0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Psychotic Black Psychotic Black 220g
Insane Labz
139,00 zł

Psychotic Black 220g

Waga wysyłki: 370g

Jako alternatywę polecamy:

Stimul8 245g
Stimul8 245g
Finaflex
139,00 zł
139,00 zł z VAT
3,97 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Zaawansowana formuła przedtreningowa
  • Silnie pobudza oraz niweluje zmęczenie
  • Zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni
  • Poprawia regenerację mięśniową
  • Zawiera aż trzy formy kofeiny!

Insane Labz Psychotic Black to kompleksowa odżywka przedtreningowa, która nie tylko silnie pobudza, ale także poprawia zdolność mięśni do pracy tlenowej oraz generowania siły. Dzięki starannie opracowanemu, synergistycznemu składowi preparat pozwala na przełamanie wszelkich dotychczasowych barier treningowych, dodatkowo poprawiając tempo regeneracji.

W jej skład wchodzi:
Kofeina w formie jabłczanu, cytrynianu oraz w wersji bezwodnej to powszechnie znany alkaloid o działaniu stymulującym, który dodatkowo jest w stanie podnosić tempo spalania tkanki tłuszczowej, znosić zmęczenie oraz poprawiać zdolności wysiłkowe. Wykorzystanie trzech różnych form kofeiny pozwala na wydłużenie oraz łagodniejsze zakończenie działania, bez efektu „zjazdu”.

Dopełnieniem kofeiny jest tauryna, która niweluje skutki uboczne wynikające z jej stosowania, tj. rozkojarzenie, irytacja czy uczucie „roztrzęsienia”. Ponadto wydłuża efekt pobudzenia, jednocześnie potęgując efekt wzrostu siły i wytrzymałości.

L-tyrozyna to aminokwas, który stanowi substrat do tworzenia noradrenaliny i dopaminy, pobudzających neuroprzekaźników, przez co doskonale współdziała z kofeiną. Dodatkowo jest ona konieczna do prawidłowej syntezy hormonów tarczycy, które nie tylko stanowią regulatory tempa przemian metabolicznych, ale także wpływają na samopoczucie jak i poziom energii w ciągu dnia.

AMPiberry to ekstrakt z jagód Jałowca Pospolitego (łac. Juniperus communis) zapewniający wyższą biodostępność substancji aktywnych preparatu, dodatkowo wykazując synergie wobec niektórych z nich. Jest to także silny antyoksydant.

Beta-alanina aminokwas będący substratem do syntezy karnozyny, która to stanowi bufor kwasowości w obrębie tkanek mięśniowych. Jej wysoki poziom umożliwia sprawną neutralizację powstającego w czasie wysiłku kwasu mlekowego, co z kolei pozwala na trenowanie znacznie dłużej. Mechanizm ten pozwala także na redukcję bolesności mięśniowej wywołanej treningiem.

Monohydrat kreatyny to forma kreatyna oferująca maksymalne korzyści pod względem zwiększania siły mięśniowej i wzrostu tempa regeneracji. Dzięki zwiększaniu zasobów fosforanu kreatyny pozwala na generowanie większej ilości energii, tym samym podnosi zdolności wysiłkowe ciała. Ponadto monohydrat zatrzymuje wodę w środowisku komórkowym, co okazuje się korzystne w kontekście przemian anabolicznych zachodzących w ciele.

Podsumowując, Insane Labz Psychotic Black to ciekawa propozycja przed treningiem zarówno dla początkujących użytkowników przedtreningówek, jak i dla zaawansowanych sportowców. Pozwala na wykonanie treningu z wykorzystaniem większych ciężarów jak i objętości, nawet w najcięższe dni.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby