0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Vitamin C natural+ Vitamin C natural+ 120 kaps.
Healthlabs
129,00 zł

Vitamin C natural+ 120 kaps.

Waga wysyłki: 350g
Bez glutenu
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Vitamin C with 70% Rose Extract 120 kaps.
Vitamin C with 70% Rose Extract 120 kaps.
MZ-STORE
36,90 zł
129,00 zł z VAT
4,30 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Maksymalna dopuszczalna dzienna dawka witaminy C
  • Produkt przyjazny weganom i wegetarianom
  • Minimalna ilość dodatków technologicznych
  • Witamina C z naturalnych ekstraktów

Health Labs Vitamin C natural+ to suplement diety w skład którego wchodzi mieszanka naturalnych ekstraktów będących źródłem witaminy C oraz substancji bioaktywnych działających z nią w synergii. Preparat jest dostępny w postaci roślinnych kapsułek. Sugerowana porcja zawiera maksymalną dopuszczalną dzienną dawkę witaminy C.

Witamina C to organiczny związek chemiczny, który dla człowieka jest substancją niezbędną do życia. Organizm ludzki jest pozbawiony możliwości jego samodzielnej produkcji, toteż musi on być dostarczany wraz z dietą. Największe ilości tej witaminy znajdują się w owocach i warzywach, dlatego należy zadbać o to, aby na talerzu regularnie lądowała czerwona papryka, czarna porzeczka, owoce cytrusowe, zielona pietruszka. Dobrze byłoby, by były one spożywane na surowo, gdyż obróbka termiczna pociąga za sobą duże straty witaminy C.

Rola witaminy C
W ludzkim organizmie witamina C pełni wiele ważnych funkcji. Jako wyjątkowo silny antyoksydant pomaga chronić DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Ponadto uczestniczy w produkcji kolagenu, przyczyniając się tym samym do utrzymania w dobrym stanie chrząstek, dziąseł, skóry i naczyń krwionośnych. Jest też zaangażowana w syntezę neurotransmiterów, przez co odgrywa dużą rolę w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Naturalna witamina C
Prezentowany preparat zawiera nie tylko syntetyczny kwas L-askorbinowy, ale także naturalną witaminę C. Pochodzi ona z ekstraktów z aceroli (Malpighia glabra) oraz camu camu (Myrciaria dubia). Owoce te cechują się największym stężeniem witaminy C, deklasują nawet popularne cytrusy, które wbrew powszechnej opinii, wcale nie są najlepszy źródłem tej witaminy.

Składniki dodatkowe
W prezentowanym suplemencie umieszczono unikalną kompozycję, która imituje tę naturalnie występującą w przyrodzie. Witaminę C połączono bowiem ze składnikami aktywnymi biologicznie, takimi jak rutyna, hesperydyna i bioflawonoidy cytrusowe. Są one obecne w rozmaitych owocach i warzywach, toteż stanowią naturalne „towarzystwo” witaminy C i mogą działać z nią w synergii.

Podsumowując, Health Labs Vitamin C natural+ to wysoka dawka łatwo przyswajalnej witaminy C. Docenią ją zwłaszcza osoby, które cenią naturalne rozwiązania.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby