0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
B Minus B Minus 100 kaps.
Seeking Health
129,00 zł

B Minus 100 kaps.

od 3 sztuk tylko: 126,42 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 200g
Bez glutenu
Bez GMO
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

B-Balance  36 kaps.
B-Balance 36 kaps.
Apollo's Hegemony
49,00 zł
129,00 zł z VAT
1,29 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Kompozycja złożona z aktywnych form witamin z grupy B
  • Preparat wolny od witaminy B12 i kwasu foliowego
  • Odpowiedni dla osób na diecie wegetariańskiej
  • Zawiera wysokie dawki substancji czynnych

Seeking Health B-Minus to suplement diety, który zawiera zestaw witamin z grupy B z pominięciem witaminy B12 i kwasu foliowego. Może być stosowany przez wegetarian oraz wegan. Jest szczególnie polecany osobom wykazującym zwiększoną wrażliwość na metylowane formy witamin B.

Witaminy z grupy B to związki rozpuszczalne w wodzie, które stanowią grupę niezwykle istotnych składników pokarmowych. Bez nich organizm nie może funkcjonować prawidłowo. Witaminy te mają bardzo wiele cech wspólnych, dlatego często są zestawiane ze sobą.

Prezentowany preparat zawiera 6 witamin z grupy B. W jego skład wchodzi tiamina (B1), ryboflawina (B2), niacyna (B3), kwas pantotenowy (B5), pirydoksyna (B6) oraz biotyna (B7). Są one dostępne w aktywnych biologicznie formach i odpowiednio wysokich dawkach. Witaminy te pełnią w ustroju szereg ważnych funkcji. Uczestniczą w metabolizmie składników odżywczych i pomagają utrzymać produkcję energii na odpowiednim poziomie. Tym samym przyczyniają się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia. Ponadto związki te są zaangażowane w pracę układu nerwowego i utrzymanie właściwych funkcji psychologicznych. Mają też duży wpływ na kondycję włosów, skóry i paznokci (zwłaszcza biotyna!).

Prezentowany preparat jest wolny od kwasu foliowego i witaminy B12. Zaprojektowano go z myślą o osobach, które niezbyt dobrze tolerują metylowane formy witamin B. Osoby te mają niewielki wybór, bo większość dostępnych na rynku preparatów zawiera komplet witamin z grupy B. Firma Seeking Health wyszła naprzeciw specyficznym potrzebom takich osób i opracowała formułę wolną od problematycznych składników.

Podsumowując, Seeking Health B-Minus to preparat, który pomaga uporać się z niedoborem witamin z grupy B. Jest wolny od metylowanych form kwasu foliowego i witaminy B12, dlatego stanowi dobrą opcję dla osób zmagających się z problemem nadmiaru grup metylowych i niskiej tolerancji na metylowane formy witamin z grupy B.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby