Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
 I am GOD I am GOD 293g
Insane Labz
159,00 zł
Magazyn: eu

I am GOD 293g

od 3 sztuk tylko: 155,82 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 430g
159,00 zł z VAT
6,36 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zaawansowany pre-workout wieloaspektowo promujący sprawność fizyczną
  • Silnie pobudza oraz ogranicza odczuwanie zmęczenia
  • Ułatwia redukcję tłuszczu z tzw. „miejsc opornych”
  • Korzystnie wpływa na funkcje układu nerwowego
  • Optymalizuje gospodarkę kwasowo-zasadową
  • Stymuluje metabolizm energetyczny ustroju
  • Redukuje stres oksydacyjny
  • Dostarcza elektrolitów
  • Promuje anabolizm

Insane Labz I am GOD to zaawansowany suplement przedtreningowy noszący znamiona spalacza tłuszczu. Maksymalizuje zdolności wysiłkowe, silnie pobudza, a także promuje redukcję tkanki tłuszczowej.

W składzie produktu znajdziemy najwyższej jakości składniki aktywne o działaniu potwierdzonym badaniami naukowymi. Każdy z nich pokrywa inny obszar promocji wydolności ustroju, co sprawia, że suplement ten jest niezwykle wszechstronnym i skutecznym wsparciem możliwości treningowych. Formułę preparatu tworzą:

Monohydrat kreatyny - najlepiej przebadana forma kreatyny, związku o istotnych właściwościach promujących wydolność fizyczną oraz anabolizm. Jest substratem w reakcji pozyskiwania energii z fosfagenów, charakterystycznej dla wysiłków krótkotrwałych. System ten dominuje podczas treningów sprinterskich czy siłowych. Zwiększona podaż kreatyny znacznie promuje wydajność, pozwalając na zwiększenie intensywności treningowej. Pozwala to na szybszy progres oraz dostarczanie organizmowi bardziej znaczących bodźców treningowych.

Ale rola kreatyny nie ogranicza się wyłącznie do dostarczania substratu energetycznego. Jest ona również zdolna do zwiększania ilości płynu wewnątrz komórek tworzących tkankę mięśniową, określanego sarkoplazmą. Pozwala to na optymalizację środowiska wewnątrz miocytów, co wiąże się z promocją fizjologicznych procesów w nich zachodzących, w tym tych dotyczących regeneracji oraz nadbudowy tkanki.

Względem anabolizmu mięśniowego kreatyna efektywna jest także dzięki swojej zdolności do modyfikacji aktywności miostatyn. Są to czynniki ograniczające nadbudowę tkanki mięśniowej. Kreatyna ogranicza ich czynność, promując procesy anaboliczne w ustroju.

Beta-Alanina - aminokwas, który wykazuje znaczną efektywność na polu optymalizacji środowiska kwasowo-zasadowego. Jest prekursorem karnozyny, związku który pełni rolę bufora pH.

Dzięki temu jest ona zdolna do neutralizacji działania kwasu mlekowego wydzielającego się w tkance mięśni szkieletowych podczas wysiłku fizycznego. W ten sposób, suplementacja beta-alaniną ogranicza bolesność w mięśniach, opóźnia zmęczenie oraz pozwala wykonywać dłuższe jednostki treningowe przy zachowaniu maksimum możliwości fizycznych. Optymalizacja środowiska kwasowo-zasadowego sprzyja również efektywnej regeneracji.

Tauryna - działa silnie synergistycznie z również obecną w preparacie kreatyną, której jest transporterem. Dzięki temu jeszcze bardziej zwiększa wydolność fosfagenowego systemu pozyskiwania energii. Poza tym, wykazuje również autonomiczne korzystne działanie na organizm. Uznawana jest za neurotransmiter, jest agonistą receptorów kwasu gamma-aminomasłowego. Zwiększa zdolności poznawcze. Oddziałuje także na układ sercowo-naczyniowy - zdolna jest do zwiększania siły skurczu mięśnia sercowego.

Tyrozyna - aminokwas będący prekursorem wielu istotnych dla funkcjonowania organizmu związków i wykazujący poprzez nie aktywność biologiczną. Będąc obecną na szlaku syntezy amin katecholowych, tyrozyna odgrywa kluczową rolę w regulacji ich syntezy. Odpowiednia podaż tego aminokwasu sprzyja wytwarzaniu adrenaliny i norardrenaliny, pobudzających funkcje organizmu. Pozwala to na zwiększenie intensywności treningowej.

Tyrozyna jest także prekursorem dla dopaminy, neuroprzekaźnika aktywnego zarówno wobec funkcji ruchowych, jak i psychicznych. W układzie pozapiramidowym jest ona odpowiedzialna za zachowanie prawidłowej kontroli neuromotorycznej. Z kolei w układzie limbicznym dopamina wiązana jest z powstawaniem pozytywnych emocji, oraz, co istotne ze względu treningowego, odczuwania motywacji.

Ponadto, z tyrozyny są syntetyzowane w tarczycy tyroksyna i trójjodotyronina, odpowiadające za pobudzanie metabolizmu. W związku z tym, odpowiednia podaż tego aminokwasu wiązana jest ze zwiększonym tempem przemiany materii.

Kofeina - w preparacie zawarta w dwóch postaciach: bezwodnej i cytrynianu. Jest silnie działającym, popularnym ze względu na swoją skuteczność oraz względne bezpieczeństwo stosowania suplementem, zwiększającym możliwości wysiłkowe oraz redukującym odczuwanie zmęczenia. W organizmie aktywna jest jako inhibitor kompetencyjny cAMP-fosfodiestrazy, enzymu przekształcającego cykliczny adenozynomonofosforan do nieaktywnej biologicznie postaci. Dzięki temu zwiększa ilość cAMP w komórce, promując pobudzające działanie adrenaliny w ustroju. Ponadto, kofeina jest także inhibitorem kompetencyjnym adenozyny. Wiąże się z jej receptorami, ograniczając adenozynie możliwość ich aktywacji. W ten sposób ogranicza niesioną przez cząsteczki adenozyny informację o zmęczeniu.

Betaina bezwodna - zwana również N,N,N-trimetyloglicyną jest donorem grup metylowych w procesie przekształcania homocysteiny do metioniny. Wpływa poprzez to pozytywnie na sprawność zachodzenia procesu metylacji, kluczowego dla sprawnej gospodarki energetycznej organizmu. Dzięki obecności w tej reakcji działa również kardioprotekcyjnie. Ponadto, betaina, podobnie jak kreatyna, zwiększa uwodnienie komórek promując ich metabolizm poprzez optymalizację środowiska wodno-elektrolitowego.

Dimetyloetanoloamina - związek będący prekursorem głównego neurotransmitera pobudzającego w organizmie człowieka, acetylocholiny. Zwiększenie podaży DMAE sprzyja syntezie ACh, promując jej funkcjonalność w organizmie. Promuje przewodnictwo nerwowe, wykazując właściwości stymulujące. Suplementacja dimetyloetanoloaminą szczególnie efektywna jest na polu promocji funkcji kognitywnych. Wpływa również korzystnie na czas reakcji (który skraca) oraz ułatwia koncentrację.

AMPiberry® - chroniona prawnie formuła ekstraktu z Jałowca pospolitego. Wykazuje istotny potencjał antyoksydacyjny, może zwiększać poziom głównego mechanizmu antyoksydaycjnego ustroju, dysmutazy ponadtlenkowej. Posiada właściwości przeciwzapalne oraz przeciwbólowe. Poza tym, producent deklaruje, że AMPiberry posiada w swoim składzie analog cytrynianu AMP, wykazujący istotne właściwości pobudzające i zwiększający zdolności wysiłkowe.

Ekstrakt Rauwolfia Vomitoria - standaryzowany na minimalną zawartość 90% alfa-johimbiny, alkaloidu powszechnie stosowanego w celu promocji tempa spalania tkanki tłuszczowej. Swoją efektywność w ustroju zawdzięcza zdolności do stymulacji receptorów alfa-2-adrenergicznych. Wykazuje istotne właściwości stymulujące, silnie pobudza oraz zwiększa wydolność pracy układu sercowo-naczyniowego. Poza tym, znacznie nasila lipolizę, szczególnie w tzw. „miejscach opornych”, czyli w okolicach brzucha, bioder i ud.

Witamina C - silny antyoksydant, pozwala skutecznie walczyć ze stresem oksydacyjnym. Jednym z wielu czynników stymulujących powstawanie wolnych rodników jest intensywny wysiłek fizyczny, w związku z czym wskazana jest dodatkowa ochrona przed nimi podczas treningów. Dodatek witaminy C pozwala na profilaktykę skutków stresu oksydacyjnego oraz sprzyja procesom regeneracyjnym.

Sód i potas - dwa główne elektrolity regulujące gospodarkę wodno-ustrojową. Ich utrata wraz z potem w trakcie treningu negatywnie wpływa na środowisko wodne wewnątrz organizmu, w związku z czym istotne jest dbanie o ich uzupełnianie. Odpowiednia podaż sodu i potasu promuje możliwości organizmu dzięki optymalizacji środowiska dla przemian biochemicznych zachodzących we wszystkich komórkach organizmu.

Podsumowując, Insane Labz I am GOD to zaawansowany suplement przedtreningowy, wieloaspektowo wspierający zdolności wysiłkowe. Ułatwia przebrnięcie przez najtrudniejsze założenia zarówno dzięki właściwościom pobudzającym i promującym motywację, jak i dzięki zwiększeniu wydolności pracy organizmu i sprawności fizycznej. Ponadto, promuje lipolizę, co docenią wszystkie osoby w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)

Skład

Wielkość opakowania: 293 gPorcja jednorazowa: 11,7 gIlość porcji w opakowaniu: 25
w porcji (11,7 g)zawartość%ZDS
Witamina C (jako kwas askorbinowy)200 mg333%
Sód (jako chlorek sodu)100 mg4%
Potas (jako Chlorek Potasu)100 mg3%
Mieszanka I Am God™9,3 g-
Monohydrat kreatyny
Beta-alanina
L-tauryna
L-tyrozyna
Cytrynian Kofeiny
Kofeina Bezwodna
Betaina bezwodna
Dimetyloetanoloamina
AMPiberry® (Ekstrakt Juniperrus Communis/Jałowca Pospolitego) (Jagoda)
Ekstrakt Rauwolfia Vomitoria (standaryzowany na zawartość min. 90% alfa johimbiny) (kora korzenia)

Pozostałe składniki

Kwas cytrynowy, Krzemionka, Naturalne i Sztuczne Aromaty, Kwas Winowy, Krzemian Wapnia, Sukraloza, FD&C Red#40, Blue #1

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027