0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Witamina C Quali-C Witamina C Quali-C 250g
Aliness
58,00 zł

Witamina C Quali-C 250g

od 3 sztuk tylko: 56,84 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 350g
Bez glutenu
Bez dodatków
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Vitamin C with 70% Rose Extract 120 kaps.
Vitamin C with 70% Rose Extract 120 kaps.
MZ-STORE
36,90 zł
58,00 zł z VAT
0,23 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Witamina C w opatentowanej postaci Quali® C
  • Komfortowa do stosowania forma proszku
  • Farmaceutyczna jakość i idealna czystość
  • Odpowiedni dla dzieci i dorosłych

Aliness Witamina C Quali® C to suplement diety w skład którego wchodzi witamina C w opatentowanej postaci Quali® C. Została ona wyprodukowana w Europie, wyróżnia się idealną czystością i farmaceutyczną jakością. Preparat jest dostępny w formie proszku, oprócz substancji czynnej nie zawiera żadnych innych dodatków.

Witamina C, czyli kwas L-askorbinowy, to organiczny związek chemiczny rozpuszczalny w wodzie. Wykazuje wielokierunkowy wpływ na ludzki organizm i jest niezbędny dla jego prawidłowego funkcjonowania. Źródłem tej witaminy jest wiele powszechnie spożywanych produktów, takich jak papryka, kiwi, cytrusy, biała kapusta. Warto jednak zaznaczyć, że związek ten jest niestabilny i łatwo ulega degradacji pod wpływem światła słonecznego, wysokiej temperatury. Może się więc okazać, że obróbka cieplna albo niewłaściwe przechowywanie produktów sprawią, że finalnie do organizmu trafi mniej witaminy C niż zakładaliśmy.

Suplement klasy premium

Prezentowany preparat zawiera witaminę C doskonałej jakości. Warto podkreślić, że jest to jedyna na rynku europejskim postać witaminy C, którą chroni patent. Spełnia ona surowe wymagania dla standardów USP, FCC oraz Ph. Eu. Produkt jest wolny od laktozy, soi, glutenu oraz składników odzwierzęcych, co czyni go odpowiednim dla osób na diecie wegańskiej i wegetariańskiej. Nie znajdziemy w nim również żadnych dodatków technologicznych, barwników, wypełniaczy, wzmacniaczy smaku. Producent zapewnia, że jakość produktu jest tak wysoka, że może on być podawany nawet dzieciom.

Aktywność w ustroju

Witamina C odgrywa istotną rolę w utrzymaniu prawidłowych funkcji układu odpornościowego. Wykazuje również silne właściwości przeciwutleniające, wspomagając tym samym ochronę komórek przez stresem oksydacyjnym. Ma też duży wpływ na kondycję naczyń krwionośnych, kości i chrząstek, dziąseł oraz skóry. Dzieje się tak za sprawą kolagenu, w produkcji którego aktywnie uczestniczy. Ponadto witamina ta jest zaangażowana z syntezę neuroprzekaźników, dlatego wspiera funkcjonowania układu nerwowego i sprzyja utrzymaniu właściwych funkcji psychologicznych.

Podsumowując, Aliness Witamina C Quali® C to preparat z najwyższej półki, jakością przewyższający inne, popularne suplementy z witaminą C. Będzie dobrym wyborem dla osób, które poszukują witaminy C farmaceutycznej jakości.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby