0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Choco Hazelnut with whey Choco Hazelnut with whey 500g
Smarty Snacks
46,90 zł

Choco Hazelnut with whey 500g

Waga wysyłki: 600g

Jako alternatywę polecamy:

Protein Cream 400g
Protein Cream 400g
Biotech Usa
35,00 zł
46,90 zł z VAT
2,93 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Krem orzechowo-czekoladowy w wersji bez cukru i oleju palmowego
  • Zawiera dodatek koncentratu białek serwatkowych
  • Bazuje na oleju kokosowym i orzechach laskowych
  • Bez dodatku soli

Smarty Snacks Choco Hazelnut with whey to dobrze znane połączenie kremu orzechowego i czekolady w fit wersji, wolnej od oleju palmowego oraz dodatku soli i cukru.

Połączenie kremu z orzechów laskowych z czekoladą doprowadziło do rewolucji na rynku słodyczy, wprowadzając charakterystyczny, rewelacyjny smak, będący efektem połączenia czekoladowej słodkości z tłuszczem orzechowym. Niestety, zdecydowana większość produktów tego typu opiera się na niskiej jakości tłuszczach oraz dużej ilości cukru, przez co są one (słusznie) postrzegane jako dietetyczny grzech.

Firma Smarty Snacks odpowiedziała na potrzeby świadomych dietetycznie konsumentów, oferując krem orzechowo-czekoladowy, który nie musi być traktowany jako „cheat meal”. Bazę produktu stanowią olej kokosowy, ceniony ze względu na zawartość kwasów tłuszczowych MCT oraz orzechy laskowe, dostarczające prozdrowotnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jednocześnie produkt ten wolny jest od oleju palmowego.

Za czekoladową część produktu odpowiada kakao o obniżonej zawartości tłuszczu idące w parze ze słodzikiem powszechnie postrzeganym jako zdrowsza alternatywa dla cukru, maltitolem. Dzięki temu produkt posiada niższy indeks glikemiczny niż produkty słodzone cukrem i syropem glukozowo-fruktozowym, a także dostarcza mniej kalorii. Zastosowany słodzik jest też odporny na działanie temperatury, krem może być więc wykorzystywany do pieczenia dietetycznych ciastek.

Istotną cechą tego kremu jest także dodatek koncentratu białek serwatkowych w składzie. Dzięki temu krem jest nie tylko bezgrzesznym dodatkiem, ale może też być zawarty w diecie w celu zwiększenia podaży protein.

Podsumowując, Smarty Snacks Choco Hazelnut with whey to dobrze znane połączenie kremu orzechowego z czekoladą w innowacyjnej, bezcukrowej postaci, wolnej od oleju palmowego, o zwiększonej zawartości białka.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby