0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Alpha-GPC 300mg Alpha-GPC 300mg 60 kaps.
Aliness
65,90 zł

Alpha-GPC 300mg 60 kaps.

od 3 sztuk tylko: 64,58 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 200g
Bez glutenu
Bez GMO
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Alpha GPC (Cholina) 90 kaps.
Alpha GPC (Cholina) 90 kaps.
Apollo's Hegemony
129,00 zł
65,90 zł z VAT
1,10 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Cholina w wysoce biodostępnej formie
  • Może przekraczać barierę krew-mózg
  • Odpowiednia dla wegan i wegetarian
  • Tzw. neuroaktywna forma choliny

Aliness Alpha-GPC to suplement diety w skład którego wchodzi alfosceran choliny. Jest on nazywany neuroaktywną choliną, stanowi doskonałe źródło tej substancji i wykazuje zdolność przekraczania bariery krew-mózg.

Alpha GPC (alfa-glicerylofosforylcholina, alfosceran choliny) to unikalna forma choliny, cechująca się wysoką biodostępnością i łatwą przyswajalnością. Po dostaniu się do organizmu rozpada się na cholinę oraz glicerofosforan. W przeciwieństwie do innych, popularnych form choliny Alpha-GPC ma taką budowę molekularną, jaka pozwala mu pokonywać barierę krew-mózg, przez co może on aktywnie działać w tkance nerwowej.

Alfosceran choliny stanowi doskonałe źródło choliny. Cholina to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie, która swoją aktywnością trochę przypomina witaminy z grupy B. Jest prekursorem acetylocholiny – ważnego transmitera z ośrodkowym układzie nerwowym, odpowiedzialnego m.in. za procesy pamięciowe. Obecność choliny odnotowano również w fosfolipidach, zwłaszcza w lecytynie i sfingomielinie. Lecytyna odgrywa znaczącą rolę w prawidłowym funkcjonowaniu błon komórkowych, zaś sfingomielina to kluczowy składnik mieliny.

Preparat wyróżnia się znakomitą jakością. Zawiera minimalną ilość dodatków technologicznych, jest wolny od glutenu, laktozy, soi oraz GMO. Substancja czynna została zamknięta w roślinnych kapsułkach, dzięki czemu suplement mogą wykorzystać również osoby na diecie wegańskiej i wegetariańskiej.

Preparat powstał z myślą o osobach aktywnych intelektualnie. Jest on zaliczany do tzw. nootropików. Po tego rodzaju substancje chętnie sięgają osoby narażone na intensywny wysiłek intelektualny, przywiązujące dużą wagę do dobrej pamięci, wysokiej sprawności umysłowej i możności koncentracji.

Podsumowując, Aliness Alpha-GPC to preparat będący dobrym źródłem choliny. Z uwagi na unikalną zdolność przekraczania bariery krew-mózg powinien zainteresować zwłaszcza osoby skoncentrowane na pracy swojego umysłu.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby