0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Witamina K2 Mono Forte MK-7 200mcg Witamina K2 Mono Forte MK-7 200mcg 60 kaps.
Aliness
49,90 zł

Witamina K2 Mono Forte MK-7 200mcg 60 kaps.

5 (1 opinii)

od 3 sztuk tylko: 48,90 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 150g
Bez glutenu
Bez GMO
Naturalny

Jako alternatywę polecamy:

Vitamin K2 MK7 120 kaps.
Vitamin K2 MK7 120 kaps.
Apollo's Hegemony
59,00 zł
49,90 zł z VAT
0,83 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Naturalna witamina K2 w opatentowanej postaci VitaMK7®
  • Bezpieczna forma witaminy K2 wpisana na listę Novell Food
  • Witamina K2 pozyskana w procesie biofermentacji natto
  • Wysoka dawka witaminy K2 w kapsułkach

Aliness Witamina K2 Mono Forte MK-7 to suplement diety zawierający wysoką dawkę naturalnej witaminy K2 w opatentowanej postaci VitaMK7®. Cechuje się ona dużą aktywnością biologiczną, jest stabilna, wysoce biodostępna i łatwo przyswajalna. Odgrywa znaczącą rolę w utrzymaniu zdrowia kośćca.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Super sklad, bez zbędnych dodatków. Stosuje razem z Witamina D dla lepszego wchlajiania, z polecenia dietetyka klinicznego. Szybka dostawa że sklepu. Polecam, na pewno jeszcze będę zamawiała. Opakowanie wystarcza na dwa miesiące stosowania.
15/01/2020 Aga

Witamina K2 to grupa związków chemicznych znanych również pod nazwą menachinon MK-n, gdzie n oznacza liczbę nienasyconych reszt izoprenoidowych przy węglu C3. Przyjmuje się, że dla ludzkiego organizmu optymalnym podtypem jest MK-7, przede wszystkim ze względu na stabilność, doskonałą wchłanialność i dość długi okres półtrwania.

Witamina K2 ma duży wpływ na funkcjonowanie organizmu. Badania dowodzą, że witamina ta jest mocno zaangażowana w metabolizm kości i aktywuje białka ważne dla utrzymania prawidłowej gęstości kości (osteokalcynęa macierz białka Gla, białka S). Naukowo udowodniono korelację pomiędzy jej spożyciem a prawidłowym stanem układu kostnego.

VitaMK7® jest stabilną postacią witaminy K2, która powstaje w opatentowanym procesie biofermentacji z udziałem bakterii Bacillus Subtillis Natto. Jest to proces naturalny, przebiega bez użycia chemicznych substancji czy rozpuszczalników. Końcowy produkt jest wolny od soi, GMO, glutenu, laktozy, toksyn, pestycydów i wszelkich zanieczyszczeń. Warto podkreślić, że witamina K2 VitaMK7® uzyskała pozytywną opinię EFSA (European Food Safaty Authority) i znalazła się na liście Novell Food, co oznacza, że jest bezpieczna do stosowania w suplementach diety.

Podsumowując, Aliness Witamina K2 Mono Forte MK-7 to doskonały sposób na zwiększenie podaży witaminy K2. Preparat zawiera odpowiednio wysoką dawkę tej witaminy w stabilnej i łatwo przyswajalnej formie. Idealnie sprawdzi się u osób, które chcą zadbać o prawidłową kondycję układu kostnego.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (1)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby