0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
R-Weiler R-Weiler 480g
Olimp
129,00 zł

R-Weiler 480g

3.75 (4 opinii)

od 3 sztuk tylko: 126,42 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 700g
129,00 zł z VAT
3,23 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
 • Zaawansowany stack przedtreningowy o wyjątkowo kompleksowym składzie
 • Zapewnia maksymalne pobudzenie oraz koncentrację na treningu
 • Zwiększa transport substancji odżywczych do mięśni
 • Powoduje wystąpienie silnej pompy mięśniowej
 • Optymalizuje gospodarkę energetyczną ustroju
 • Zwiększa wydolność układu krwionośnego
 • Stymuluje koordynację neuromotoryczną
 • Opóźnia odczuwanie zmęczenia
 • Redukuje bolesność mięśniową
 • Zwiększa tempo metabolizmu
 • Nasila procesy regeneracyjne

Olimp R-Weiler to potężny stack przedtreningowy gwarantujący maksymalne pobudzenie i pompę mięśniową. Zawiera najsilniejsze substancje aktywne dobrane w optymalnych proporcjach, co zapewnia intensywne działanie pozwalające na przebrnięcie przez najcięższe treningi.

Suplement ten wyróżnia się kompleksowym składem, przez co wszechstronnie wspiera zdolności wysiłkowe. Pozwala to na uzyskanie maksymalnego możliwego działania zwiększającego możliwości wysiłkowe na treningu. Składniki preparatu podzielono na trzy grupy, zgodnie z obszarem, który promują:

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Ta z tych 'lajtowych' :) ćwiczy się spoko nawet fajna pompa i trochę energii. Mocne 4
09/01/2018 Szymon

Armageddon Pump Formula

Alfa-ketoglutaran L-Argininy (AAKG) – wysoko biodostępna postać argininy, aminokwasu który zwiększa syntezę tlenu azotu w organizmie. Wykazuje on zdolność do zwiększania światła naczyń krwionośnych, co wiąże się ze zwiększeniem objętości łożyska naczyniowego i nasilonym transportem krwi. Wraz z nią, do tkanek obwodowych dostają się większe ilości substancji odżywczych, co pozwala na ich bardziej intensywną pracę. W trakcie wysiłku fizycznego, szczególnie korzystają na tym mięśnie szkieletowe. Mając do dyspozycji większą ilość substratów energetycznych zdolne są one do dłuższej, bardziej intensywnej pracy. Zjawisko to odczuwane jest jako tzw. „pompa mięśniowa”. Opierając się o ten sam mechanizm zwiększenia przepływu żylno-tętniczego, arginina pomaga też w osiągnięciu i utrzymaniu erekcji.

Jabłczan cytruliny – działa synergistycznie z argininą zwiększając jej zdolność do wywoływania zjawiska pompy mięśniowej. Poza zwiększeniem możliwości treningowych w odpowiedzi na zwiększoną podaż substancji energetycznych, sprzyja to też regeneracji. Nasilony transport składników odżywczych pozwala na bardziej wydajne zachodzenie procesów regeneracyjnych.

Nie bez znaczenia jest również reszta kwasowa jabłczanu cytruliny. Zjonizowana forma kwasu jabłkowego jest jednym z produktów pośrednich w cyklu Krebsa, który jest zasadniczym procesem w tlenowym systemie pozyskiwania energii. Dostarczanie jabłczanu usprawnia jego zachodzenie, co wiąże się z efektywniejszą pracą w zakresie aerobowym.

Cytrynian trisodowy – substancja powszechnie stosowana jako dodatek do żywności jako konserwant, w preparacie zastosowana jest ze względu na swoje właściwości buforujące pH. Podczas wysiłku fizycznego dochodzi do nasilenia syntezy kwasu mlekowego, a w konsekwencji do zakwaszenia środowiska w obrębie mięśni szkieletowych. Powoduje to bolesność oraz ograniczenie zdolności wysiłkowych. Dostarczenie substancji o zdolnościach alkalizujących, jaką jest cytrynian trisodowy, pozwala neutralizować wydzielanie mleczanu i przez dłuższy czas utrzymać obojętne środowisko w obrębie tkanki mięśniowej, przez co zwiększa się jej wydolność.

Witamina B6 – bierze udział w procesach warunkujących pozyskiwanie energii ze spożywanych substancji odżywczych, w związku z czym jest kluczowym składnikiem niezbędnym do sprawnego funkcjonowania gospodarki energetycznej ustroju. Wykazuje również wpływ na ukłąd sercowo-naczyniowy, zwiększając jego wydolność poprzez regulację rytmu oraz siły skurczu serca. Witamina B6 jest również niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Berseker’s Performance Blend

Beta-alanina – jest prekursorem karnozyny, która działa jako wewnątrzkomórkowy bufor kwasowo-zasadowy. Podobnie jak cytrynian trisodowy, zmniejsza zakwaszenie pracujących mięśni szkieletowych, zwiększając wydolność ich pracy. Neutralizacja pH w obrębie tkanki mięśniowej pozwala również na szybsze i sprawniejsze zachodzenie procesów regeneracyjnych. Beta-alanina odpowiedzialna jest za odczuwanie przez niektórych mrowienia skóry po zażyciu preparatu.

Kreatyna – w preparacie dostępna w dwóch postaciach cechujących się wysoką biodostępnością oraz stabilnością w układzie pokarmowym. Jest najpowszechniejszym i najlepiej przebadanym suplementem zwiększającym zdolności wysiłkowe. Bezpośrednio dostarcza substratu do fosfagenowgo szlaku pozyskiwania energii, szczególnie ważnego w sportach wymagających dużych nakładów pracy w krótkim czasie, takie jak sprinty czy treningi siłowe. Usprawniając produkcję ATP pozwala na bardziej wydajną pracę mięśni szkieletowych, co wiąże się nie tylko z bezpośrednim promowaniem osiąganych wyników, ale też na generowanie większych bodźców treningowych, co ułatwia drogę do osiągnięcia określonych celów. Łącząc to ze zdolnością kreatyny do modulacji aktywności miostatyn oraz zwiększaniem objętości sarkoplazmy pozwalającym na lepsze odżywienie tkanki mięśniowej, kreatyna staje się nie tylko suplementem poprawiającym wydolność fizyczną, ale także potężnym środkiem anabolicznym. Co istotne, liczne badania naukowe potwierdzają bezpieczeństwo stosowania kreatyny nawet przez długi okres czasu.

Fosforan wapnia – wysoko biodostępna forma podstawowego makroskładnika budulcowego organizmu człowieka. Ze względu na charakter tego suplementu, szczególnie istotna jest rola wapnia w skurczu mięśnia. W błonach komórkowych aksonów neuronów ruchowych obecne są kanały wapniowe, które aktywują się pod wpływem impulsu nerwowego, przez co rośnie ich stężenie wewnątrz komórki. Powoduje to wydzielanie acetylocholiny, która po dotarciu do komórki mięśniowej wywołuje wydzielenie jonów wapnia, tym razem z siateczki śródplazmatycznej miocytów. Ich połączenie z troponiną inicuje skurcz mięśnia szkieletowego. Wapń jest więc kluczowy w celu zachowania pobudliwości włokien mięśniowych i poprawnego działania jednostek motorycznych (kompleksów włókien mięśniowych wraz z unerwiającym je neuronem). Jego suplementacja sprzyja zwiększaniu ilości aktywowanych podczas skurczu włókien mięśniowych, co pozwala na wygenerowanie większej siły.

Niacyna – zwana również witaminą B3, bierze udział w metabolizmie składników odżywczych, przez co stymuluje gospodarkę energetyczną organizmu. Wykazuje także zdolność do regulacji poziomu cukru we krwi, usprawniając odżywienie pracujących mięśni szkieletowych. Ponadto, niacyna jest zdolna do wpływu na stan emocjonalny, poprawiając go.

Witamina B1 – określana również jako tiamina. Warunkuje prawidłowy metabolizm substancji odżywczych, przez co pozwala sprawnie pozyskiwać energię z pożywienia. Wchodzi w skład karboksylazy, umożliwiając dekarboksylację tlenową alfa-ketokwasów karboksylowych. Jest także promotorem działania acetylocholiny, neurotransmitera odpowiedzialnego za pobudzanie włókien mięśniowych w odpowiedzi na impuls nerwowy, jest więc niezbędna do prawidłowej kontroli neuromotorycznej.

Red FURY Matrix

L-tyrozyna – jest prekursorem dopaminy, dzięki czemu korzystnie wpływa na stan emocjonalny człowieka, zwiększając motywację i poprawiając samopoczucie. Jest także obecna na szlaku syntezy adrenaliny i noradrenaliny, hormonów mobilizujących organizm i stymulujących sprawność fizyczną. Poprawia zdolności zarówno wysiłkowe, jak i umysłowe, ułatwiając koncentrację i zapamiętywanie. Ponadto, stymuluje syntezę hormonów tarczycy, przez co korzystnie wpływa na metabolizm, zwiększając jego tempo.

Kofeina – najpopularniejszy stymulant, tak powszechny, jak skuteczny. Dzięki dwóm mechanizmom działania, jest niezwykle efektywny w kwestii pobudzania i zmniejszania odczuwania zmęczenia. Po pierwsze, jako antagonista receptorów adenozynowych wiąże się z nimi, ale ich nie aktywuje. W ten sposób blokuje możliwość związania się czynnika sygnalizującego wyczerpanie organizmu, adenozyny, ze swoimi receptorami. Pozwala to oddalić odczuwanie zmęczenia i spadek wydolności z nim związany. Po drugie, kofeina jest inhibitorem kompetencyjnym cAMP-fosfodiestrazy, która odpowiada za przekształcanie cyklicznego adenozynomonofosforanu do jego niekatywnej, niecyklicznej formy. cAMP napędza metabolizm na poziomie komórkowym, pozwalając na bardziej efektywną pracę całych tkanek oraz nasila efektywność pobudzającej adrenaliny. Poza tym, jeden z metabolitów kofeiny, paraksantyna, stymuluje lipolizę,co zwiększa dostępność tkanki tłuszczowej jako źródła energii i ułatwia jej redukcję.

Kapsaicyna – w suplemencie pochodzi z ekstraktu pieprzu kajeńskiego. Korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy, zwiększając jego wydolność. Podnosi temperaturę ciała, jest termogenikiem, przez co ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Wykazuje również zdolność do redukcji bólu mięśni, co umożliwia ich intensywniejsze wykorzystanie w trakcie treningu.

Piperyna – jej źródłem w suplemencie jest ekstrakt z owoców pieprzu czarnego. Wykazuje zdolność do zwiększania wchłaniania substancji aktywnych, wraz z którymi jest podawana. Jest także inhibitorem lipogenezy, przez co ogranicza odkładanie tkanki tłuszczowej. Działa również korzystnie na metabolizm substancji odżywczych.

Podsumowując, Olimp R-Weiler to zaawansowany suplement przedtreningowy, skomponowany tak, aby na każdej możliwej płaszczyźnie stymulować zdolności treningowe. Silnie pobudza, ale też maksymalizuje fizjologiczne procesy sprzyjające osiąganiu wyżyn sprawności fizycznej oraz dostarcza składników, które pozwalają na bardziej efektywną pracę mięśni szkieletowych.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (4)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Extensor
96,00 zł

Wysokiej jakości preparat zawierający w swym składzie 100% farmaceutycznej formy glutaminy.

Kupuję
Aliness
89,90 zł

Kompleksowa formuła ukierunkowana na wsparcie stawów. Wygodna, sproszkowana forma.

Kupuję
Aliness
79,90 zł

Naturalna formuła stworzona w celu ochrony stawów. Polecana osobom starszym, aktywnym fizycznie i sportowcom.

Kupuję
Aliness
49,90 zł

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy z naturalnej fermentacji.

Kupuję
MZ-STORE
49,90 zł
(3)

L-glutamina w proszku. Dostępna w atrakcyjnych wariantach smakowych oraz w wersji bezsmakowej.

Kupuję
Healthlabs
279,00 zł 189,00 zł

Krem nawilżający. Poprawia elastyczność i redukuje szorstkość skóry.

Kupuję
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby