Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Blitzkrieg Blitzkrieg 405g
Apollo's Hegemony
149,00 zł
Magazyn: eu

Blitzkrieg 405g

Apollo's Hegemony 4.93 (14 opinii)

od 3 sztuk tylko: 146,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 500g

Jako alternatywę polecamy:

Pre-Workout 360g
Pre-Workout 360g
MZ-STORE
70,00 zł
149,00 zł z VAT
4,97 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
 • Zaawansowany pre-workout wieloaspektowo promujący możliwości treningowe
 • Maksymalizuje ilość energii oraz zmniejsza odczuwanie zmęczenia
 • Wpływa korzystnie na metabolizm substancji energetycznych
 • Powoduje powstanie silnej pompy mięśniowej
 • Optymalizuje gospodarkę kwasowo-zasadową
 • Zwiększa libido i promuje funkcje seksualne
 • Zwiększa odżywienie mięśni szkieletowych
 • Promuje funkcje układu nerwowego
 • Sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej
 • Ułatwia koncentrację i skupienie
 • Zwiększa wytrzymałosć fizyczną
 • Zwiększa poziom motywacji
 • Promuje siłę

Apollo’s Hegemony Blitzkrieg to zaawansowany pre-workout niezwykle kompleksowo działający na organizm. Stworzony został tak, aby promować pracę wszystkich systemów organizmu mających przełożenie na wydolność fizczyną. Umożliwia dzięki temu wzniesienie się na wyżyny swoich możliwości i maksymalnie efektywne treningi.

Poza podstawową cechą jednoczącą wszystkie suplementy typu pre-workout, jaką jest zastrzyk energii (w tym wypadku wyjątkowo potężny), produkt ten obejmuje swoim działaniem wszelkie inne obszary, których funkcjonowanie ma przełożenie na osiągane rezultaty sportowe. Kładzie on duży nacisk na funkcje emocjonalne, zwiększając poziom motywacji i skupienia, sprzyja przewodnictwu neuronalnemu, zapewniając maksymalną wydajność pracy układu nerwowego, a także optymalizuje metabolizm energetyczny, dbając, aby w trakcie treningu nie zabrakło nam paliwa. Kompleksowy skład produktu tworzą:

L-cytrulina - aminokwas doceniany ze względu na swoją istotną zdolność do stymulacji syntezy tlenku azotu. Związek ten zwiększa światło naczyń krwionośnych, zwiększając przepływ żylno-tętniczy. Przekłada się to na nasilone ukrwienie, a w związku z tym odżywienie tkanek obwodowych, w tym pracujących intensywnie w trakcie treningu mięśni. Odczuwane jest to jako tzw. pompa mięśniowa. Zwiększony transport substancji energetycznych do mięśni pozwala na zachowanie ich najwyższej wydajności przez dłuższy czas pracy, stwarzając warunki do generowania bardziej intensywnych bodźców treningowych stanowiących stymulanty rozwoju tkanki mięśniowej.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Świetny produkt, stosuję już drugi z kolei i nie mogłabym być bardziej zadowolona!
10/06/2020 Alinka

Betaina bezwodna - zwana również trimetyloglicyną (TMG), jest zdolna do stymulacji jednego z ważniejszych względem gospodarki energetycznej organizmu systemów, metylacji. Ma to znaczenie zdrowotne, sprzyja bowiem redukcji szkodliwej dla układu sercowo-naczyniowego homocysteiny, ale też promuje sprawne pozyskiwanie energii przez organizm. Betaina jest też pośrednim prekursorem kreatyny.

Poza tym, podobnie jak kreatyna, betaina jest osmoregulatorem, co oznacza, że reguluje nawodnienie komórki. Promuje zachowanie optymalnej ilości płynu wewnątrzkomórkowego, sprzyjając zachodzącym w nim reakcjom, co przekłada się na efektywniejszą pracę ustroju.

Beta-alanina - za jej aktywność odpowiada karnozyna, dla której beta-alanina jest prekursorem i której syntezę promuje. Karnozyna pełni rolę buforu wewnątrzkomórkowego, odpowiadającego za zachowanie optymalnego pH. Regulacja gospodarki kwasowo-zasadowej jest szczególnie istotna dla sportowców, bowiem wydzielający się w trakcie wysiłku kwas mlekowy przyczynia się do rozwoju bolesności ograniczającej możliwości mięśnia. Karnozyna, neutralizując jej działanie, pozwala na dłuższe podejmowanie wysiłku fizycznego z zachowaniem maksymalnej wydajności pracy.

Dwuwinian choliny - dostarczając choliny wchodzącej w skład lecytyny budującej błony komórkowe wpływa korzystnie na funkcje układu nerwowego poprzez promocję przewodnictwa nerwowego. Poza tym, jest ona prekursorem dla acetylocholiny, głównego neuroprzekaźnika pobudzającego w organizmie człowieka. Wskazuje się, że suplementacja choliną może promować zdolności neuromotoryczne.

Siarczan agmatyny - związek naturalnego metabolitu argininy, aktywnego wobec śródbłonka naczyniowego. Pobudza go do nasilonej produkcji tlenku azotu, co powoduje zwiększenie średnicy naczyń krwionośnych prowadzące do zwiększenia transportu krwi wraz z substancjami odżywczymi w organizmie. W trakcie wysiłku pozwala to na lepsze odżywienie mięśni. Jest to działanie synergistyczne z również zawartą w preparacie cytruliną, maksymalizujące potencjał tych związków do nasilania pompy mięśniowej.

Poza tym, wskazuje się, że suplementacja siarczanem agmatyny ma korzystny wpływ na układ nerwowy, może działać neuroprotekcyjnie. Może też zmniejszać odczuwanie lęku oraz objawy depresji.

ALCAR - N-acetylo-L-karnityna, jest acetylowaną, wysoko biodostępną formą karnityny, związku niezwykle istotnego dla zachowania wysokiej wydajności systemu energetycznego. Bierze ona udział w transporcie cząsteczek tłuszczów do mitochondriów, gdzie mogą być one przekształcane na drodze utleniania na energię. W związku z tym, karnityna nie tylko promuje zachowanie wysokiej wydajności pracy organizmu, ale też sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej.

Kolejnym aspektem suplementacji ALCAR w okolicach okołotreningowych jest szczególna zdolność tego związku do promocji funkcji kognitywnych. Wspiera ona utrzymanie uwagi, koncentrację i zapamiętywanie. Działa na tym polu synergistycznie z również zawartym w preparacie dwuwinianem choliny, wchodząc wraz z nim na szlak syntezy acetylocholiny, której wysokie stężenia wiązane są ze stanem zwiększonej efektywności pracy umysłowej.

Kofeina bezwodna - wysoce dostępna forma najpopularniejszego na świecie stymulantu, od lat stosowanego w formie różnorakich naparów. Alkaloid ten wykazuje wysoką efektywność w zwiększaniu ilości energii ze względu na swoje dwa główne mechanizmy działania.

Po pierwsze, jest on inhibitorem kompetencyjnym adenozyny. Oznacza to, że wiąże się z jej receptorami, nie aktywując ich. Ogranicza w ten sposób miejsce do wiązania się adenozynie, hamując transmitowaną przez nią informację o zmęczeniu.
Po drugie, kofeina jest inhibitorem cAMP fosfodiesterazy, enzymu odpowiadającego za rozkład cyklicznego adenozynomonofosforanu do jego nieaktywnej, niecyklicznej postaci. Zwiększenie ilości aktywnego cAMP w komórkach nasila tempo ich metabolizmu oraz zwiększa siłę działania adrenaliny w ustroju, wykazując działanie stymulujące.
Warto również zaznaczyć aktywność jednego z metabolitów kofeiny, teobrominy. Wykazuje ona właściwości wazodylatacyjne, w związku z czym potęguje działanie preparatu na polu promocji powstawania pompy mięśniowej.

Żeń-szeń koreański - doceniany ze względu na swoją zdolność do dodawania energii oraz rozjaśniania umysłu. Cechuje się stabilnym i względnie długim działaniem. Polecany jest zarówno w celu promocji zdolności fizycznych, jak i umysłowych. Żeń-szeń koreański może także redukować zmęczenie, zwiększając efektywność treningu. Poza tym, wskazuje się, że suplementacja ekstraktami żeń-szenia sprzyja optymalizacji gospodarki węglowodanowe.

L-teanina - aminokwas powszechnie znany ze swoich właściwości adaptogennych, posiadający nieco zaskakujące zdolności na polu manipulacji poziomem energii. Przyjmowana w niewielkich dawkach może działać pobudzająco (co zostało wykorzystane w tym preparacie), w większych zaś sprzyja odprężeniu i relaksacji (ale nie usypia). Co również istotne, działa silnie synergistycznie z także zawartą w składzie suplementu kofeiną. Redukuje efekty uboczne jej działania, takie jak rozdrażnienie czy poczucie niepokoju, jednocześnie promując pożądane efekty jej stosowania, wydłużając i stabilizując jej efektywność w ustroju. Połączenie to wykazuje również bardzo korzystny wpływ na funkcje umysłowe, zwiększając zdolności poznawcze i koncentrację.

Astragalus - znany jest ze swoich zdolności do zwiększania wrażliwości insulinowej tkanek, przez co wpływa korzystnie na możliwości wysiłkowe mięśni szkieletowych. Co ciekawe, istnieją przesłanki wskazujące, że może też stymulować sekrecję insulinopodobnego czynnika wzrostu IGF-1. Poza tym, wykazuje szerokie spektrum właściwości prozdrowotnych, może opóźniać objawianie się efektów starzenia się, działać kardioprotekcyjnie oraz przeciwzapalnie.

DMHA - 2-amino-6-metyloheptan, związek, który w suplementach diety stosowany jest jako legalny substytut zakazanej DMAA. Wykazuje podobną do dimetylamylaminy efektywność polegającą na znacznym pobudzeniu i zwiększeniu możliwości fizycznych. Zwiększając ilość noradrenaliny stawia organizm w stan gotowości do podjęcia maksymalnego wysiłku, optymalizując procesy fizjologiczne sprzyjające wydolności fizycznej. Z kolei wpływając dodatnio na stężenie dopaminy w ustroju, zwiększa poziom motywacji oraz sprzyja kontroli neuromotorycznej.

DMHA zdolny jest również do rozszerzania światła oskrzeli, przez co zwiększa wydajność ich pracy. Promuje w ten sposób wydolność respiracyjną organizmu.

Naringina - glikozyd flawonoidowy naturalnie występujący w owocach grejpfruta. Poza właściwościami prozdrowotnymi, wynikającymi z faktu, że jest ona antyoksydantem, promuje ona poziom adiponektyny w organizmie, która zwiększa insulinowrażliwość tkanek. Wpływa w ten sposób korzystnie na metabolizm węglowodanów. Może również nasilać lipolizę oraz obniżać poziom kortyzolu. Naringina wykazuje synergistyczne działanie z również zawartą w preparacie kofeiną.

Piperyna - alkaloid występujący naturalnie w czarnym pieprzu, nadający mu charakterystyczny, ostry smak. W suplementacji stosowana jest ze względu na swoją zdolność do zwiększania absorpcji substancji aktywnych. Jej obecność w składzie preparatu zwiększa jego efektywność, nasilając działanie w organizmie człowieka.

Chlorowodorek johimbiny - syntetyczna postać słynnego spalacza tkanki tłuszczowej chętniej wybierana ze względu na większą czystość i pewność składu względem wersji naturalnej (ekstraktów roślinnych). Alkaloid ten doceniany jest ze względu na swoją wyjątkową zdolność do promocji pozbywania się nadmiaru tłuszczu z tzw. „miejsc opornych”, takich jak brzuch, uda i pośladki. Johimbina wykazuje wysokie powinowactwo do receptorów alfa-2-adrenergicznych, przez co silnie nasila lipolizę. Wpływa także stymulująco na organizm, może zwiększać możliwości wysiłkowe. Stosowana jest także jako efektywny środek poprawiający sprawność seksualną.

Hupercyna A - alkaloid zdolny do ograniczania aktywności acetylocholinoestrazy, przez co wpływający dodatnio na stężenie acetylocholiny w organizmie. Promocja ilości tego neurotransmitera pobudzającego wpływa korzystnie na funkcje układu nerwowego. Zwiększa zdolności umysłowe, ułatwia koncentrację, może zmniejszać czas reakcji. Wskazuje się też, że hupercyna A może zwiększać siłę skurczu mięśnia, wpływając korzystnie na wyniki siłowe.

Podsumowując, Apollo’s Hegemony Blitzkrieg to niezwykle kompleksowy suplement przedtreningowy, wieloaspektowo promujący zdolności wysiłkowe. Pozwala osiągnąć maksimum wydajności fizycznej, zwiększając efektywność treningów i skracając czas niezbędny do osiągnięcia założonych celów. Poza tym, zwiększając poziom energii oraz motywacji, ułatwia przebrnięcie przez najcięższe jednostki treningowe. Cechując się imponującą mocą wynikającą z optymalnie dobranych składników oraz efektywnych ich dawek, jest idealnym rozwiązaniem dla zaawansowanych sportowców poszukujących pewnego, intensywnie działającego pre-workoutu.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (14)
Skład
Wielkość opakowania: 405 gPorcja jednorazowa: 13,5 g (jedna miarka)Ilość porcji w opakowaniu: 30
w porcji (13,5 g)zawartość%ZDS
L-Cytrulina4000 mg-
Betaina bezwodna 2500 mg-
Beta-alanina1600 mg-
Dwuwinian choliny750 mg-
Siarczan agmatyny500 mg-
ALCAR (N-acetyl-L-karnityna)350 mg-
Kofeina bezwodna290 mg-
Ekstrakt żeń-szenia koreańskiego200 mg-
L-Teanina 98%100 mg-
Ekstrakt korzenia Astragalusa100 mg-
DMHA (2-amino-6-metyloheptan)75 mg-
Naringina25 mg-
Piperyna5 mg--
Chlorowodorek johimbiny2,5 mg-
Hupercyna (syntetyczna)200 mcg-
Pozostałe składniki

Naturalne i sztuczne aromaty, maltodekstryna, sukraloza, kwas cytrynowy, acesulfam potasu, dwutlenek krzemu, FD&C Yellow #5, FD&C Blue #1. 

 

Produkt nie był badany na obecność substancji zabronionych przez Światową Agencję Antydopingową (WADA). 

 

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Apollo's Hegemony
119,00 zł
(1)

Kompleksowe wsparcie regeneracji w zakresie odbudowy włókien mięśniowych, kolagenowych. Łatwiejsze zasypianie.

Kupuję
Apollo's Hegemony
59,90 zł
(11)

Zawiera 500 mg N-acetylocysteiny (NAC) w jednej kapsułce. Suplement przyjazny dla wegan i wegetarian.

Kupuję
Olimp
99,00 zł
(7)

Suplement diety zawierający glutaminę. Wspomaga regenerację potrenignową oraz ogranicza katabolizm.

Kupuję
MZ-STORE
49,00 zł
(3)

L-glutamina w proszku. Dostępna w atrakcyjnych wariantach smakowych oraz w wersji bezsmakowej.

Kupuję
Apollo's Hegemony
99,00 zł
(3)

Doskonale przyswajalny kolagen rybi z synergistycznymi dodatkami. Działa korzystnie na skórę, kości i stawy.

Kupuję
Suppcount
28,99 zł

N-acetylowana pochodna aminokwasu L-cysteiny. Substrat niezbędny do produkcji glutationu.

Kupuję

Ostatnio na blogu

Progresja siłowa poprzez objętość

Progresja siłowa poprzez objętość

Rola intensywności treningowej Intensywność jako metoda progresji, która jest wysoce specyficzna dla treningu siłowego jest niezbędna do utrzymywania...

czytaj więcej

Bulletproof coffee to kit?

Bulletproof coffee to kit?

Bulletproof Coffee to wysokokaloryczny napój kawowy, który ma zastąpić śniadanie. Składa się z 1 lub 2 porcji kawy, 2 łyżek (20-30 gramów) masła i 1-2...

czytaj więcej

Glicynian magnezu najlepsza forma magnezu

Glicynian magnezu najlepsza forma magnezu

Magnez jest minerałem śladowym wymaganym przez każdą komórkę organizmu i bierze udział w kilkuset różnych reakcjach biochemicznych. Połowa zapasów...

czytaj więcej

Koenzym Q10 eliksir młodości

Koenzym Q10 eliksir młodości

Koenzym Q10 to związek naturalnie występujący w naszym ciele. Wiadomo, że ma działanie przeciwutleniające. Przeciwutleniacze to związki, które mogą...

czytaj więcej

Metabolizm i reverse diet

Metabolizm i reverse diet

Pod pojęciem Reverse Diet na pierwszą myśl przychodzi system odżywiania za sprawą którego jemy więcej niż dotychczas, ale chudniemy. Jednak to tylko...

czytaj więcej

Co to są adaptogeny właściwości

Co to są adaptogeny właściwości

Badania sugerują, że niektóre adaptogeny mogą poprawiać tolerancję na ćwiczenia o wysokiej wytrzymałości , podczas gdy inne mogą potencjalnie radzić...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@muscle-zone.pl +48 501 537 027