0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
HydroSport HydroSport 650 ml
Monster Beverage Corporation
9,90 zł

HydroSport 650 ml

Waga wysyłki: 800g
Bez cukru

Jako alternatywę polecamy:

Classic 9g
Classic 9g
Bolero
1,89 zł
9,90 zł z VAT
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Połączenie kultowego energetyka z napojem izotonicznym
  • Zawiera BCAA, magnez, potas witaminę B3 i B6
  • 200mg kofeiny w każdej butelce
  • Trzy orzeźwiające smaki
  • Nie zawiera cukru

Monster Energy HydroSport to innowacyjne połączenie kultowego napoju energetycznego z izotonikiem. Kompleksowo wspiera wydolność nawet podczas najcięższych treningów.

Marka Monster Energy (słusznie) kojarzona jest z bezkompromisowymi napojami energetycznymi, po które sięgają wszystkie osoby szukające potężnej porcji energii. Napój ten jest doskonałym rozwiązaniem przed treningiem, gorszym jednak w trakcie – jego gazowana formuła może nie być najlepszym wyborem podczas intensywnego wysiłku. Dlatego też powstał ten produkt, który wzbogacony został o składniki dodatkowo przydatne podczas ciężkich wysiłków.

Trzon tego niegazowanego napoju nieustannie stanowi kofeina, której w butelce jest aż 200mg. Alkaloid ten, wiążąc się i blokując receptory neurotransmitera zmęczenia, adenozyny, przyczynia się do redukcji odczuwania zmęczenia. Pozwala to na realizowanie treningu na najwyższych obrotach. Dla sportowców istotny jest także fakt zawartości aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) w składzie. Poza ich najbardziej znaną rolą, jaką jest promocja procesów regeneracji i nadbudowy masy mięśniowej, niektóre źródła wskazują, że mogą one ograniczać odczuwanie zmęczenia.

Na wydolność treningową ogromny wpływ ma też uzupełnianie traconych wraz z potem soli mineralnych. Z tego powodu, do napoju dodano elektrolitymagnezu i potasu. W każdej butelce znajdziemy też niemałą ilość witamin B3 i B6, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomagają też w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Produkt występuje w trzech fenomenalnych smakach i żaden z nich nie zawiera cukru w składzie. Dzięki temu można go bez obaw spożywać nawet na najbardziej restrykcyjnych kalorycznie dietach.

Podsumowując, Monster Energy HydroSport to napój idealny do spożycia przed i w trakcie wysiłku fizycznego. Dostarcza potężnej dawki pobudzającej kofeiny oraz potrzebnych sportowcom aminokwasów BCAA, elektrolitów i witamin B3 oraz B6.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby