0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Sól himalajska różowa Sól himalajska różowa 200g
Intenson
9,99 zł

Sól himalajska różowa 200g

Waga wysyłki: 300g
Naturalny
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Zero Sauce 350 ml
Zero Sauce 350 ml
Biotech Usa
19,99 zł
9,99 zł z VAT
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Powszechnie używana przyprawa o nieco bogatszym składzie wprost z Himalajów
  • Przyprawa umieszczona w praktycznym i eleganckim młynku
  • 100% naturalny produkt

Intenson Sól himalajska to jedna z najczęściej używanych w kulinariach przypraw, która pozwoli wzbogacić je nie tylko delikatnym smakiem, ale również nadać większą wartość prozdrowotną.

Każdy stosuje przyprawy wzbogacające smak ulubionych potraw według własnego uznania, jednak sól jest na tyle uniwersalna, że używają jej niemal wszyscy. Wydawałoby się, iż wybór spożywanej soli nie ma znaczenia, wszak jest to ciągle ten sam związek chemiczny. Należy jednak podkreślić, iż takie myślenie jest błędne, gdyż produkty te potrafią różnić się m.in. zawartością mikroelementów. Dla tych, którzy pragną dostarczyć równocześnie niewielkiej porcji zdrowia, producent oferuje młynek z solą himalajską.

Sól himalajska pochodzi z terenów Pakistanu, gdzie jest wydobywana ręcznie, w wyniku czego nie istnieje możliwość przedostania się szkodliwych substancji w procesie jej produkcji. Warto podkreślić, iż jest ona używana od wielu lat w tamtejszej medycynie ludowej, dzięki obecności wielu istotnych składników mineralnych.

Do głównych mikroelementów zawartych w soli należą wapń, potas, magnez, żelazo i cynk. Warunkują one prawidłową pracę serca, mięśni, układu nerwowego, a także stanowią czynniki przeciwutleniające. Obecność żelaza może być szczególnie pożądana przez wegan i wegetarian, gdyż ich dieta nie zawsze jest zasobna w ten pierwiastek.

Zachowując kamienny charakter soli, w celu zapewnienia komfortu korzystania z jej dobroci, producent postanowił dołączyć młynek. Stanowi to nie tylko dość elegancki element wyposażenia kuchennego, lecz pozwala za każdym razem na bieżąco doprawiać przygotowywane potrawy.

Podsumowując, Intenson Sól himalajska to niezbędny element wyposażenia kuchennego, który stanowi nie tylko jego elegancką ozdobę, ale również przydatny składnik dań w kontekście smaku, jak i podejścia zdrowotnego.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby