0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Shilajit Fulvic Acid Complex Shilajit Fulvic Acid Complex 60 kaps.
Jarrow Formulas
89,00 zł

Shilajit Fulvic Acid Complex 60 kaps.

od 3 sztuk tylko: 87,22 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 150g
Bez glutenu
Bez GMO
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Mumio 90 kaps.
Mumio 90 kaps.
MZ-STORE
49,00 zł
89,00 zł z VAT
1,48 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Opatentowany, dokładnie oczyszczony Shilajit z Himalajów
  • Wysoka zawartość kwasu fulwowego, DBP oraz DCP
  • Przetestowany na obecność metali ciężkich
  • Odpowiedni dla wegetarian oraz wegan

Jarrow Shilajit Fulvic Acid Complex to suplement diety, który zawiera opatentowany Shilajit PrimaVie®. Cechuje się on idealną czystością, stanowi bogate źródło zarówno kwasu fulwowego, jak i pozostałych biokomponentów (DBP, DCP), odpowiedzialnych za korzystne właściwości przypisywane Mumio.

Shilajit (Mumio) to unikalna substancja wytworzona przez przyrodę w wyniku procesu humifikacji prastarych roślin. Występuje głównie w Himalajach, przybiera postać nacieków skalnych, które swoją barwą i konsystencją przypominają żywicę. Stanowi pokarm rdzennych mieszkańców Nepalu oraz surowiec powszechnie wykorzystywany w tradycyjnej medycynie indyjskiej.

Skład fitochemiczny: źródła mówią, że w mumio może być zawarte ponad 85 minerałów, wiele witamin, aminokwasy i fosfolipidy. Oczyszczone, gotowe do spożycia Mumio obfituje także w polifenole i sterole roślinne. Jednak największą rolę przypisuje się występującym w Shilajit kwasom huminowym i kwasom fulwowym.

Wyjątkowość PrimaVie®: zawarty w składzie prezentowanego produktu Shilajit wyróżnia się znakomitą jakością. Jako jedyny znajduje się na liście GRAS. Jest wolny od wszelkich zanieczyszczeń i metali ciężkich, w tym groźnego arsenu, którego podwyższony poziom często stwierdza się w wielu preparatach z Mumio. Co ważne, Shilajit PrimaVie® zawiera nie mniej niż 60% kwasów fulwowych i innych, pożądanych biokomponentów, takich jak dibenzo-alfa-pironrony (DBP) czy chromoproteiny DBP.

Naturalne wsparcie dla organizmu: badania wskazują, że Mumio może wspierać organizm na bardzo wielu płaszczyznach. Korzystnie wpływa na trawienie i pomaga utrzymać właściwą masę ciała. Ponadto promuje prawidłowe funkcje układu odpornościowego, wspiera układ kostno-stawowy. Sprzyja także utrzymaniu prawidłowych funkcji psychicznych. Specjaliści medycyny indyjskiej przypisują mu nawet działanie odmładzające.

Podsumowując, Jarrow Shilajit Fulvic Acid Complex to preparat z Mumio, który wyróżnia się doskonałą jakością. Może okazać się cennym wsparciem dla organizmu obciążonego stresem, nadmiernym wysiłkiem fizycznym albo intelektualnym.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby