Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
White Flash White Flash 316g
Controlled Labs
149,00 zł
Magazyn: eu

White Flash 316g

Controlled Labs 5 (1 opinii)

od 3 sztuk tylko: 146,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 520g
149,00 zł z VAT
7,45 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Kompleksowa formuła przedtreningowa
  • Błyskawiczne wchłanianie i szybki efekt
  • Maksymalny wzrost poziomu energii
  • Bezproblemowe skupienie uwagi
  • Poprawa zdolności wysiłkowych
  • Wsparcie funkcji kognitywnych
  • Większa siła i wytrzymałość
  • Lepsze efekty treningów
  • Silna pompa mięśniowa
  • Bez efektu zjazdu

Controlled Labs White Flash™ to kompleksowy preparat przedtreningowy który znacząco podnosi poziom energii, sprzyja poprawie zdolności wysiłkowych i zapewnia silną pompę mięśniową. Suplement zawiera dwanaście synergistycznie działających składników w odpowiednio dużych, terapeutycznych dawkach. Pozwala na wydłużenie czasu treningu i zwiększenie jego intensywności, co przekłada się na zdecydowanie lepsze i szybsze efekty.

W skład preparatu wchodzą:
L-cytrulina to organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów niebiałkowych. W ustroju jest zaangażowana w cykl mocznikowy, umożliwiający usunięcie z organizmu toksycznego amoniaku. Ponadto przyczynia się do powstawania argininy, która z kolei jest wykorzystywana do produkcji tlenku azotu (NO). Tlenek azotu umożliwia rozkurcz mięśni gładkich i zwiększenie światła naczyń krwionośnych, czego efektem jest poprawa przepływu krwi. Ma to szczególne znaczenie podczas intensywnego wysiłku fizycznego, ponieważ pozwala na lepsze zaopatrzenie mięśni w tlen i składniki odżywcze.

Betaina bezwodna to organiczny związek chemiczny będący pochodną glicyny. Ma potężny potencjał prozdrowotny – reguluje przemiany homocysteiny, wspomaga procesy metylacji, działa odtruwająco. Ponadto korzystnie wpływa na nastrój, zwiększa poziom energii i ułatwia koncentrację. W suplementacji sportowej betaina bezwodna jest traktowana głównie jako środek wspomagający zdolności wysiłkowe. Udowodniono, że uczestniczy ona w syntezie kreatyny i może przyczynić się do wzrostu jej wewnątrzkomórkowego stężenia. Ponadto zdaniem niektórych specjalistów betaina bezwodna może także modulować ścieżkę sygnałową IGF-1, który jest istotnym czynnikiem anabolicznym.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Fajne skladniki co poprawiaja samopoczucie, a nie powoduja zjazdow czy uzaleznien. Brak sieczki w glowie tylko przyjemne skupienie a co najwazniejsze znaczacy wzrost sily i ogolnej witalnosci moze to dzieki duzej ilosci witaminy b12 w postaci metylowanej. Bardzo zajebista polecam
28/12/2020 Szymon

L-tyrozyna to aminokwas białkowy, będący substratem do produkcji amin katecholowych. Świetnie sprawdza się w połączeniu z kofeiną i innymi stymulantami. Pozwala utrzymać odpowiednio wysoki poziom adrenaliny, noradrenaliny i dopaminy. Przekłada się to na wyższy poziom energii i motywacji oraz większą wydolność fizyczną. Tyrozyna ma też korzystny wpływ na czas reakcji, wyostrza zmysły i przyspiesza refleks. Ponadto mówi się, że przyjmowanie jej przed wysiłkiem fizycznym sprzyja rekrutacji większej liczby włókien mięśniowych podczas wykonywania ćwiczeń.

Siarczan agmatyny to wysoce biodostępna forma agmatyny. W suplementacji jest ona ceniona głównie za zdolność do zwiększania produkcji tlenku azotu (NO) oraz intensyfikację pompy mięśniowej. Oprócz tego pełni rolę neuromodulatora i neuroprzekaźnika. Ma korzystny wpływ na funkcje układu nerwowego, sprzyja syntezie beta-endorfin, przez co daje lekko euforyczny efekt i znosi ból.

Lion’s Mane to grzyb medyczny, który wykazuje silne właściwości nootropowe. Działa poprzez zwiększanie poziomu NGF (czynnik wzrostu nerwów) oraz stymulację produkcji acetylocholiny. Ma korzystny wpływ na pamięć i sprawność umysłową, a ponadto znacząco poprawia zdolność koncentracji. Specjaliści coraz częściej podkreślają, że wzmocnienie komunikacji mózg – mięsień odgrywa kluczową rolę w progresji treningowej. Jednak do tego niezbędna jest umiejętność skupienia uwagi oraz zdolność do izolowania pracy określonych grup mięśniowych. Stąd w nowoczesnych stackach przedtreningowych coraz częściej pojawiają się substancje nootropowe.

Kofeina bezwodna to jedna z najskuteczniejszych substancji pobudzających. Powstaje w procesie odwodnienia, przez co jest bardziej skoncentrowana i działa silniej niż „zwykła” kofeina. W organizmie pełni kilka funkcji – jest antagonistą receptorów adenozynowych A1 i A2A oraz inhibitorem enzymu cAMP-fosfodiesterazy. Jej aktywność ustrojowa przekłada się na zwiększenie produkcji niektórych neurotransmiterów (m.in. epinefryny, norepinefryny i acetylocholiny) oraz wzrost stężenia cyklicznego AMP w komórkach. W efekcie dochodzi do zredukowania uczucia senności i zmęczenia. Poziom energii i motywacji wyraźnie się podnosi, poprawia się zdolność koncentracji, a czas reakcji ulega skróceniu.

VASO6 to opatentowany ekstrakt z liści zielonej herbaty. Został zaprojektowany w oparciu o sześć bioaktywnych frakcji, które są szczególnie mocno zaangażowane w poprawę przepływu krwi w organizmie. VASO6™ nie jest jednak typowym boosterem tlenku azotu. Działa poprzez hamowanie aktywności peptydu ET-1, który jest odpowiedzialny za zwężenie naczyń krwionośnych. Zablokowanie ekspresji ET-1 pozwala na zwiększenie światła naczyń, co przekłada się na bardziej wydajny przepływ krwi. Dzięki temu do pracujących mięśni dociera więcej tlenu i składników odżywczych. Nasila się też zjawisko pompy mięśniowej.

L-teanina to aminokwas niebiałkowy, naturalnie obecny w liściach zielonej herbaty. Bez problemu przekracza barierę krew-mózg i wykazuje działanie psychoaktywne. Może podnosić intensywność generowania fal alfa w mózgu, co sprzyja zwiększeniu wydajności umysłowej, a także promuje uczucie relaksu i odprężenia. Co ważne, teanina działa synergistycznie z kofeiną – redukuje nerwowość i niepokój, jaki często pojawia się po spożyciu zbyt dużej ilości kofeiny. Producent prezentowanego suplementu zadbał, by proporcje kofeiny i teaniny były odpowiednie (1:3). Dzięki temu można czerpać maksymalne korzyści z dużej dawki kofeiny, nie martwiąc się o ewentualne skutki uboczne.

AstraGin to chroniona patentem formuła łącząca ekstrakty z dwóch roślin: Astragalus membranaceous oraz Panax notoginseng. Przypisuje się jej zdolność do zwiększania wchłaniania składników odżywczych: witamin, aminokwasów (zwłaszcza cytruliny, argininy i lizyny), peptydów, kwasów tłuszczowych. Ponadto w badaniach klinicznych udowodniono, że AstraGin™ usprawnia produkcję ATP, przez co korzystnie wpływa na wydolność.

Teobromina to alkaloid purynowy, który można znaleźć m.in. w ziarnach kakao. W ustroju pełni funkcję inhibitora kompetycyjnego fosfodiesterazy, odpowiedzialnej za rozkład cAMP. Przyspiesza akcję serca i działa pobudzająco, choć nie stymuluje aż tak silnie, jak na przykład kofeina. Ponadto związek ten sprzyja rozszerzeniu światła naczyń krwionośnych, w efekcie nasila zjawisko tzw. pompy mięśniowej. Na tym polu doskonale komponuje się z zawartymi w suplemencie substancjami, które wspomagają produkcję tlenku azotu.

Witamina B6 (pirydoksyna) jest szczególnie istotna dla utrzymania prawidłowych funkcji układu nerwowego i hormonalnego. Wpływa na syntezę ważnych neuroprzekaźników, a tym samym warunkuje samopoczucie psychiczne, odpowiada za pamięć i koncentrację. Ponadto usprawnia przemiany metaboliczne i pomaga w regulowaniu poziomu homocysteiny.

Witamina B12 (kobalamina) reguluje funkcje układu nerwowego i zwiększa odporność na stres. Może przyczynić się do poprawy samopoczucia psychicznego oraz wzmocnienia pamięci. Ponadto bierze udział w wytwarzaniu otoczki mielinowej, która ochrania komórki nerwowe. Jest też zaangażowana w procesy metaboliczne, redukuje uczucie zmęczenia i znużenia. Witamina ta kontroluje również produkcję czerwonych krwinek.

Podsumowując, Controlled Labs White Flash™ to optymalny wybór dla sportowców pragnących poprawić swoje możliwości wysiłkowe i zwiększyć efektywność treningów. Suplement korzystnie wpływa na siłę oraz wytrzymałość, daje niesamowity zastrzyk energii i ułatwia koncentrację. Dodatkowo zapewnia ekstremalną, długotrwałą pompę mięśniową.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (1)
Skład
Wielkość opakowania: 316 g*Porcja jednorazowa: 1 miarka (15.92 g)Ilość porcji w opakowaniu: ok. 20
w porcji (15.92 g)zawartość%ZDS
Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny)10 mg 500%
Witamina B12 (jako metylokobalamina)250 mcg 4,167%
L-cytrulina 5 g**
Betaina bezwodna4 g **
L-Tyrozyna 1,5 g **
Siarczan agmatyny 750 mg**
Hericium erinaceus - sproszkowany grzyb (Lion’s Mane - sproszkowany grzyb)500 mg **
Kofeina bezwodna 300 mg **
VASO6™ Ekstrakt z liści zielonej herbaty 300 mg **
L-Teanina 100 mg **
AtraGin™ (Ekstrakt z korzenia Astragalus i ekstrakt z korzenia Tienchi Ginseng)50 mg **
Teobromina20 mg **
* Gramatura produktu różni się w zależności od wybranego smaku
Pozostałe składniki

Kwas cytrynowy, naturalne i sztuczne aromaty, dwutlenek krzemu, krzemian wapnia, chlorek sodu, acesulfam potasu, sukraloza.

 

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027