0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Czarny Czosnek Fermentowany 400mg Czarny Czosnek Fermentowany 400mg 100 kaps.
Aliness
54,90 zł

Czarny Czosnek Fermentowany 400mg 100 kaps.

od 3 sztuk tylko: 53,80 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 250g
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Vitamin C with 70% Rose Extract 120 kaps.
Vitamin C with 70% Rose Extract 120 kaps.
MZ-STORE
36,90 zł
54,90 zł z VAT
0,55 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Opatentowany ekstrakt z postarzanego czarnego czosnku ABG10+®
  • Standaryzowany metodą HPLC do 0,1% S-allilocysteiny (SAC)
  • Najwyższej jakości surowiec pochodzący z Hiszpanii
  • Wolny od typowego smaku i zapachu czosnku

Aliness Czarny Czosnek Fermentowany to suplement diety zawierający opatentowany ekstrakt z postarzanego, czarnego czosnku ABG10+®, standaryzowany do 0,1% aktywnej biologicznie S-allilocysteiny (SAC). Preparat jest wolny od charakterystycznego smaku i zapachu czosnku.

Czarny czosnek to unikalna postać czosnku. Aby go uzyskać należy na określony czas pozostawić świeże główki czosnku w odpowiednio ciepłym i wilgotnym środowisku. Dochodzi wówczas do swoistej fermentacji i wystąpienia tzw. reakcji Maillarda. Zmianie ulega nie tylko kolor i konsystencja czosnku, ale przede wszystkim jego właściwości fizykochemiczne. Obecna w czosnku allicyna przekształca się w S-allilocysteinę (SAC), która jest związkiem rozpuszczalnym w wodzie, stabilnym i wyjątkowo aktywnym biologicznie.

Czarny czosnek wykazuje wiele pozytywnych właściwości. Obecna w nim S-allilocysteina (SAC) ma potężny potencjał przeciwutleniający, dzięki czemu wspomaga ochronę komórek organizmu przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Zaobserwowano, że wolne rodniki tlenowe łatwo reagują z białkami i lipidami, co sprzyja powstawaniu niekorzystnych zmian w obrębie naczyń krwionośnych. Stąd usuwanie z ustroju nadmiaru wolnych rodników ma tak duże znaczenie dla zdrowia układu krążenia.

Prezentowany preparat zawiera postarzany czarny czosnek ABG10+®. Wytwarza się go w opatentowanym procesie fermentacji, który przebiega bez udziału chemicznych substancji. Surowiec jest pozyskiwany z Hiszpanii, wyróżnia się on doskonałą jakością i jest wolny od GMO. Ekstrakt jest standaryzowany do 0,1% S-allilocysteiny. Jej zawartość potwierdzono za pomocą zaawansowanej metody laboratoryjnej HPLC. Co więcej, w badaniach in vitro i in vivo ABG10+® uzyskano pozytywną odpowiedź na tę dawkę. Warto też wspomnieć, że preparat jest wolny od charakterystycznego, ostrego smaku i zapachu czosnku.

Podsumowując, Aliness Czarny Czosnek Fermentowany to preparat z górnej półki. Wyróżnia się znakomitą jakością i prezentuje czosnek w zupełnie nowej odsłonie. Może okazać się szczególnie pomocny dla osób mierzących się z negatywnymi konsekwencjami stresu oksydacyjnego.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby