0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Witamina C 500mg Witamina C 500mg 100 kaps.
Aliness
39,90 zł

Witamina C 500mg 100 kaps.

Waga wysyłki: 250g
Bez glutenu
Bez GMO
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Vitamin C with 70% Rose Extract 120 kaps.
Vitamin C with 70% Rose Extract 120 kaps.
MZ-STORE
36,90 zł
39,90 zł z VAT
0,40 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Witamina C w kapsułkach o przedłużonym uwalnianiu
  • Innowacyjna technologia mikrokapsułkowania
  • Kontrolowane uwalnianie substancji czynnej
  • Efektywne wyrównanie niedoborów

Aliness Witamina C to suplement diety w skład którego wchodzi witamina C. Została ona umieszczona w unikalnych kapsułkach o przedłużonym uwalnianiu. Preparat jest odpowiedni dla osób na diecie wegetariańskiej.

Witamina C, czyli kwas L-askorbinowy, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, a zarazem najpotrzebniejszych dla ludzkiego organizmu witamin. Największe jej ilości gromadzą się w narządach wykazujących dużą aktywność metaboliczną, do których należy mózg, wątroba, trzustka, nadnercza, płuca, siatkówka oka. Do organizmu jest dostarczana głównie z dietą, występuje bowiem w wielu powszechnie spożywanych produktach spożywczych. Warto jednak mieć na uwadze, że nieprawidłowe przechowywanie albo obróbka termiczna wiążą się z dużymi stratami tej cennej substancji

Znaczenie dla organizmu

Witamina C zwykle jest kojarzona z odpornością, ale w ustroju pełni szereg innych, ważnych funkcji. Jako silny przeciwutleniacz wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Oprócz tego wspiera prawidłową produkcję kolagenu, a dzięki temu pomaga utrzymać w dobrej kondycji naczynia krwionośne, kości, chrząstki, dziąsła oraz skórę. Witamina ta wspomaga również prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, uczestniczy w syntezie ważnych neuroprzekaźników, przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych. Do jej zadań należy też udział w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego; zaobserwowano, że sprzyja ona redukcji uczucia zmęczenia i znużenia.

Innowacyjne kapsułki o przedłużonym uwalnianiu

Zawarta w składzie prezentowanego suplementu witamina C została zamknięta w unikalnych, specjalnie zaprojektowanych mikrokapsułkach, z których może być uwalniana nawet przez 12 kolejnych godzin. To sprzyja stopniowemu zwiększaniu jej stężenia w ustroju i utrzymaniu odpowiednio wysokiego poziomu przez dłuższy czas.

Podsumowując, Aliness Witamina C to innowacyjny preparat z witaminą C. Opatentowana technologia Micoractive® promuje powolne uwalnianie substancji czynnej, pozwalając czerpać maksimum korzyści z jej obecności w ustroju.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby