0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Testrol Gold ES Testrol Gold ES 60 tab.
Gat
149,00 zł

Gat
Testrol Gold ES 60 tab.

od 3 sztuk tylko: 146,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 150g

Jako alternatywę polecamy:

Eurycoma Longjack (Tongkat Ali żeń-szeń malezyjski) 90 kaps.
Eurycoma Longjack (Tongkat Ali żeń-szeń malezyjski) 90 kaps.
Apollo's Hegemony
119,00 zł
149,00 zł z VAT
4,97 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Wspiera homeostazę gospodarki hormonalnej
  • Wpływa korzystnie na jakość nasienia
  • Optymalizuje produkcję testosteronu
  • Poprawia jakość erekcji
  • Podnosi libido

GAT Testrol Gold to niezwykle kompleksowy preparat podnoszący poziom testosteronu, zwiększający libido oraz poprawiający parametry nasienia. Stanowi zupełnie niepowtarzalną mieszankę substancji regulujących gospodarkę hormonalną oraz wspierających funkcjonowanie układu krwionośnego czy też poziom neuroprzekaźników.

Wzrost poziomu testosteronu
Preparat ten umożliwia wzrost poziomu testosteronu za pomocą nasilania produkcji własnej, dzięki zawartości składników takich jak ikaryna, cynk, czy też ekstrakt Eurycoma Longifolia. Ten ostatni podnosi także aktywność testosteronu poprzez redukcję globuliny wiążącej hormony płciowe. Jednakże na tym nie koniec – część składników zmniejsza aktywność niektórych enzymów „zmieniających” testosteron w inne hormony, tym samym zmniejszając jego ogólną pulę. Obniżona konwersja testosteronu do DHT (dihydrotestosteronu) uzyskiwana jest za pomocą na przykład cynku, ekstraktu z Palmy Sabałowej oraz ekstraktu z Kozieradki Pospolitej. Dodatkowo producent zadbał o substancje o właściwościach antyestrogenowych, takie jak DIM (Diindolilometan), co także odbija się zwiększeniem ilości testosteronu całkowitego w organizmie.

Poprawa libido oraz jakości nasienia
Oczywistym skutkiem wysokiego stężenia testosteronu jest także odczuwanie wzmożonej ochoty na seks. Jednakże suplement ten podnosi libido także poprzez inne mechanizmy, takie jak np. zwiększona wrażliwość receptorów androgenowych czy ingerencja w poziom neuroprzekaźników. Ponadto preparat zawiera substancje takie jak L-arginina i ekstrakt z nadziemnych części Epimedium, będące w stanie poprawić jakość erekcji poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, co z kolei umożliwia szybki oraz silny napływ krwi do ciał jamistych będący równoznaczny ze wzwodem.

Dodatkowo w skład preparatu wchodzi ekstrakt z Shilajt bądź też wspomniany wcześniej cynk, które mogą korzystnie wpływać na ilość oraz jakość plemników.

Podsumowując, GAT Testrol Gold to jedyny w swoim rodzaju tak złożony i zaawansowany booster testosteronu w formie tabletek. Jest idealny zarówno dla osób chcących podnieść swój poziom testosteronu do górnej granicy „widełek”, dla tych, którzy zmagają się z obniżonym libido oraz płodnością, jak również dla osób będących w trakcie tzw. odbloku.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby