Novedex XT: powrót legendy.

Ela

Podczas tegorocznych zawodów Mr. Olympia, Gaspari Nutrition zobowiązało się przywrócić na rynek swój legendarny produkt, Novedex XT. Po tym oświadczeniu nastała jednak długa chwila milczenia ze strony firmy i dopiero w tym tygodniu pierwsze sygnały zwiastujące dotrzymanie obietnicy pojawiły się w sieci. Nie znamy na tę chwilę zbyt wielu szczegółów, ale co nie co udało nam się wywnioskować z powyższego zdjęcia.

Od razu rzuca się w oczy fakt, że Novedex XT umieszczony jest na zdjęciu między dwoma innymi, wznowionymi niedawno, legendami ze stajni Gaspari - Halodrol and PlasmaJet. Nie jest to przypadek. Firma sugeruje nam w ten sposób, że najlepsze efekty uzyskamy łącząc te 3 środki w jeden cykl. Koncepcja  cyklu na suplementach Gaspari, o której możemy przeczytać na opakowaniu,  wygląda w następujący sposób. Należy wystartować z muscle builderem Halodrol w połączeniu z pompującą przedtreningówką PlasmaJet, a po 4 tygodniach dorzucić booster testoteronuNovedex XT.
Jeśli chodzi o dokładny skład Novedex XT nie wiemy niestety nic ponad to, że jest pakowany po 60 kapsułek. Biorąc pod uwagę fakt, że efekty mają być widoczne po ok 4 tygodniach ilość ta sugeruje, że dawkowanie będzie na poziomie 2 kapsułek dziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *