0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Optimal Liposomal Curcumin Optimal Liposomal Curcumin 180 ml
Seeking Health
98,00 zł

Optimal Liposomal Curcumin 180 ml

Jako alternatywę polecamy:

Berberine  120 kaps.
Berberine 120 kaps.
Apollo's Hegemony
79,00 zł
Opis produktu
  • Optymalne połączenie kurkuminoidów z resweratrolem
  • Doskonała biodostępność substancji czynnych
  • Innowacyjna, płynna formuła liposomalna
  • Produkt wolny od GMO i soi

Seeking Health Optimal Liposomal Curcumin to suplement diety w skład którego wchodzą wyizolowane z kłączy ostryżu długiego kurkuminoidy oraz resweratrol. Preparat jest dostępny w postaci płynu.

Kurkuminoidy to organiczne związki chemiczne, które naturalnie występują w kłączach kurkumy (Curcuma longa), popularnej rośliny przyprawowej. Zalicza się do nich kurkuminę, cyklokurkuminę, demetoksykurkuminę oraz bisdemetoksykurkuminę. Substancje te cechują się wysoką aktywnością biologiczną i mogą korzystnie wpływać na organizm człowieka. Naukowo udowodniono, że kurkuminoidy wykazują silne właściwości przeciwutleniające, co pozwala im skutecznie wspierać ochronę DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniami oksydacyjnymi.

Resweratrol to organiczny związek chemiczny należący do polifenoli. Występuje m.in. w skórkach winogron, owocach jagodowych, jabłkach i orzeszkach ziemnych. Naukowcy łączą go z fenomenem tzw. francuskiego paradoksu, czyli stosunkowo niskiej zapadalności mieszkańców Francji na powszechne schorzenia układu sercowo-naczyniowego, pomimo diety bogatej w potencjalnie szkodliwe nasycone kwasy tłuszczowe. Uważa się, że to właśnie wysokie spożycie resweratrolu sprzyja utrzymaniu zdrowia układu krążenia.

Preparat został przygotowany w oparciu o zaawansowaną technologię liposomalną. Otoczki lipidowe osłaniają substancje czynne i stanowią dla nich idealny transporter. Dzięki temu można znacząco zwiększyć ich przyswajalność i wchłanialność. Co ważne, w oferowanym produkcie zamiast lecytyny sojowej wykorzystano wolną od GMO lecytynę słonecznikową wysokiej jakości.

Preparat jest wolny od kontrowersyjnych dodatków. Nie zawiera sztucznych barwników ani słodzików. Jest przyjazny osobom na diecie wegańskiej i wegetariańskiej.

Preparat jest wygodny do stosowania. Ma formę płynu, który można przyjmować bezpośrednio, albo w połączeniu wodą, sokiem lub innym, wybranym napojem. Jest idealny dla osób mających problem z połykaniem kapsułek.

Podsumowując, Seeking Health Optimal Liposomal Curcumin to wysoce biodostępne i łatwo przyswajalne źródło kurkuminoidów i resweratrolu.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
w 1 porcji (6 ml)zawartość%RWS
Kurkuminoidy (z korzenia kurkumy)200 mg**
Resweratrol75 mg**
*-Dzienna referencyjna wartość spożycia dla osoby dorosłej
Składniki

Fosfatydylocholina (z wolnego od GMO oleju słonecznikowego, kompleks gliceyrny, wolny od GMO kwas oleinowy, woda destylowana, naturalne aromatu, sorbinian potasu (0,1%)

Informacje dodatkowe
Wielkość opakowania: 180 mlPorcja jednorazowa: 6 mlIlość porcji w opakowaniu: 30
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby