0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Witamina K2 i D3 100mcg Witamina K2 i D3 100mcg 60 kaps.
Aliness
39,90 zł

Witamina K2 i D3 100mcg 60 kaps.

od 3 sztuk tylko: 39,10 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 150g
Bez GMO

Jako alternatywę polecamy:

D3 & K2 MK7 120 kaps.
D3 & K2 MK7 120 kaps.
MZ-STORE
30,00 zł
39,90 zł z VAT
0,67 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Kombinacja dwóch synergistycznie działających witamin
  • Opatentowana postać witaminy K2 – VitaMK7®
  • Wysokiej jakości, naturalne źródło witaminy K
  • Potężna dawka witaminy D

Aliness Witamina K2 i D3 to suplement diety w skład którego wchodzi witamina K2 w opatentowanej postaci VitaMK7® oraz pozyskana z lanoliny witamina D3. Związki te działają synergistycznie i sprzyjają utrzymaniu prawidłowej kondycji kośćca.

Witamina K to nazwa, jaką określa się dwa rozpuszczalne w tłuszczu związki: filochinon, zwany witaminą K1 oraz menachinon, znany jako witamina K2, występujący w kilku formach. Wydaje się, że największą aktywność wykazuje menachinon-7 (K2MK-7) i to właśnie on jest uznawany za kluczowy dla ludzkiego organizmu.

W prezentowanym preparacie umieszczono doskonałej jakości, chroniony patentem menachinon-7 VitaMK7®. Został on pozyskany w procesie fermentacji Bacillus Subtillis Natto, przebiegającym bez udziału szkodliwych substancji chemicznych. Cieszy się on opinią jednego z najlepszych, naturalnych źródeł witaminy K2, jest wolny od GMO i został zaakceptowany przez EFSA (European Food Safaty Authority).

Witamina D3 jest kwalifikowana do grupy witamin, choć jako jedna z niewielu może być syntetyzowana w ludzkim organizmie, a swoją budową oraz aktywnością biologiczną przypomina raczej hormony steroidowe. Endogenna produkcja rzadko kiedy w pełni pokrywa zapotrzebowanie organizmu, wymaga bowiem regularnej ekspozycji skóry na światło słoneczne.

Synergia działania
Witaminy D3 i K2 często zestawia się ze sobą, ze względu na synergizm działania. Wpływaję one na regulację gospodarki wapniowo-fosforanowej organizmu i warunkują metabolizm tkanki kostnej. Tym samym pomagają w utrzymaniu zdrowych kości.

Podsumowując, Aliness Witamina K2 i D3 to wysokiej jakości preparat pomagający uzupełnić niedobory witaminy D3 oraz K2. Jest szczególnie polecany w ramach wsparcia kondycji kośćca, ale warto pamiętać, że zawarte w składzie witaminy wykazują o wiele szersze działanie i są uznawane za niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby