Popularne artykuły

GAT przedstawia swoją „nowość”! JetFuse!
Odchudzanie

GAT przedstawia swoją „nowość”! JetFuse! 

W zeszłym miesiącu GAT zapowiedział odświeżenie swojej formuły regeneracyjnej - JetMass. Został zmieniony wygląd opakowana, a skład poszerzył się o kreatynę.

Dostaliśmy właśnie informację, że kolejny z klasyków od GAT czeka na rebranding. Tym razem pod nóż idzie przedtreningówka JetFuse. Suplement będzie przyjmowany w takich samych dawkach, natomiast  zmianie ulegnie jego skład. Poniżej znajdziecie przejrzysty opis wszystkich substancji, które zostaną zawarte w zaktualizowanej wersji JetFuse. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji, gdzie niektóre składniki kryły się pod opatentowanymi nazwami.

Jak widać, wewnątrz JetFuse znajdziemy substancje takie jak:  beta-alanina  (1.5g), 2: 1: 1 BCAA (1 gram) i pół grama cytruliny.

Beta-Alanina - główną funkcją, jaką spełnia ten aminokwas jest wzrost poziomu karnozyny w mięśniach. Efekt? Zarówno przy wysiłkach tlenowych, jak i beztlenowych, znacząco zostaje spowolniony proces zakwaszania mięśni szkieletowych. W praktyce przekłada się to na cięższe, intensywniejsze i bardziej efektywne treningi. Rośnie zarówno wytrzymałość, jak również moc mięśniowa. Efektem stosowania beta-alaniny będzie więc poprawa zdolności motorycznych, jak również wzrost beztłuszczowej masy ciała.

BCAA + Cytrulina - mieszanka, w skład której wchodzi m.in Leucyna która jest jednym z najsilniejszych aktywatorów metabolicznych w naszym organizmie. Izoleucyna z kolei uskutecznia odbudowę glikogenu mięśniowego oraz produkcję ATP. Walina również wspomaga resyntezę glikogenu dodatkowo przyczyniając się do regeneracji układu nerwowego. Całe trio, podane w odpowiedniej dawce i proporcjach to wysoce skuteczne związki antykataboliczne. Dodatkowo, rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zdecydowanie poprawiony przepływ krwi, będące efektem dodania cytruliny do całego zestawu nie tylko poprawia funkcje poszczególnych aminokwasów, lecz także przyczynia się do skuteczniejszego doprowadzenia tlenu do pracujących komórek oraz odprowadzenia spowalniających produktów przemiany materii.

Po tym produkcie możemy spodziewać się dokładnie tego samego, co po jego poprzedniku. Potężnej pompy, eksplozji siły i wzmożonej koncentracji oraz energii i wytrzymałości.

Produkt dostępny będzie już niedługo na stronie producenta w dwóch smakach: poncz owocowy oraz jagoda.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *