0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
D3 & K2 MK7 D3 & K2 MK7 120 kaps.
MZ-STORE
30,00 zł

D3 & K2 MK7 120 kaps.

5 (1 opinii)
Waga wysyłki: 200g

Jako alternatywę polecamy:

Vitamin D3 2000IU 180 kaps.
Vitamin D3 2000IU 180 kaps.
Apollo's Hegemony
33,00 zł
30,00 zł z VAT
0,25 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Idealne połączenie witaminy D3 z K2 MK-7
  • Synergistyczne działanie obu składników
  • Pomoc w utrzymaniu zdrowych kości
  • Łatwe do połknięcia kapsułki

MZ-Store D3 & K2 MK7 to suplement diety, który stanowi idealne połączenie witaminy D3 z K2 MK-7. Obie substancje wykazują synergistyczne działanie i stanowią nieocenioną pomoc w utrzymaniu zdrowych kości.

Witamina D3 to steroidowy związek chemiczny, który rozpuszcza się w tłuszczu. Jest zaliczany do witamin i stanowi dla ludzkiego organizmu niezbędny składnik pokarmowy. Co ciekawe, organizm człowieka posiada zdolność jego syntezy, jednak aby tak się stało, niezbędne jest wystawienie skóry na działanie promieni słonecznych. Fizjologiczne działanie tej witaminy jest niezwykle szerokie. Pomaga ona utrzymać prawidłowy poziom wapnia we krwi, wspiera zdrowie kości i zębów, a oprócz tego przyczynia się do utrzymania właściwej odporności.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Kupiłem kobiecie po tygodniu stosowania zauważyła poprawę w postaci witalności i dobrego samopoczucia polecam
17/07/2020 Kar

Witamina K to nazwa, jaką określa się dwie podobnie zbudowane substancje chemiczne: filochinon (witamina K1) oraz menachinon (witamina K2). Rozróżnia się kilka form witaminy K2, które charakteryzują się odmienną ilością reszt izoprenowych w łańcuch. Posiadający 7 reszt izoprenowych menachinon-7 (MK-7) ma potwierdzoną stabilność i aktywność oraz uchodzi za doskonale przyswajalną formę witaminy K2. Najbardziej zananą funkcją tej witaminy jest regulacja procesów krzepnięcia krwi, ale równie ważna jest jej rola w utrzymaniu zdrowia kośćca.

Mocne kości

Witaminy D3 i K2 działają synergistycznie i przyczyniają się do utrzymania kości w dobrej kondycji. Obydwie są niezwykle istotne dla gospodarki wapniowej organizmu. Na tym polu szczególnie aktywna jest witamina D3, która warunkuje prawidłowe wchłanianie i wykorzystanie wapnia. Z kolei witamina K2 jest zaangażowana w karboksylację wielu białek, wśród których znajdują się zarówno białka wiążące wapń, jak i te produkowane przez osteoblasty (komórki kościotwórcze). Badania pokazują, że niedobór witaminy D3 albo K2 może skutkować zaburzeniami mineralizacji kości, w konsekwencji czego zwiększa się ich kruchość i podatność na uszkodzenia.

Podsumowując, MZ-Store D3 & K2 MK7 to suplement diety, który dostarcza dwie substancje, szczególnie istotne z punku widzenia zdrowia układu kostnego.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (1)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby