dlatego najczęściej nazywa się go żeń-szeniem amerykańskim. W korzeniu rośliny dominują ginsenozydy typu Rb1, które w przeciwieństwie do Rg1, działają tonizująco na układ nerwowy, redukują lęk i napięcie. Z tego względu ten gatunek żeń-szenia poleca się zwłaszcza osobom skłonnym do depresji, znerwicowanym, podatnym na stres. Jest to również silny adaptogen, który wspomaga organizm w niekorzystnych okolicznościach i ogranicza negatywny wpływ stresorów.

Żeń-szeń pięciolistny wykazuje ponadto właściwości nootropowe. W jednym z badań wykazano, że podawany młodym, zdrowym osobom, przyczynił się do wzmocnienia pamięci roboczej oraz poprawy funkcji kognitywnych. Za takie działanie odpowiadają ginsenozydy, które stymulują wzrost i rozwój komórek nerwowych, a dodatkowo chronią je przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i mogą znacząco zwiększyć ich przeżywalność.

Podsumowując, Trec Nutrition Herbal Energy to świetna alternatywa dla czystej kofeiny albo syntetycznych stymulantów. Bazą suplementu są naturalne ekstrakty roślinne, mające ugruntowaną pozycję z tradycyjnej fitoterapii. Suplement dobrze sprawdzi się w okresach wytężonej pracy fizycznej bądź intelektualnej. Z uwagi na działanie pobudzające może również pełnić rolę suplementu przedtreningowego.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (1)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby