0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Ferritin 5mg Ferritin 5mg 60 kaps.
Cardiovascular Research
89,00 zł

Ferritin 5mg 60 kaps.

Waga wysyłki: 150g
Naturalny
89,00 zł z VAT
1,48 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Zawiera dwie wysoce biodostępne formy żelaza
  • Żelazo z ferrytyny bydlęcej oraz w formie asparaginianu
  • Pomaga uzupełnić zapotrzebowanie na żelazo

Cardiovascular Research Ferritin to suplement diety będący źródłem łatwo przyswajalnego i wysoce biodostępnego żelaza. Zawiera unikalne żelazo hemowe pozyskane z ferrytyny bydlęcej oraz asparaginian żelaza.

Żelazo jest zaliczane do głównych mikroelementów ludzkiego organizmu. Uczestniczy ono we wszystkich kluczowych procesach biologicznych, jest składową grup prostetycznych licznych metaloprotein i centrów aktywnych wielu enzymów. Zarówno jego niedobór, jak i nadmiar jest groźny dla organizmu i może powodować poważne zaburzenia fizjologiczne.

Żelazo jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pomaga ono w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, jest ważne dla utrzymania optymalnego metabolizmu energetycznego, warunkuje proces produkcji czerwonych krwinek oraz hemoglobiny, umożliwia prawidłowy transport tlenu w ustroju. Przyczynia się również do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych i sprzyja redukcji uczucia znużenia oraz zmęczenia.

Przyswajanie żelaza jest determinowane przez jego formę. Udowodniono, że lepszą przyswajalnością cechuje się żelazo hemowe (Fe+2), naturalnie obecne w produktach mięsnych. Taka forma żelaza jest obecna w prezentowanym preparacie. Producent sięgnął po wysoce biodostępne żelazo pochodzące z ferrytyny (główne białko magazynujące żelazo), wyizolowanej z bydlęcej śledziony.

Podsumowując, Cardiovascular Research Ferritin to doskonałej jakości preparat, który wzbogaca dietę o żelazo. Jest szczególnie polecany osobom, które wykazują zwiększone zapotrzebowanie na ten ważny makroelement i zamierzają uzupełnić jego niedobór pod nadzorem specjalisty.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby