0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Sulbutiamine Sulbutiamine 60 kaps.
Apollo's Hegemony
99,00 zł

Sulbutiamine 60 kaps.

4.5 (10 opinii)
Bez dodatków

Jako alternatywę polecamy:

B-Balance  36 kaps.
B-Balance 36 kaps.
Apollo's Hegemony
49,00 zł
Opis produktu
  • Witamina B1 w postaci sulbutiaminy
  • Lipofilna forma witaminy B1

Apollo’s Hegemony Sulbutiamine to suplement diety zawierający witaminę B1 w postaci sulbutiaminy.

Sulbutiamina jest syntetyczną formą witaminy B1, powstałą w wyniku połączenia dwóch cząsteczek tiaminy. Jest to rozpuszczalna w tłuszczach, tiolowa pochodna witaminy B1, wynaleziona w latach 60. w Japonii. Lipofilowość odróżnia sulbutiaminę od popularnej formy witaminy B1 – chlorowodorku tiaminy, która jest rozpuszczalna w wodzie.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Chęć do rozmów, obcowania z ludźmi czuję już po 1 kapsułce, czasem biorę dwie ale w odstępie choćby godziny. Z tym że w stałej suplementacji mam zestaw adaptogenów, b-complex, alpha-gpc, NALT itd. Solo pewnie działa słabiej. Dobrym pomysłem jest zabranie 2 kapsułek na imprezę i spożywanie w akompaniamencie alkoholu, stajesz się duszą towarzystwa.
18/03/2022 Tomasz T.

Witamina B1 (tiamina) należy do witamin z grupy B. Przyczynia się ona do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz wspiera utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Ponadto tiamina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca.

Zwiększone zapotrzebowanie na witaminę B1 dotyczy m.in. osób przewlekle nadużywających alkoholu, z uwagi na zaburzone wchłanianie składników odżywczych. Łagodnym niedoborom tiaminy najczęściej towarzyszy uczucie zmęczenia, spadek nastroju, pogorszenie funkcji poznawczych.

Podsumowując, Apollo’s Hegemony Sulbutiamine to preparat zawierający specjalną formę witaminy B1, polecany szczególnie pod kątem wsparcia układu nerwowego.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (10)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby