0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Liposomalna Witamina C 1000 Liposomalna Witamina C 1000 250 ml
Liposol
69,90 zł

Liposomalna Witamina C 1000 250 ml

od 3 sztuk tylko: 68,50 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 400g
Bez GMO

Jako alternatywę polecamy:

MyKids Protect 14 saszetek
MyKids Protect 14 saszetek
Healthlabs
89,00 zł
69,90 zł z VAT
1,40 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Witamina C w wysoce biodostępnej formie liposomalnej
  • Wygodna do stosowania płynna formuła
  • Przyjemny, cytrynowy smak
  • Nie zawiera cukru

Liposol Liposomalna Witamina C to suplement diety zawierający buforowaną witaminę C w innowacyjnej formie liposomalnej. Preparat jest dostępny w postaci bezcukrowego płynu o przyjemnym, cytrynowym smaku.

Zaawansowana technologia Premium Absorption Technology wyróżnia preparat na tle konkurencji. Wykorzystuje ona liposomy – niewielkie struktury, które swoją budową przypominają naturalne błony biologiczne. Umieszczenie w nich substancji czynnej pozwala znacząco zwiększyć jej przyswajalność i biodostępność. W większości suplementów można znaleźć wyłącznie kwas L-askorbinowy, ale producent prezentowanego preparatu sięgnął również po L-askorbinian sodu, wykazujący mniej kwasowy odczyn niż zwykły kwas askorbinowy. Ta forma witaminy C jest chętnie wybierana przez osoby z wrażliwym żołądkiem. Wszystkie składniki użyte do produkcji suplementu pochodzą od certyfikowanych dostawców i są dokładnie przebadane.

Płynna formuła zapewnia komfort suplementacji i jest znakomitą opcją dla osób, które mają problem z połknięciem kapsułki czy tabletki. Płyn jest wyjątkowo smaczny, z wyczuwalną cytrynową nutką. Do jego posłodzenia wykorzystano bezpieczną substancję słodzącą, a nie cukier. Dołączona do opakowania miarka umożliwia bezproblemowe odmierzenie dawki. Biała butelka zapewnia substancji czynnej doskonałą ochronę przed fotoutlenianiem.

Witamina C to rozpuszczalny w wodzie związek chemiczny, mający duże znaczenie dla organizmu człowieka. Nie może być wyprodukowany w ustroju i musi być dostarczany z pożywieniem. Znakomitym jego źródłem są pokarmy pochodzenia roślinnego, zwłaszcza owoce cytrusowe i zielone warzywa.

Witamina C działa ogólnoustrojowo. Uczestniczy w powstawaniu kolagenu, dzięki czemu pomaga w utrzymaniu w dobrym stanie skóry, kości, chrząstek, naczyń krwionośnych, zębów oraz dziąseł. Jest też zaangażowana w produkcję istotnych neuroprzekaźników, a tym samym przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych. Jako wyjątkowo silny przeciwutleniacz pomaga chronić komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Oprócz tego wspiera metabolizm energetyczny i może przyczyniać się do redukcji uczucia zmęczenia oraz znużenia.

Podsumowując, Liposol Liposomalna Witamina C to innowacyjny preparat z witaminą C. Zastosowano w nim szereg nowatorskich rozwiązań, które znacząco zwiększyły biodostępność i przyswajalność substancji czynnej.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby