0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Agmatine Agmatine 120 kaps.
Apollo's Hegemony
99,00 zł

Agmatine 120 kaps.

4.6 (10 opinii)
Bez dodatków

Jako alternatywę polecamy:

Citrulline Powder 300g
Citrulline Powder 300g
MZ-STORE
49,00 zł
Opis produktu
  • 500 mg siarczanu agmatyny w jednej kapsułce
  • Polecany osobom aktywnym fizycznie

Apollos’ Hegemony Agmatine to suplement diety zawierający 500 mg siarczanu agmatyny w jednej kapsułce.

Agmatyna to poliamina, która jest metabolitem L-argininy powstającym w wyniku dekarboksylacji. Agmatyna występuje powszechnie w wielu produktach spożywczych, jednak jej zawartość w pożywieniu jest znacznie niższa niż standardowe dawki wykazujące aktywność biologiczną, stąd coraz częściej jest ona składnikiem suplementów diety, w których występuje jako siarczan agmatyny.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Kupiłem to głównie ze względu na wpływ na układ nerwowy, obniżenie tolerancji na stymulanty, które bardzo lubię. Po zjedzeniu jednego słoiczka czuć zdecydowaną poprawę, dopamina wróciła do normy, w końcu normalnie śpię, w dzień więcej energii a w połączeniu ze stymulantami dobry efekt.
09/11/2020 Tytus WSP

Najpopularniejszym zastosowaniem agmatyny jest potęgowanie zjawiska tzw. pompy mięśniowej, w związku z czym budzi ona szczególnie duże zainteresowanie wśród osób aktywnych fizycznie. Prawdopodobny mechanizm tego działania związany jest z tym, że agmatyna oddziałuje na komórki śródbłonka naczyń krwionośnych.

Cząsteczki agmatyny, przenikając przez naczynia krwionośne, ulegają przyłączeniu do receptorów znajdujących się na błonach śródbłonka naczyń, w odpowiedzi na co komórki wytwarzają tlenek azotu. Związek ten rozszerza naczynia krwionośne i poprawia ukrwienie mięśni, przez co sprzyja zwiększeniu możliwości wysiłkowych oraz wytrzymałości.

Podsumowując, Apollos’ Hegemony Agmatine dedykowany jest osobom aktywnym fizycznie, którym zależy na wzmocnionej syntezie tlenku azotu.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (10)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby