0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Orange Brainwash Orange Brainwash 160g
Controlled Labs
139,00 zł

Orange Brainwash 160g

Controlled Labs 4 (1 opinii)

od 3 sztuk tylko: 136,22 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 250g
139,00 zł z VAT
6,95 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Opis produktu
  • Zwiększenie poziomu acetylocholiny
  • Poprawa przekaźnictwa nerwowego
  • Pomoc w kolokwiach i egzaminach
  • Wsparcie funkcji kognitywnych
  • Właściwości neutoprotekcyjne
  • Maksymalna koncentracja
  • Równowaga emocjonalna
  • Wzrost poziomu energii
  • Szybkie działanie

Controlled Labs Orange Brainwash to kompleksowy suplement diety, zawierający szereg związków aktywnych wspierających prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, pamięć, koncentrację i funkcje kognitywne. Produkt występuje w wygodnej formie proszku i ma atrakcyjny smak. Opakowanie zawiera 20 porcji.

L-Teanina to naturalnie występujący w zielonej herbacie aminokwas, uznawany za substancję nootropową. W badaniach przeprowadzonych na modelu zwierzęcym L-teanina wykazuje działanie poprawiające pamięć i zdolność uczenia się. Z kolei w badaniu na ludziach stwierdzono uspokajające i przeciwlękowe właściwości tego związku – odnotowano zwiększone wytwarzanie fal mózgowych alfa, czego efektem było odprężenie z zachowaną czujnością i jasnością umysłu. Na tej podstawie można wnioskować, że L-teanina pomaga opanować stres i poprawia koncentrację, co jest istotne szczególnie w okresach intensywnej nauki, np. podczas sesji egzaminacyjnej.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Zużyłen już drugie opakowanie lubię ten produkt , raz za jakość, dwa za smak. Cena jest dość wysoka aczkolwiek sugerowana porcja spokojnie da się rozłożyć na mniejsze, przy sugerowanej porcji odczuwam lekkie zamglenie/zamulenie, przy połowie dawki lepsza koncentracja i skupienie, ogólnie daję 4/5
06/11/2019 Sebastian

Acetyl-L-Karnityna to acetylowana postać L-karnityny o właściwościach antyoksydacyjnych i neuroprotekcyjnych. Acetylacja umożliwia przenikanie związku przez barierę krew-mózg. Warunkując transport długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów, acetyl-L-karnityna wspiera metabolizm energetyczny organizmu i spalanie tłuszczu, prowadząc do zwiększenia poziomu energii. Wspiera optymalny poziom dopaminy i acetylocholiny, wspomaga pracę mózgu, a nawet może chronić neurony przed skutkami starzenia się.

L-Tyrozyna to aminokwas endogenny powstający w organizmie z aminokwasu egzogennego – fenyloalaniny. L-Tyrozyna jest prekursorem do syntezy głównych katecholamin – dopaminy, adrenaliny i noradrenaliny, które są najważniejszymi neurotransmiterami pobudzającymi we współczulnym układzie nerwowym. Z punktu widzenia poprawy funkcji kognitywnych najważniejsza wydaje się być noradrenalina, która jednocześnie mobilizuje organizm i zwiększa koncentrację. Co ciekawe, zwiększanie poziomu noradrenaliny w szczelinach synaptycznych jest mechanizmem działania niektórych leków przeciwdepresyjnych.

Alpha GPC, czyli alfa-glicerylofosforylcholina, to jedno z najlepiej biodostępnych źródeł choliny o udokumentowanych właściwościach nootropowych. Dzięki zdolności do przenikania przez barierę krew-mózg, Alpha GPC jest dostępna dla komórek nerwowych. Cholina jest prekursorem do syntezy acetylocholiny – ważnego neuroprzekaźnika, odpowiedzialnego za transmisję bodźców nerwowych oraz uczestniczącego w tworzeniu śladów pamięciowych, utrzymaniu wysokiej koncentracji i przyswajaniu wiedzy.

Soplówka jeżowata (Lion’s Mane) to gatunek grzyba znanego od wieków we wschodniej medycynie. Wykazuje aktywność przeciwzapalną i antyoksydacyjną. W badaniach przeprowadzonych na ludziach wykazano zdolność soplówki jeżowatej do poprawy funkcji kognitywnych. Ponadto soplówka wspiera produkcję NGF – czynnika wzrostu nerwów, przyczyniając się do ich regeneracji.

Bacopa monnieri to roślina ajurwedyjska, wykazująca właściwości adaptogenne, nootropowe i anksjolityczne. Zawarte w roślinie bakozydy wykazują właściwości pobudzające ośrodkowy układ nerwowy, szczególnie układ limbiczny. Poprawiają procesy kojarzeniowe i zapamiętywanie, a ponadto działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Efekt „przeciwstresowy” bacopy monnieri zauważalny jest dosyć szybko, a do poprawy pamięci i zdolności kognitywnych potrzebna jest co najmniej 4-6 tygodniowa suplementacja

Kofeina i teobromina to alkaloidy purynowe będące pochodnymi ksantyny. Wykazują przede wszystkim działanie stymulujące i mają złożony mechanizm działania. Są inhibitorami fosfodiesterazy cAMP, co powoduje wydłużenie aktywności m.in. adrenaliny. Teobromina powoduje ponadto rozszerzenie naczyń mózgowych, zwiększając zaopatrzenie tego narządu w tlen i składniki odżywcze.

Fosfatydyloseryna (PS) to jeden z fosfolipidów naturalnie wchodzących w skład błon komórkowych organizmu, wspomagając ich regenerację i właściwą przepuszczalność. W dużych ilościach PS występuje w tkance nerwowej, wspierając neuroplastyczność, pamięć i funkcje kognitywne. Wpływa na optymalne wykorzystanie glukozy, która jest podstawowym źródłem energii dla mózgu. PS może też zwiększać poziom acetylocholiny.

Traganek (Astragalus) i żeń-szeń fałszywy (Tienchi Ginseng) to rośliny o działaniu wzmacniającym i tonizującym na organizm. Traganek wpływa normalizująco na pracę serca, czynność nadnerczy i procesy trawienne, a żeń-szeń fałszywy wpływa korzystnie na metabolizm energetyczny i zdrowie układu sercowo-naczyniowego.

Huperzia serrata to roślina zawierająca hupercynę A – alkaloid będący inhibitorem acetylocholinoesterazy (enzymu rozkładającego acetylocholinę). W połączeniu z fosfatydyloseryną i karnityną związek ten efektywnie poprawia pamięć i koncentrację. Hupercyna A stosowana jest także pomocniczo w chorobie Alzheimera.

Podsumowując, Controlled Labs Orange Brainwash to skuteczne wsparcie funkcji kognitywnych. Preparat zwiększa poziom energii i motywacji, jednocześnie obniżając poziom stresu. Przyda się szczególnie w stanach nasilonej pracy umysłowej, np. podczas sesji egzaminacyjnej.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (1)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Wiele osób chciałoby być na takiej diecie, gdzie może jeść swoje ulubione posiłki. Ciekawym rozwiązaniem dla nich...

czytaj więcej

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Każdego roku zwiększa się świadomość społeczna, na temat wpływu zdrowego odżywiania na jakość życia...

czytaj więcej

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

Idąc za ciosem postanowiliśmy po raz drugi zbadać suplement Ultra Fish Oil marki Apollo’s Hegemony celem weryfikacji jakości. Pierwsze badania były...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Gdyby wśród przypadkowych osób przeprowadzić ankietę dotyczącą „najzdrowszych roślin znanych...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby