Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Scorch Scorch 168 kaps.
Man
149,00 zł
Magazyn: eu

Scorch

5 (2 opinii)
Man

Wszystkie warianty:

od 3 sztuk tylko: 146,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 200g
149,00 złz VAT
2,66 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Spalacz tłuszczu oparty na naturalnych składnikach
  • Może poprawić nastrój i wzmocnić motywację
  • Silnie stymuluje termogenezę
  • Wysoka zawartość EGCG
  • Pomaga ograniczać apetyt
  • Naturalne źródło kofeiny

MAN Scorch to wieloskładnikowy preparat ukierunkowany na przyspieszenie redukcji tkanki tłuszczowej. Zawiera m.in. naturalną kofeinę, zieloną herbatę oraz zawarty w niej galusan epikatechiny (EGCG), które posiadają udokumentowany, korzystny wpływ na redukcję masy ciała. Suplement posiada właściwości stymulujące, promujące dobry nastrój i wspomagające kontrolę apetytu, a przede wszystkim silnie podnoszące ciepłotę organizmu (termogeneza).

W skład produktu wchodzi:
Lean Green™ (zielona herbata) i P2™ (herbata oolong) - dwie opatentowane formy zielonej herbaty charakteryzujące się wysoką zawartością katechin, w tym najlepiej poznanego galusanu epigallokatechiny (EGCG). EGCG posiada silny potencjał antyoksydacyjny, przyczynia się do zwiększenia tempa spoczynkowego metabolizmu i może intensyfikować stopień oksydacji lipidów.

NaturoCaff99™ - to źródło naturalnej kofeiny, pozyskiwanej z Green Coffea Robusta. Kofeina działa stymulująco, przyczynia się do zwiększenia odczuwalnego poziomu energii i może podnosić częstotliwość skurczów serca, co sprzyja podniesieniu wydatku energetycznego organizmu.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Bardzo dobry spalacz. Próbowałem już animal cuts i redline i nie było takiego efektu jak przy schorchu. Fajnie pobudza i poprawia nastrój, ale nie ma jakiegoś wielkiego speeda po nim. Potliwość mocno na plus, nawet podczas treningu ramion lało się ze mnie. W ciagu 28 dni zszedłem z 91 na 86kg czyli 5kg, oczywiście dieta low farb, trening 6x tydz plus aeroby 2x tydz. Na początku brałem 3 razy dziennie po 2 kap, a pod koniec po treningu siłowym dorzucałem jedną przed aerobami. Polecam
13/03/2016 Daniel

PEA (fenyloetyloamina) - pochodna aminokwasu fenyloalaniny, która wpływa na aktywność układu nerwowego, nasilając uwalnianie β-endorfin odpowiedzialnych za dobry nastrój. Wspomaga również aktywność acetylocholiny oraz dopaminy, przez co może niwelować odczuwanie zmęczenia, sprzyja poprawie pamięci i może zwiększać motywację do działania.

Isobutyryl Thiamine Disulfideto forma rozpuszczalnej w tłuszczach witaminy B1, która z łatwością przenika barierę krew-mózg i wykazuje działanie nootropowe. Jest zaangażowana w regulację stężeń neuroprzekaźników takich jak dopamina, glutamina i acetylocholina, co może przełożyć się na wzrost odczuwalnej energii, motywacji oraz wytrwałości.

RK - ketony malinowe zdają się zwiększać uwalnianie kwasów tłuszczowych z adipocytów, co może przyśpieszyć tempo redukcji masy ciała. Ich właściwości mogą przyczynić się także do ograniczenia gromadzenia kwasów tłuszczowych podczas konsumpcji zwiększonych ilości tłuszczy.

Ewodamina – naturalny alkaloid o właściwościach termogenicznych, promujących zwiększenie tempa przemiany materii oraz nasilenie utleniania kwasów tłuszczowych. Alkaloid wykazuje również delikatne działanie stymulujące i może zmniejszać odczuwanie zmęczenia.

Imbir – posiada właściwości przeciwzapalne, wspomaga trawienie i może korzystnie wpływać na profil lipidowy krwi. Jego stosowanie może ograniczać łaknienie, co ułatwia kontrolę spożywanych kalorii.

Advantra Z® - to wyciąg z owoców cytrusowych, które dzięki zawartości naturalnych alkaloidów mogą przyśpieszyć proces redukcji masy ciała. Aktywne składniki zawarte w owocach gorzkiej pomarańczy przyczyniają się do przyśpieszenia tempa metabolizmu.

Bioperine® - ekstrakt z czarnego pieprzu zawierającego 95% piperyny o silnych właściwościach termogenicznych. Piperyna zdaje się wzmagać napływ krwi do przewodu pokarmowego, co wspomaga trawienie i przyczynia się do poprawy absorbcji zawartych w suplemencie składników.

Podsumowując, MAN Scorch to oparty na naturalnych składnikach suplement diety wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej. Sprzyja intensyfikacji uwalniania kwasów tłuszczowych z adipocytów i wspiera ich wykorzystywanie w celach energetycznych. Posiada właściwości termogeniczne, dzięki czemu może przyśpieszyć tempo spoczynkowego metabolizmu. Jego składniki mogą również korzystnie wpływać na poziom energii i motywacji.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (2)

Skład

Wielkość opakowania: 168 kapsułekPorcja jednorazowa: 3 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 56
w porcji (3 kapsułki)zawartość%ZDS
Lean Green - Zielona Herbata SE (90% Katechin, 60% EGCG)250 mg*
ogółem EGCG150 mg*
P2™ Oolong Tea SE - Zielona Herbata (30% Polimeryzowane Polifenole, 10% EGCG)250 mg*
ogółem Polimeryzowane Polifenole75 mg*
ogółem EGCG75 mg*
NaturoCaff99™ (Green Coffea Robusta Standaryzowany na naturalną 99,5% kofeinę) (uzyskując 200,99 mg kofeiny)202 mg*
PEA (phenylethylamine)150 mg*
Isobutyry Thiamine Disulfide150 mg*
RK™ Ketony Malinowe125 mg*
Evodiamina 99%50 mg*
Ekstrakt z Korzenia Imbiru (5% gingeroli)50 mg*
Wyciąg z owoców cytrusowych (cały owoc) (Advantra Z®) (standaryzowany do 10% p-synefryny)200 mg*
Ekstrakt z czarnego pieprzu (Bioperine®) (uzyskując 95% piperyny)5 mg*

Pozostałe składniki

Celluloza mikroklistaliczna, stearynian magnezu, FD&C Blue #1, FD&C Red #40, dwutlenek tytanu, żelatyna

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

EGCG

Informacja

EGCG (galusan epigalokatechiny) - związek występujący w postaci naturalnej w liściach herbaty zielonej i szałwi muszkatołowej. Silny przeciwutleniacz powodujący usuwanie wolnych rodników tlenowych poza organizm. Posiada potencjał termogeniczny (spotęgowany przy połączeniu z innymi substancjami m.in. kofeiną, kapsaicyną itp.), pozwalający na szybszą redukcję tkanki tłuszczowej. Wpływa profilaktycznie na skutki przerostu gruczołowego krokowego (prostaty) i łysienia typu męskiego. Zalecany do stosowania osobom aktywnym fizycznie i zawodowo, dla utrzymania składu ciała i estetyki sylwetki. Jest składnikiem spalaczy tłuszczu, pozwalających na szybsze odchudzenie.

Dawkowanie: 50–500 mg na dobę.

Polimeryzowane Polifenole

Informacja

 Polimeryzowane Polifenole , związki organiczne należące do fenoli, pochodzenia roślinnego, których cechą charakterystyczną jest więcej niż jedna grupa wodorotlenowa w pierścieniu aromatycznym. Bogatym źródłem polifenoli są liście herbaty oolong oraz owoce cytrusowe (gorzka pomarańcza, grapefruit). Polimeryzacja Polifenoli polega na reakcji chemicznej, podczas której wiele cząsteczek tego samego związku łączy się w jedną cząsteczkę o wielokrotnym ciężarze cząsteczkowym i odmiennych właściwościach chemicznych i fizycznych, przy czym nie powstają produkty uboczne. Polimeryzowane Polifenole są więc kompleksem polifenoli, posiadających właściwości przeciwzapalne, przeciwutleniające oraz termogeniczne, a także posiadają wrażliwość insulinową. Dzięki tym właściwościom są składnikami suplementów diety (opartych na surowcach pochodzenia naturalnego – roślinnego) wspomagających odchudzanie dostępne w sprzedaży na www.muscle-zone.pl

Thiamine Disulfide

Informacja

Thiamine Disulfide/thiamine trisulfide (sulbutiamine) jest syntetyczna pochodną witaminy B­ rozpuszczalną w tłuszczach, mającą skuteczniejsze działanie niż tiamina w klasycznej postaci. W medycynie stosuje się syntetyczną pochodną witaminy B­­ przy zaburzeniach funkcji poznawczych, problemach z pamięcią. W suplementacji sportowej do wspomagania ustroju nerwowego, a także na wyższą przyswajalność węglowodanów. Niedostępna na rynku krajowym w postaci monopreparatów. Jest składnikiem preparatów przedtreningowych, stacków kreatynowych, no-boosterów i spalaczy tłuszczu w sprzedaży na www.muscle-zone.pl

Dawkowanie: 50 – 200 mg/24h

Ketony malinowe

Informacja

Ketony malinowe są związkami fenolowymi,nasilającym lipolizę, występującymi w owocach maliny. Dzięki tej właściwości zmniejsza ryzyko powstawania tłuszczów w czasie wysokokalorycznej diety, reguluje poziom lipidowy krwi, obniżając wartość frakcji LDL cholesterolu. W połączeniu z kofeiną, zieloną herbatą i innymi termogenikami wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej w programach kontroli masy ciała. Ze względu na koszt na skalę przemysłową syntetyzowany z kumaroilo-CoA. Dostępny w postaci suplementów diety oraz zaawansowanych spalaczy tłuszczu.

Dawkowanie: 100–300 mg na dobę.

Ekstrakt z korzenia imbiru

Informacja

Wyciąg z korzenia imbiru jest ekstraktem z imbiru – rośliny występującej w strefach tropikalnych Azji i Australii, w gatunku imbirowatych (do imbirowatych należą również kurkuma i kardamon stanowiące podobnie jak imbir cenną przyprawę kuchenną). Cechuje się wysoką zawartością gingeroli (pochodne fenylopropanu), działających przeciwzapalnie, napotnie, nagrzewająco, przeciwutleniająco ograniczając utlenianie cholesterolu LDL i odkładanie się blaszek miażdżycowych na ścianach naczyń krwionośnych. Stosowany w preparatach redukujących tkankę tłuszczową. W połączeniu z glukozaminą i kurkuminą wpływa na regenerację stawów, leczenie kontuzji układu ruchu i jego regenerację. W suplementacji sportowej wykorzystywany jest potencjał prozdrowotny i termogeniczny korzenia imbiru.

Dawkowanie: 50–200 mg na dobę.

Ostatnio na blogu

#21 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Zinc Bisglycinate

#21 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Zinc Bisglycinate

Cynk jest jednym z najważniejszych minerałów w naszej diecie. Nie ulega to żadnym wątpliwościom. Jego odpowiednia podaż w...

czytaj więcej

Dynamika a izometria

Dynamika a izometria

Trening izometryczny nie cieszy się zbytnią popularnością w Polsce, natomiast jest powszechnie znany i stosowany na zachodzie. Z tego też powodu...

czytaj więcej

Chaga – siła natury!

Chaga – siła natury!

Odporność jest naszą naturalną barierą przed infekcjami i drobnoustrojami. Za jedną z najsilniejszych substancji...

czytaj więcej

#20 Badania suplementów – MZ-Store Isolate

#20 Badania suplementów – MZ-Store Isolate

Kupując odżywkę białkową ufamy informacjom zawartym w opisie produktu na stronie internetowej lub zerkamy na etykietę, aby upewnić się ile w nim białka....

czytaj więcej

Kofeina – naturalna dawka energii

Kofeina – naturalna dawka energii

Pobudzenie na treningu sportowym, walka z sennością czy próba „przedłużenia” doby to najczęstsze sytuacje w...

czytaj więcej

Melatonina hormon snu – czym jest i jak działa?

Melatonina hormon snu – czym jest i jak działa?

Szyszynka jest narządem unikatowym pod względem zarówno parzystości (jako jeden z niewielu narządów ludzkiego organizmu...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy

MZKatalog - polecani trenerzy

MZKatalog - polecane kluby

Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027