0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
K2MK7 + D3 K2MK7 + D3 120 kaps.
Hepatica
44,90 zł

K2MK7 + D3 120 kaps.

Waga wysyłki: 250g

Jako alternatywę polecamy:

D3 & K2 MK7 120 kaps.
D3 & K2 MK7 120 kaps.
MZ-STORE
30,00 zł
44,90 zł z VAT
0,37 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Połączenie synergistycznie działających witamin D3 i K2MK7
  • Zastosowanie unikalnej technologii mikrokapsulacji
  • Ekonomiczne opakowanie

Hepatica K2MK7 + D3 to suplement diety łączący witaminę D3 i K2. Wykazują one synergizm działania i wspólnie pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Celem zapewnienia jak najlepszej przyswajalności substancji czynnych w preparacie zastosowano zaawansowaną technologię mikrokapsułkowania.

Witamina D3 to organiczny związek chemiczny rozpuszczalny w tłuszczach. Zalicza się go do grupy witamin, choć pod względem struktury i aktywności biologicznej przypomina raczej hormon steroidowy. Ponadto w przeciwieństwie do innych witamin, ta może być wyprodukowana w ludzkim organizmie, ale do tego konieczna jest ekspozycja skóry na światło słoneczne.

Witamina K to nazwa stosowana w odniesieniu do dwóch związków rozpuszczalnych w tłuszczach: filochinonu (witamina K1) oraz menachinonu (witamina K2), przy czym menachinon może występować w wielu formach, różniących się strukturą chemiczną. Przyjmuje się, że najważniejszą rolę fizjologiczną pełni menachinon-7 (K2MK-7).

Wsparcie dla układu kostnego
W niektórych aspektach witaminy D3 i K2 wykazują synergizm działania. Obie wpływają na gospodarkę wapniowo-fosforanową oraz metabolizm tkanki kostnej, stanowiąc tym samym kompleksowe wsparcie dla kośćca. Witamina D3 jest niezbędna dla prawidłowego wchłaniania i wykorzystania wapnia oraz fosforu. Z kolei witamina K warunkuje prawidłową przebudowę tkanki kostnej. Jest aktywatorem osteokalcyny, przez co przyczynia się do utrzymania prawidłowej liczby i właściwej ekspresji osteoblastów (komórki kościotwórcze), kontrolując również apoptozę osteoklastów (komórki kościogubne).

Podsumowując, Hepatica K2MK7 + D3 to starannie przemyślana formuła, dostarczająca związków pełniących ważną rolę w utrzymaniu zdrowia kośćca. Odpowiednio wysokie dawki i unikalna technologia mikrokapsulacji zwiększają szansę na skuteczną suplementację.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby