0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Trawa Pszeniczna BIO Trawa Pszeniczna BIO 200g
BeOrganic
23,00 zł

Trawa Pszeniczna BIO 200g

Waga wysyłki: 250g
Ekologiczny
Bez GMO
Wegetariański

Jako alternatywę polecamy:

Maca 100 kaps.
Maca 100 kaps.
Swanson
25,00 zł
23,00 zł z VAT
0,35 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Ekologiczna trawa pszeniczna
  • Źródło witamin i minerałów
  • Produkt w 100% naturalny
  • Sproszkowana forma

BeOrganic Trawa Pszeniczna BIO to suplement diety zawierający ususzoną i startą na proszek trawę jęczmienną. Jest to certyfikowany produkt ekologiczny, wolny od składników modyfikowanych genetycznie (GMO-free).

Trawa pszeniczna to surowiec pozyskiwany z młodych pędów pszenicy (Triticum aestivum), zbieranych w początkowej fazie wzrostu, czyli około tydzień po wykiełkowaniu. Świeże pędy pszenicy są następnie starannie suszone, co gwarantuje zachowanie wszystkich cennych składników odżywczych.

Wiele osób nigdy nie słyszało o trawie pszenicznej, ani o jej właściwościach. Być może jest to zaskakujące, ale uprawa trawy pszenicznej miała miejsce już w starożytności. Młode pędy pszenicy były chętnie wykorzystywane przez ówczesnych mieszkańców Egiptu i Mezopotamii którzy otaczali ją szczególną czcią. Wierzyli, że ma ona istotny wpływ na siły witalne organizmu.

Dziś, wraz ze znacznym wzrostem świadomości na temat zdrowego odżywiania, naukowcy nieustannie poszukują nowych sposobów mających na celu poprawę ogólnej kondycji zdrowotnej. Nastąpił zwrot w kierunku naturalnych rozwiązań. Ogromną przychylność zyskują produkty w pełni naturalne i nieprzetworzone, cechujące się wysoką koncentracją cennych składników aktywnych, witamin i minerałów. Określane są one mianem superfoods. Jednym z przykładów takiej superżywności jest m.in. trawa pszeniczna.

Trawa pszeniczna stanowi bogactwo cennych składników odżywczych. Jest źródłem witaminy C, witaminy A, wapnia, żelaza, cynku i miedzi. Dostarcza także sporych ilości białka i błonnika pokarmowego. Oprócz tego obfituje w chlorofil, któremu zawdzięcza swój zielony kolor.

Podsumowując, BeOrganic Trawa Pszeniczna BIO to naturalny preparat pozyskany zgodnie z zachowaniem standardów ekologicznych, gwarantujących jak najwyższą jakość surowca. Polecany w szczególności wielbicielom zdrowego stylu życia.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby