Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Centrophenoxine Centrophenoxine 90 kaps.
Labolic
79,00 zł
Magazyn: eu

Centrophenoxine 90 kaps.

Waga wysyłki: 200g

Jako alternatywę polecamy:

Centrophenoxine 90 kaps.
Centrophenoxine 90 kaps.
Apollo's Hegemony
79,00 zł
porównaj skład
79,00 zł z VAT
0,88 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Preparat zawierający zdecydowanie lepiej biodostępną pochodną DMAE
  • Znacząca poprawa funkcji kognitywnych
  • Wzrost poziomu acetylocholiny
  • Walka z wolnymi rodnikami
  • Skuteczna neuroprotekcja
  • Potencjał nootropowy

Labolic Centrophenoxine to preparat będący źródłem substancji używanej nie tylko jako składnik suplementów, ale również środków leczniczych. Związek wykazuje silny potencjał nootropowy i ochronny w stosunku do ośrodkowego układu nerwowego.

Centrofenoksyna (meklofenoksat) to przebadany kliniczne związek o potencjale cholinergicznym, dostępny nie tylko w szeregu suplementów, ale będący również składnikiem preparatów leczniczych. Pomaga w poprawie funkcji kognitywnych, a także chroni komórki nerwowe przed degeneracją i starzeniem się.

Znaczna część społeczeństwa żyje pod wysoką presją, która przejawia się jako bardzo nasilone tempo życia. Niestety odbija się ona dość negatywnie na funkcjonowaniu organizmu, doprowadzając nie tylko do chronicznego zmęczenia, ale również znacznego zaburzenia wydajności pracy struktur ośrodkowego układu nerwowego. Na szczęście współczesna farmakologia pozwala na doraźną pomoc w tych trudnych dla wielu czasach.

Komórki nerwowe komunikują się między sobą na różne sposoby. Jednym z nich jest wymiana informacji za pośrednictwem substancji chemicznych, tzw. neuroprzekaźników. Należy do nich m.in. acetylocholina, odpowiedzialna za modulację zdolności kognitywnych. Centrofenoksyna zawiera w swojej strukturze chemicznej prekursor tego neuromediatora, DMAE (dimetyloaminoetanol). Zaobserwowano, iż wykazuje ona silny potencjał nootropowy, skutecznie wspierając funkcje pamięciowe, zdolność do koncentracji i przyswajania nowych informacji.

Sprawna praca ośrodkowego układu nerwowego może być zapewniona nie tylko przez bezpośrednią ingerencję w komunikację neuronów, ważnym czynnikiem jest również ochrona istotnych struktur. Stopień starzenia się tkanek uwidacznia się na różne sposoby, jednym z nich jest odkładanie we wnętrzu komórek lipofuscyny, żółtego barwnika, swego rodzaju markera uszkodzeń oksydacyjnych, wyrządzanych przez wolne rodniki. Jak się okazuje suplementacja centrofenoksyną pozwala znacznie ograniczyć ilość „starczego barwnika” we wnętrzu neuronów.

Podsumowując, Labolic Centrophenoxine to suplement znacząco usprawniający funkcje ośrodkowego układu nerwowego w zakresie prawidłowej kognicji, a także wykazujący potencjał neuroprotekcyjny.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)

Skład

Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 90
w 1 kapsułcezawartość%ZDS
Centrofenoksyna (chlorowodorek meklofenoksatu)300 mg*

Pozostałe składniki

Mąka ryżowa, celuloza (kapsułka).

 

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Centrofenoksyna

Informacja

Centrofenoksyna (chlorowodorek meklofenoksatu) to substancja zaprojektowana przez naukowców z French National Scientific Research Center. Powstała z połączenia estru dimetyloetanolaminy (DMAE) z syntetycznym kwasem 4-chlorofenoksyoctowym (pCPA). W zamyśle miała być wykorzystywana w terapii choroby Alzheimera. Obecnie w wielu krajach zyskała status suplementu diety i jest powszechnie stosowana jako środek nootropowy.

Dokładny mechanizm działania centrofenoksyny wciąż pozostaje tajemnicą. Naukowcy nie mają wątpliwości co do tego, że substancja ta bez problemu pokonuje barierę krew-mózg, a następnie podwyższa poziom acetylocholiny w pęcherzykach synaptycznych. Ponadto usprawnia krążenie mózgowe, co przekłada się na poprawę dotlenienia i dożywienia mózgu oraz szybsze usuwanie toksyn. Przypisuje się jej również właściwości antyoksydacyjne.

Centrofenoksyna jest stosowana przede wszystkim w celu poprawy pamięci i funkcji kognitywnych. Zaobserwowano, że wyraźnie podnosi wydajność umysłową, promuje skupienie uwagi, przyspiesza tempo procesów myślowych i ułatwia przyswajanie wiedzy. U wielu osób dodatkowo zwiększa poziom energii i motywacji.

Dawkowanie: brak norm jednostkowego spożycia.

Najczęściej stosuje się dawkę od 200 do 500 mg na dobę.

Ostatnio na blogu

KAWA KULOODPORNA, CZYLI MOC OLEJU MCT

KAWA KULOODPORNA, CZYLI MOC OLEJU MCT

Od jakiegoś czasu dość popularna stała się tzw. kawa kuloodporna (BPC Bulletproff Coffee), czyli kawa z dodatkiem tłuszczu, ale...

czytaj więcej

1-5-10, czyli siła i masa w jednym!

1-5-10, czyli siła i masa w jednym!

Metoda na masę i siłę, czyli periodyzacja równoległa w praktyce. Jeśli kojarzycie Wodyna, to zapewne znacie jego autorską metodę 15-10-5, za pomocą...

czytaj więcej

Kebab – ile to kalorii?

Kebab – ile to kalorii?

  Każdemu z Nas zdarzy się co jakiś czas spożyć fast-foody. Są to burgery, zapiekanki, kebaby, pity i różne inne przekąski. O ile z kanapką z McD....

czytaj więcej

Wysoki poziom homocysteiny – jak sobie z nim radzić?

Wysoki poziom homocysteiny – jak sobie z nim radzić?

Powinniśmy zacząć od tego czym jest homocysteina. To aminokwas siarkowy, który powstaje w naszym organizmie w wyniku demetylacji aminokwasu...

czytaj więcej

Dlaczego warto suplementować cytrynian potasu?

Dlaczego warto suplementować cytrynian potasu?

Potas to minerał występujący w wielu produktach spożywczych, który ma kluczowe znaczenie dla zdrowia człowieka. Wraz z sodem,...

czytaj więcej

Jaki magnez wybrać? – Najlepsze formy magnezu!

Jaki magnez wybrać? – Najlepsze formy magnezu!

Magnez jest ostatnio suplementem niezwykle forsowanym w marketingu. Co rusz powstają kolejne reklamy, zapewniające o coraz większej bioretencji,...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy

MZKatalog - polecani trenerzy

MZKatalog - polecane kluby

Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027