0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Unstoppable Unstoppable 225g
Dedicated Nutrition
119,00 zł

Unstoppable 225g

Dedicated Nutrition 4 (1 opinii)

od 3 sztuk tylko: 116,62 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 400g
119,00 zł z VAT
3,97 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Opis produktu
  • Działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy
  • Przyspiesza transport tlenu i budulca do mięśni
  • Czasowo zwiększa siłę i wytrzymałość
  • Poprawia koncentrację i skupienie
  • Wpływa na polepszenie nastroju
  • Intensyfikuje spalanie tłuszczu
  • Podnosi wydolność organizmu
  • Reguluje poziom cholesterolu
  • Zmniejsza uczucie zmęczenia

Dedicated Unstoppable to mieszanka składników pomagająca zwiększyć osiągi podczas sesji treningowych. Poszczególne jej elementy wpływają pozytywnie na wydolność, wytrzymałość i siłę. Preparat pozwala uzyskać efekt tzw. pompy mięśniowej, umożliwiając wydłużenie treningu i zwiększenie obciążeń, a po zakończonych ćwiczeniach usprawnia regenerację i przyrost tkanki mięśniowej. Jest też pomocny w procesie spalania tłuszczu, a nawet czasowo wpływa na potencję u mężczyzn.

L-Cytrulina jest związkiem należącym do grupy aminokwasów endogennych. Bierze ona udział w tzw. cyklu mocznikowym, w którym stanowi pochodną ornityny, a w kolejnym etapie przekształcana jest w argininę. Przydatność treningowa cytruliny opiera się na tym, że stymuluje ona tlenowe wytwarzanie energii podczas wysiłku fizycznego. Oznacza to, że zmęczenie mięśni w trakcie ćwiczeń na siłowni, czy uprawiania jakiegokolwiek sportu, następuje później niż przy niskiej podaży tego składnika. Dotyczy to przede wszystkim wysiłku tlenowego, ale w pewnym stopniu również beztlenowego.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
fajna pomkpa i długo sie utrzymuje nierobi z ciebie niesmiertelnego ale dobrze sie na nim cwiczy
23/06/2016 Kolacja

Ponadto cytrulina działa również ochronnie i stymulująco na układ krążenia, poprawiając dotlenienie i odżywienie komórek. Ułatwia też pozbywanie się z ciała amoniaku i wspiera metabolizm tlenku azotu. Co istotne, powstała w wyniku przekształcenia cytruliny arginina dłużej zachowuje się w organizmie niż w przypadku suplementacji „gotową” argininą.

Azotan argininy jest dobrze przyswajalną przez organizm formą argininy. Połączenie suplementacji argininy z cytruliną daje najlepsze efekty wynikające z działania tego aminokwasu, bo zapewnia jego wysoką podaż przez dłuższy okres czasu.

Arginina odpowiedzialna jest w organizmie za syntezę kreatyny i tlenku azotu. Przyczynia się to do obniżenia ciśnienia krwi, zmniejszenia poziomu kwasu mlekowego w mięśniach, a także sprzyja utrzymaniu zdrowej gospodarki cholesterolowej. Zastosowanie suplementacji argininą przed treningiem jest dobrym sposobem na zwiększenie wydolności w trakcie ćwiczeń. Zarówno siła, jak i wytrzymałość powinny ulec poprawie w wyniku zażycia tego aminokwasu. Po treningu natomiast, arginina stymuluje przenoszenie składników energetycznych i budulcowych, dzięki czemu regeneracja powstałych w trakcie ćwiczeń mikrouszkodzeń mięśni następuje szybciej. Ponadto arginina, zastosowana przed snem wraz z ornityną i lizyną, intensyfikuje produkcję hormonu wzrostu. Co ciekawe, krótko po wprowadzeniu jej do organizmu, arginina poprawia również potencję seksualną.

Dynamine™ jest opatentowaną formułą ekstraktu z hinduskiej odmiany herbaty Camellia Assamica, zwanej też kuchą. Oprócz niej w preparacie znajduje się drugi składnik, również dostarczający herbaty - Vaso6™, jednak jej chińskiej odmiany, czyli Camellia Sinensis.

Między tymi dwoma gatunkami herbat istnieje kilka różnic, jednak obie mają działanie przede wszystkim pobudzające i regulujące pracę układu nerwowego oraz krwionośnego. Pomagają one zwiększyć koncentrację, nie powodując jednocześnie ogólnego roztrzęsienia i nadpobudliwości. Ponadto ekstrakt z herbaty służy jako bardzo wartościowy antyoksydant, dzięki czemu pomaga eliminować nadmiar wolnych rodników i zmniejszyć stres oksydacyjny. Dobrze sprawdza się podczas treningu nastawionego na redukcję tkanki tłuszczowej, gdyż usprawnia metabolizm i priorytetyzuje wykorzystanie zapasów tłuszczu, jako źródła energii do ćwiczeń.

Kofeina jest alkaloidem purynowym, który bardzo łatwo dostaje się z krwi do mózgu. W opisywanym preparacie występuje w formie odwodnionej oraz w formie jabłczanu di-kofeiny. Jako substancja psychoaktywna, działa na ośrodkowy układ nerwowy powodując efekt tzw. pobudzenia. Składa się na to kilka czynników. Po pierwsze, kofeina zmniejsza uczucie zmęczenia i czasowo zwiększa wydolność fizyczną, więc stosowana przedtreningowo ułatwi wydłużenie ćwiczeń i osiągnięcie lepszych wyników. Po drugie, wyczula receptory dopaminy, co sprzyja polepszeniu nastroju. Wydaje się to mało istotnym szczegółem, jednak odpowiednie przygotowanie mentalne jest bardzo ważnym elementem każdego treningu. Oprócz tego kofeina przyspiesza wydzielanie soków żołądkowych, ułatwiając trawienie pokarmów, a także stymuluje metabolizm. Dzięki temu intensyfikuje przemianę lipidów i zapobiega zmęczeniu mięśni.

L-Norwalina jest aminokwasem, który - w przeciwieństwie do większości aminokwasów – nie wchodzi w skład białek. Podobnie jak cytrulina, przyczynia się do zwiększenia w organizmie obecności argininy. Stanowi również izomer waliny, która z kolei wspólnie z leucyną i izoleucyną tworzy popularne wśród kulturystów BCAA.

Skuteczność norwaliny opiera się przede wszystkim właśnie na wspieraniu działania argininy. Czyni to na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest spowalnianie rozpadu argininy, przez co dłużej zachowuje się ona w organizmie. Sprzyja także większemu jej wykorzystaniu do produkcji tlenku azotu, co jeszcze mocniej przyczynia się do tzw. „efektu pompy mięśniowej”, czyli intensyfikacji transportu tlenu i składników odżywczych do mięśni. Co więcej, kombinacja argininy i norwaliny przyspiesza syntezę białek w tkankach mięśniowych, a także poprawia proces detoksykacji organizmu.

Teakryna jest alkaloidem bardzo podobnym do kofeiny, zarówno pod względem budowy cząsteczki, jak i pod względem właściwości, jakie wykazuje. W roślinach syntetyzowana jest z kofeiny, a jeśli chodzi o jej najbogatsze źródło, to naukowcy spierają się, czy jest nim chińska, czy hinduska odmiana herbaty. Podobnie jak kofeina, teakryna blokuje w mózgu mechanizmy, które odpowiadają za odczuwanie zmęczenia, pobudzając jednocześnie receptory dopaminy, co prowadzi do zwiększenia koncentracji i satysfakcji.

Tym, co różni teakrynę od kofeiny jest to, że jej działanie jest zauważalnie dłuższe. Co istotne, nie powoduje też stopniowego zwiększania tolerancji na nią. Kofeina jest substancją uzależniającą, czyli z czasem staje się składnikiem potrzebnym organizmowi do funkcjonowania i zmniejsza się odpowiedź biologiczna ustroju na ten alkaloid. Taki efekt nie występuje w przypadku teakryny, która wykazuje takie samo działanie nawet przy długotrwałym i regularnym stosowaniu. Ponadto teakryna nie podnosi ciśnienia krwi w takim stopniu, jak kofeina i nie powoduje efektu „roztrzęsienia”. Wpływa również korzystnie na regenerację wątroby i usuwanie toksyn z organizmu.

AstraGin® to unikalna formuła stanowiąca połączenie ekstraktu z Panax notoginseng oraz Astragalus membranaceous. W wielu badaniach udowodniono jego skuteczność w zwiększaniu wchłaniania składników odżywczych z pokarmu. W wyniku mało efektywnego trawienia, część potrzebnych organizmowi witamin, aminokwasów, peptydów, kwasów tłuszczowych itd. jest wydalana. AstraGin®, poprzez dbanie o dobrą kondycję błony śluzowej jelit i stworzenie korzystnych warunków dla rozwoju przyjaznych bakterii jelitowych, pomaga ograniczyć to zjawisko. Dzięki temu więcej składników odżywczych ma szansę dotrzeć do miejsca przeznaczenia.

EPO-Drol™ dostarcza wysokiej jakości ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola Rosea), standaryzowany na zawartość salidrozydów. Roślina ta posiada właściwości, dzięki którym możliwa jest redukcja stresu i uregulowanie działania układu immunologicznego. Jest to przydatne szczególnie podczas wytężonej pracy mięśni i mózgu, gdyż podczas wysiłku równowaga ustrojowa zostaje zachwiana. Różeniec górski wpływa pozytywnie na funkcje poznawcze, pamięć i zachowanie optymalnej i stabilnej pracy mózgu.

Cocoa-Drol™ to wysoce bioaktywny, opatentowany wyciąg z kakaowca. Jego ziarna są bogate w wiele minerałów, a także w substancje psychoaktywne, które wpływają korzystnie na nastrój. Zawierają antyoksydanty, zapobiegające nadmiernemu namnażaniu wolnych rodników i rozwojowi chorób układu krążenia. Ponadto ekstrakt z kakaowca wpływa korzystnie na zachowanie prawidłowych skurczów mięśni (w tym mięśnia sercowego) i pracę układu nerwowego, a także wspomaga koncentrację i działa antydepresyjnie.

Witamina C jest jedną z najpowszechniej znanych witamin. Ma bardzo szerokie działanie w organizmie człowieka. Działa m.in. jako przeciwutleniacz, aktywuje wiele enzymów, wpływa na wchłanianie żelaza oraz syntezę kortykosteroidów. Ponadto utrzymuje prawidłowy stan tkanki łącznej, wzmacnia zęby i dziąsła, a także zabija bakterie odpowiedzialne za próchnicę zębów. Wzmacnia również odporność organizmu na infekcje i ułatwia gojenie się ran.

Podsumowując, Dedicated Unstoppable to preparat odpowiedni dla każdego sportowca, gdyż poprawia zarówno siłę, jak i wytrzymałość, a stosowany po-treningowo przyspiesza regenerację. Przygotowuje organizm na zwiększony wysiłek, ułatwia koncentrację i odpowiednie nastawienie mentalne. W ten sposób pomaga uzyskać najbardziej optymalne efekty treningowe.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (1)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Wiele osób chciałoby być na takiej diecie, gdzie może jeść swoje ulubione posiłki. Ciekawym rozwiązaniem dla nich...

czytaj więcej

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Każdego roku zwiększa się świadomość społeczna, na temat wpływu zdrowego odżywiania na jakość życia...

czytaj więcej

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

Idąc za ciosem postanowiliśmy po raz drugi zbadać suplement Ultra Fish Oil marki Apollo’s Hegemony celem weryfikacji jakości. Pierwsze badania były...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Gdyby wśród przypadkowych osób przeprowadzić ankietę dotyczącą „najzdrowszych roślin znanych...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby