0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Moringa Moringa 150g
Intenson
12,99 zł

Moringa 150g

Waga wysyłki: 200g
Bez dodatków
Naturalny

Jako alternatywę polecamy:

Maca 100 kaps.
Maca 100 kaps.
Swanson
25,00 zł
12,99 zł z VAT
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Suszone, starte na proszek liście moringi olejodajnej
  • Źródło substancji o potencjale przeciwutleniającym
  • Produkt w 100% naturalny i wolny od dodatków
  • Roślina zasobna w cenne składniki odżywcze
  • Uznawana za wartościową roślinę leczniczą

Intenson Moringa to produkt w 100% naturalny, który zawiera suszone, starte na proszek liście moringi olejodajnej. Roślina ta jest nazywana „cudownym drzewem”, gdyż stanowi bogate źródło cennych składników odżywczych i substancji o potencjale leczniczym.

Moringa olejodajna (Moringa olifera) to wiecznie zielone, niewielkie drzewo liściaste, rosnące głównie w klimacie tropikalnym. Jest niezwykle popularne wśród mieszkańców krajów afrykańskich, którzy chętnie wykorzystują różne części rośliny (liście, korzenie, kwiaty, nasiona, owoce, młode pędy) w celach kulinarnych i leczniczych.

Liście moringi stanowią cenny dodatek do diety. Są one znakomitym źródłem wielu różnorodnych składników odżywczych. Można w nich znaleźć sporo błonnika oraz białka o wysokiej zawartości aminokwasów BCAA, argininy, glicyny i lizyny. Odnotowano również obecność kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-3. Oprócz tego występują w nich witaminy (A, C, witaminy z grupy B, foliany) oraz związki mineralne, w tym znaczące ilości potasu, wapnia, magnezu i fosforu.

Liściom moringi przypisuje się właściwości lecznicze. Są one uwarunkowane obecnością związków biologicznie czynnych, wśród których znajdują się flawonoidy, glukozynolany oraz powstające w wyniku ich rozkładu izotiocyjaniany. Substancje te mają wysoki potencjał przeciwutleniający, mogą mieć korzystny wpływ na gospodarkę lipidową i węglowodanową, a ponadto sprzyjają redukcji stanów zapalnych w organizmie. Z badań wynika również, że moringa ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe, a dzięki temu może wspomagać walkę z patogenami.

Podsumowując, Intenson Moringa to cenny surowiec farmakopealny i naturalne źródło różnorodnych składników bioaktywnych, które mogą przyczynić się do lepszego funkcjonowania organizmu.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby