Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Black Piranha Black Piranha 60 tab.
Hi-tech
199,00 zł
Magazyn: eu

Black Piranha 60 tab.

Hi-tech 5 (1 opinii)

od 3 sztuk tylko: 195,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 150g
199,00 zł z VAT
3,32 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zaawansowana formuła podkręcająca fizjologiczny proces utraty tkanki tłuszczowej
  • Może ograniczać uczucie głodu, wydłużając uczucie sytości
  • Wspomaga syntezę hormonów i neuroprzekaźników
  • Zwiększa motywację i skupienie podczas treningu
  • Ułatwia spalanie tłuszczu z miejsc opornych
  • Intensywnie pobudza i niweluje zmęczenie
  • Znacznie poprawia zdolności wysiłkowe
  • Silne działanie termogeniczne

Hi-Tech Pharmaceuticals Black Piranha to najwyższej jakości kompleksowy suplement diety zaliczany do spalaczy tłuszczu, którego silne działanie lipolityczne zadowoli nawet najbardziej wybrednych, ale i zaawansowanych klientów. Dobór składników nie jest przypadkowy i ma na celu podkręcenie, niemal do granic możliwości, fizjologicznych mechanizmów spalania tkanki tłuszczowej, utrzymując jednocześnie dobre samopoczucie oraz wysoki poziom energii.

Produkt zawiera substancje takie jak:
Kofeina - jest najpopularniejszym składnikiem, który wchodzi w skład suplementów przedtreningowych i spalaczy tłuszczów. Przemawia za nią względne bezpieczeństwo i fakt, iż jest to jedna z lepiej przebadanych substancji chemicznych.

Głównym atutem kofeiny jest wywołanie znacznego pobudzenia. Ma ona zdolność łączenia się z receptorami adenozynowymi w ośrodkowym układzie nerwowym, wywierając blokujący wpływ na ich aktywność. W praktyce przekłada się to m.in. na zniesienie uczucia zmęczenia – zarówno fizycznego, jak i intelektualnego oraz zwiększenie skupienia, co owocuje również wzrostem motywacji przedtreningowej, i zdecydowanie lepszymi wynikami siłowymi.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Bomba, pierwszy tydzień dosyć ciężki (wchodzi na głowe), potem efekty są bardzo zadawalające! Polecam!
02/10/2020 Andżej

Lipolityczne działanie kofeiny opiera się natomiast na podnoszeniu stężenia śródkomórkowego cAMP, co pozwala na uruchomienie lipolizy poprzez mobilizację specjalnych białek przeznaczonych do wykonania tego procesu. W wyniku tego procesu dochodzi do opróżniania adipocytów ze zgromadzonych w ich wnętrzu tłuszczów zapasowych, z których w innych tkankach pozyskiwana jest energia chemiczna – służy ona m.in. mięśniom do wykonania pracy, czyli np. treningu siłowego.

Johimbina HCl to drugi w kolejności najpopularniejszy składnik fatburnerów. Substancja ta wyekstrahowana jest z rośliny Johimba lekarska i oddziałuje na komponentę współczulną układu autonomicznego. Dzięki zdolności do blokowania presynaptycznych receptorów alfa-2-adrenergicznych, powoduje zwiększone wydzielanie hormonu noradrenaliny i pozwala zachować większe stężenie wspomnianego już cAMP w ustroju.

Dodatkowo wykazano, iż johimbina wpływa na „system sterowania”, którym jest podwzgórze, tym samym przyczyniając się do nasilenia diurezy. Jest to istotny aspekt w procesie redukcji tkanki tłuszczowej, gdyż często mięśnie, które po „wycięciu” tłuszczu mogłyby być wyraźnie widoczne, bywają skryte pod warstwą wody podskórnej, której usunięcie bez wsparcia jest niemożliwe.

Ekstrakt z Carallumy jest bogactwem glikozydów pregnanowych, które wpływają na znaczne ograniczenie apetytu, co odbywa się w trzech mechanizmach. Pierwszym z nich jest hamowanie produkcji AgRPw podwzgórzu – białka, którego ilość wzrasta szczególnie podczas procesu intensywnej redukcji tkanki tłuszczowej, a daje ono sygnał o konieczności zjedzenia pożywnego pokarmu.

Wykazano również, iż dzięki glikozydom rośnie śródkomórkowe stężenie ATP w neuronach podwzgórza, co jest informacją o prawidłowej homeostazie energetycznej ustroju (a więc odpowiednim „nasyceniu”), bowiem ATP jest „nośnikiem energii” we wnętrzu każdej komórki.

Dodatkowym atutem glikozydów pregnanowych jest ich możliwość spowolnienia perystaltyki żołądka. Przedłużone rozciągnięcie jego ścian przez „zalegające” jedzenie skutkuje dłuższym uczuciem nasycenia.

Ekstrakt z liści Senegalia Berlandieri to bogactwo substancji o działaniu ośrodkowym, które znacznie ułatwiają transmisję adrenergiczną. Oprócz silnie aktywowanej lipolizy i termogenezy, które osiągane są dzięki zwiększonemu wydzielaniu noradrenaliny, zawarte w wyciągu roślinnym fenyloetyloamina i jej pochodne znane są z właściwości euforyzujących. Dzięki temu redukcja tkanki tłuszczowej staje się choć trochę przyjemniejsza i bardziej znośna.

Metyloksanamina, czyli substancja znana pod nazwą geranium lub DMAA należy do związków o bardzo silnym działaniu termogenicznym, ułatwiającym spalenie opornej tkanki tłuszczowej. Efekt ten jest osiągany podobnie do johimbiny, poprzez zwiększenie uwalniania noradrenaliny, jednak tym razem w obrębie ośrodkowego układu nerwowego. Potencjał działania DMAA jest szczególnie widoczny w połączeniu z kofeiną, co zostało zapewnione przez producenta w tym suplemencie.

Dodatek DL-fenyloalaniny stanowi „gwarancję” tego, iż w organizmie nie zabraknie substancji prekursorowych, z których tworzone są katecholaminy i wspomniana fenyloetyloamina, bowiem to z niej są one syntetyzowane w nadnerczach, a także ośrodkowym układzie nerwowym.

Parasynefryna to jeden z izomerów synefryny–substancji izolowanej z cytrusów (głównie z owoców czerwonej pomarańczy), znacznie podnoszącej ciśnienie krwi, ale także nasilającej utratę tkanki tłuszczowej (poprzez łączęnie się z receptorem beta3-adrenergicznym umieszczonym na adipocytach). Dodatkowo postuluje się jej działanie w zakresie hamowania uczucia głodu.

Ekstrakt z Evodiae Rutaecarpa to wyciąg z rośliny, której pozytywny wpływ na organizm znany jest nie od dziś. W suplemencie zastosowano ją z powodu silnego działania termogenicznego, które ma miejsce za sprawą jej zdolności do aktywacji receptorów TRPV1, mobilizując ustrój do zwiększonej produkcji ciepła.

Ponadto wykazuje unikatowy wpływ na preadipocyty, czyli komórki prekursorowe dla dojrzałych adipocytów budujących tkankę tłuszczową. Ingerując w mechanizmy związane ze ścieżką sygnałową MAPK zapobiega ich różnicowaniu, a więc efektywnie hamuje przyrost tkanki tłuszczowej, tym samym zapobiegając otyłości.

Ekstrakt z liści koki, czyli krasnodrzewu pospolitego, z którego pozyskiwana jest również kokaina, ma na celu promocję wydolności fizycznej i zdolności wysiłkowych. Jego działanie najlepiej wyrażone jest w skojarzeniu z DMAA oraz kofeiną, które są obecne w preparacie.

Polega ono pobudzenia uwalniania różnych neuroprzekaźników, w tym – noradrenaliny, serotoniny i dopaminy – mających m.in. na celu poprawiać nastrój i koordynację ruchową, a także ograniczyć apetyt.

Naringina przynależy do glikozydów flawoinodowych, których ekstrakcja odbywa się wprost z cytrusów. Pełni głównie rolę wspomagającą, gdyż jest świetnym antyoksydantem, chroniącym przed rozwojem wolnych rodników, jak również wspomaga tempo przemian metabolicznych, co skutkuje intensyfikacją spalania tkanki tłuszczowej.

Hordenina HCl jest związkiem, który zaliczamy do nootropów, jednak szczególnie zarysowuje się jej działanie stymulujące w odniesieniu do wydzielania noradrenaliny. Jej efekt pobudzający i lipolityczny jest szczególnie mocno widoczny w połączeniu z kofeiną i synefryną – stanowi ich doskonałe uzupełnienie.

6,7-dihydroksybergamotyna to substancja zawarta w owocach cytrusowych. Jej unikalna właściwość polega na hamowaniu białek należących do cytochromu P450 - są one odpowiedzialne za metabolizm związków chemicznych w wątrobie, znosząc ich działanie. Jako dodatek do suplementów, jej celem jest ułatwienie ich biodostępności, a więc w przypadku fatburnerów zwiększenie efektu lipolitycznego.

Podsumowując, Hi-Tech Pharmaceuticals Black Piranha to produkt przeznaczony dla tych, którzy w sposób jak najbardziej efektywny chcą przeprowadzić proces utraty tkanki tłuszczowej. Bogactwo składników aktywnych i opinie rzeszy zadowolonych klientów gwarantują przeprowadzenie akcji „utrata zbędnych kilogramów” z ogromnym powodzeniem.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (1)

Skład

Wielkość opakowania: 60 tabletekPorcja jednorazowa: 1 tabletkaIlość porcji w opakowaniu: 60
w 1 tabletcezawartość%ZDS
Zastrzeżona mieszanka z Thermo-Rx i Extend-Rx Technology:290mg**
Ekstrakt z Senegalia Berlandieri (liście) [Dostarcza 150mg alkaloidów fenyloetyloaminowych, w tym
metylosynefrynę
B-fenyloetyloaminę
N-metylo-B-fenyloetyloaminę i N-fenyloetylodimetyloaminę]
metyloheksanamina HCl
Ekstrakt z Carallumy (wystandaryzowany dla glikozydów pregnanowych)(kaktus)
DL-Fenyloalanina
para-synefryna HCl
Naringina (owoc)
6,7-dihydroksybergamotyna
Hordenina HCl
Ekstrakt z Evodiae Rutaecarpa 98% (owoc)
Johimbina HCl.
Ekstrakt z koki (liście)( Erythroxylumcoca jako CocaPure)65mg**
Kofeina(bezwodna)200mg**

Pozostałe składniki

Żelatyna, fosforan dwuwapnia, stearynian magnezu, FD&C Blue #1 i FD&C Red #40.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Soplówka jeżowata (Lion’s Mane) – grzyb na zdrowie.

Soplówka jeżowata (Lion’s Mane) – grzyb na zdrowie.

Soplówka jeżowata (Lion’s Mane) to jadalny grzyb posiadający wiele zalet zdrowotnych. Jest to nootropowy produkt z grupy...

czytaj więcej

Biohacking – przewodnik dla początkujących

Biohacking – przewodnik dla początkujących

Biohacking, definiowany jako ulepszanie swojego życie poprzez łączenie wpływu nauki, technologii i natury, szybko zajmuje czołowe miejsce...

czytaj więcej

Wpływ ekspozycji na słońce w porównaniu z doustną suplementacją witaminy D3

Wpływ ekspozycji na słońce w porównaniu z doustną suplementacją witaminy D3

Niedobór witaminy D wiąże się z wieloma chorobami. Jednak optymalne strategie poprawy poziomu witaminy D, szczególnie w populacjach...

czytaj więcej

Kebab – ile to kalorii?

Kebab – ile to kalorii?

Każdemu z Nas zdarzy się co jakiś czas spożyć fast-foody. Są to burgery, zapiekanki, kebaby, pity i różne inne przekąski. O ile z kanapką z McD. nie ma...

czytaj więcej

Mimetyki insuliny – regulacja gospodarki cukrowej

Mimetyki insuliny – regulacja gospodarki cukrowej

Mimetyki insuliny są to środki, które naśladują działanie insuliny, powodując tym samym obniżenie poziomu cukru we krwi. Zwiększają one wrażliwość...

czytaj więcej

Prędkość vs tarcie, czyli czego nauczyłem się od Scota Mendelsona

Prędkość vs tarcie, czyli czego nauczyłem się od Scota Mendelsona

Prędkość a tarcie – czym się różnią i w jaki sposób wykorzystać tarcie do budowania wyniku? Wielu z Was zapewne kojarzy metodę Dynamic Effort lub...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027