0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
White Flash White Flash 316g
Controlled Labs
149,00 zł

White Flash 316g

Controlled Labs 5 (1 opinii)

od 3 sztuk tylko: 146,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 520g
149,00 zł z VAT
7,45 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Opis produktu
  • Kompleksowa formuła przedtreningowa
  • Błyskawiczne wchłanianie i szybki efekt
  • Maksymalny wzrost poziomu energii
  • Bezproblemowe skupienie uwagi
  • Poprawa zdolności wysiłkowych
  • Wsparcie funkcji kognitywnych
  • Większa siła i wytrzymałość
  • Lepsze efekty treningów
  • Silna pompa mięśniowa
  • Bez efektu zjazdu

Controlled Labs White Flash™ to kompleksowy preparat przedtreningowy który znacząco podnosi poziom energii, sprzyja poprawie zdolności wysiłkowych i zapewnia silną pompę mięśniową. Suplement zawiera dwanaście synergistycznie działających składników w odpowiednio dużych, terapeutycznych dawkach. Pozwala na wydłużenie czasu treningu i zwiększenie jego intensywności, co przekłada się na zdecydowanie lepsze i szybsze efekty.

W skład preparatu wchodzą:
L-cytrulina to organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów niebiałkowych. W ustroju jest zaangażowana w cykl mocznikowy, umożliwiający usunięcie z organizmu toksycznego amoniaku. Ponadto przyczynia się do powstawania argininy, która z kolei jest wykorzystywana do produkcji tlenku azotu (NO). Tlenek azotu umożliwia rozkurcz mięśni gładkich i zwiększenie światła naczyń krwionośnych, czego efektem jest poprawa przepływu krwi. Ma to szczególne znaczenie podczas intensywnego wysiłku fizycznego, ponieważ pozwala na lepsze zaopatrzenie mięśni w tlen i składniki odżywcze.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Fajne skladniki co poprawiaja samopoczucie, a nie powoduja zjazdow czy uzaleznien. Brak sieczki w glowie tylko przyjemne skupienie a co najwazniejsze znaczacy wzrost sily i ogolnej witalnosci moze to dzieki duzej ilosci witaminy b12 w postaci metylowanej. Bardzo zajebista polecam
28/12/2020 Szymon

Betaina bezwodna to organiczny związek chemiczny będący pochodną glicyny. Ma potężny potencjał prozdrowotny – reguluje przemiany homocysteiny, wspomaga procesy metylacji, działa odtruwająco. Ponadto korzystnie wpływa na nastrój, zwiększa poziom energii i ułatwia koncentrację. W suplementacji sportowej betaina bezwodna jest traktowana głównie jako środek wspomagający zdolności wysiłkowe. Udowodniono, że uczestniczy ona w syntezie kreatyny i może przyczynić się do wzrostu jej wewnątrzkomórkowego stężenia. Ponadto zdaniem niektórych specjalistów betaina bezwodna może także modulować ścieżkę sygnałową IGF-1, który jest istotnym czynnikiem anabolicznym.

L-tyrozyna to aminokwas białkowy, będący substratem do produkcji amin katecholowych. Świetnie sprawdza się w połączeniu z kofeiną i innymi stymulantami. Pozwala utrzymać odpowiednio wysoki poziom adrenaliny, noradrenaliny i dopaminy. Przekłada się to na wyższy poziom energii i motywacji oraz większą wydolność fizyczną. Tyrozyna ma też korzystny wpływ na czas reakcji, wyostrza zmysły i przyspiesza refleks. Ponadto mówi się, że przyjmowanie jej przed wysiłkiem fizycznym sprzyja rekrutacji większej liczby włókien mięśniowych podczas wykonywania ćwiczeń.

Siarczan agmatyny to wysoce biodostępna forma agmatyny. W suplementacji jest ona ceniona głównie za zdolność do zwiększania produkcji tlenku azotu (NO) oraz intensyfikację pompy mięśniowej. Oprócz tego pełni rolę neuromodulatora i neuroprzekaźnika. Ma korzystny wpływ na funkcje układu nerwowego, sprzyja syntezie beta-endorfin, przez co daje lekko euforyczny efekt i znosi ból.

Lion’s Mane to grzyb medyczny, który wykazuje silne właściwości nootropowe. Działa poprzez zwiększanie poziomu NGF (czynnik wzrostu nerwów) oraz stymulację produkcji acetylocholiny. Ma korzystny wpływ na pamięć i sprawność umysłową, a ponadto znacząco poprawia zdolność koncentracji. Specjaliści coraz częściej podkreślają, że wzmocnienie komunikacji mózg – mięsień odgrywa kluczową rolę w progresji treningowej. Jednak do tego niezbędna jest umiejętność skupienia uwagi oraz zdolność do izolowania pracy określonych grup mięśniowych. Stąd w nowoczesnych stackach przedtreningowych coraz częściej pojawiają się substancje nootropowe.

Kofeina bezwodna to jedna z najskuteczniejszych substancji pobudzających. Powstaje w procesie odwodnienia, przez co jest bardziej skoncentrowana i działa silniej niż „zwykła” kofeina. W organizmie pełni kilka funkcji – jest antagonistą receptorów adenozynowych A1 i A2A oraz inhibitorem enzymu cAMP-fosfodiesterazy. Jej aktywność ustrojowa przekłada się na zwiększenie produkcji niektórych neurotransmiterów (m.in. epinefryny, norepinefryny i acetylocholiny) oraz wzrost stężenia cyklicznego AMP w komórkach. W efekcie dochodzi do zredukowania uczucia senności i zmęczenia. Poziom energii i motywacji wyraźnie się podnosi, poprawia się zdolność koncentracji, a czas reakcji ulega skróceniu.

VASO6 to opatentowany ekstrakt z liści zielonej herbaty. Został zaprojektowany w oparciu o sześć bioaktywnych frakcji, które są szczególnie mocno zaangażowane w poprawę przepływu krwi w organizmie. VASO6™ nie jest jednak typowym boosterem tlenku azotu. Działa poprzez hamowanie aktywności peptydu ET-1, który jest odpowiedzialny za zwężenie naczyń krwionośnych. Zablokowanie ekspresji ET-1 pozwala na zwiększenie światła naczyń, co przekłada się na bardziej wydajny przepływ krwi. Dzięki temu do pracujących mięśni dociera więcej tlenu i składników odżywczych. Nasila się też zjawisko pompy mięśniowej.

L-teanina to aminokwas niebiałkowy, naturalnie obecny w liściach zielonej herbaty. Bez problemu przekracza barierę krew-mózg i wykazuje działanie psychoaktywne. Może podnosić intensywność generowania fal alfa w mózgu, co sprzyja zwiększeniu wydajności umysłowej, a także promuje uczucie relaksu i odprężenia. Co ważne, teanina działa synergistycznie z kofeiną – redukuje nerwowość i niepokój, jaki często pojawia się po spożyciu zbyt dużej ilości kofeiny. Producent prezentowanego suplementu zadbał, by proporcje kofeiny i teaniny były odpowiednie (1:3). Dzięki temu można czerpać maksymalne korzyści z dużej dawki kofeiny, nie martwiąc się o ewentualne skutki uboczne.

AstraGin to chroniona patentem formuła łącząca ekstrakty z dwóch roślin: Astragalus membranaceous oraz Panax notoginseng. Przypisuje się jej zdolność do zwiększania wchłaniania składników odżywczych: witamin, aminokwasów (zwłaszcza cytruliny, argininy i lizyny), peptydów, kwasów tłuszczowych. Ponadto w badaniach klinicznych udowodniono, że AstraGin™ usprawnia produkcję ATP, przez co korzystnie wpływa na wydolność.

Teobromina to alkaloid purynowy, który można znaleźć m.in. w ziarnach kakao. W ustroju pełni funkcję inhibitora kompetycyjnego fosfodiesterazy, odpowiedzialnej za rozkład cAMP. Przyspiesza akcję serca i działa pobudzająco, choć nie stymuluje aż tak silnie, jak na przykład kofeina. Ponadto związek ten sprzyja rozszerzeniu światła naczyń krwionośnych, w efekcie nasila zjawisko tzw. pompy mięśniowej. Na tym polu doskonale komponuje się z zawartymi w suplemencie substancjami, które wspomagają produkcję tlenku azotu.

Witamina B6 (pirydoksyna) jest szczególnie istotna dla utrzymania prawidłowych funkcji układu nerwowego i hormonalnego. Wpływa na syntezę ważnych neuroprzekaźników, a tym samym warunkuje samopoczucie psychiczne, odpowiada za pamięć i koncentrację. Ponadto usprawnia przemiany metaboliczne i pomaga w regulowaniu poziomu homocysteiny.

Witamina B12 (kobalamina) reguluje funkcje układu nerwowego i zwiększa odporność na stres. Może przyczynić się do poprawy samopoczucia psychicznego oraz wzmocnienia pamięci. Ponadto bierze udział w wytwarzaniu otoczki mielinowej, która ochrania komórki nerwowe. Jest też zaangażowana w procesy metaboliczne, redukuje uczucie zmęczenia i znużenia. Witamina ta kontroluje również produkcję czerwonych krwinek.

Podsumowując, Controlled Labs White Flash™ to optymalny wybór dla sportowców pragnących poprawić swoje możliwości wysiłkowe i zwiększyć efektywność treningów. Suplement korzystnie wpływa na siłę oraz wytrzymałość, daje niesamowity zastrzyk energii i ułatwia koncentrację. Dodatkowo zapewnia ekstremalną, długotrwałą pompę mięśniową.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (1)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Wiele osób chciałoby być na takiej diecie, gdzie może jeść swoje ulubione posiłki. Ciekawym rozwiązaniem dla nich...

czytaj więcej

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Każdego roku zwiększa się świadomość społeczna, na temat wpływu zdrowego odżywiania na jakość życia...

czytaj więcej

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

Idąc za ciosem postanowiliśmy po raz drugi zbadać suplement Ultra Fish Oil marki Apollo’s Hegemony celem weryfikacji jakości. Pierwsze badania były...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Gdyby wśród przypadkowych osób przeprowadzić ankietę dotyczącą „najzdrowszych roślin znanych...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby