Hupercyna – szybkie wsparcie umysłowe

Avatar

Hupercyna jest to alkaloid pochodzenia roślinnego pochodząca z obszarów azjatyckich. Wykorzystywana w medycynie chińskiej, stosowana przez wielu zielarzy, dziś wykorzystywana na wielu płaszczyznach poprawnego funkcjonowania całego organizmu. Działa nootropowo, poprawiając przede wszystkim działanie mózgu.

Działanie hupercyny

Działanie jej przy zażywaniu odpowiedniej ilości jest niezwykle szerokie. Działa ona przede wszystkim na układ nerwowy, będąc jednym z najsilniejszych inhibitorów acetylocholinesterazy, odpowiadającego za większość procesów myślowych. Polepsza ona pamięć, poprawia koncentrację, wpływa na funkcje kognitywne. Jest doskonała do stosowania do poprawy uczenia się. Zmniejsza objawy choroby Alzchaimera. Hupercyna chroni komórki nerwowe i połączenia między nimi. Działa przeciwzapalnie i chroni mózg przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Według badań pozwala ona zapamiętać nasze sny, pomaga w walce z uzależnieniami, a do tego w przypadku osób aktywnych zwiększa siłę skurczu mięśni.

    Dawkowanie hupercyny

    Jeśli mamy postać czystego związku jej ilość wynosi od 50-200 mikrogramów na dobę. Dobrze jest przyjmować ją w cyklach, robiąc pomiędzy nimi przerwy, aby nie uzależnić organizmu od tego specyfiku, gdyż zwiększa się wtedy tolerancja organizmu na jego obecność, a co za tym idzie na jego działanie. Warto czasami stosować hupercynę w dni, kiedy potrzebujemy więcej energii. Działa ona bezpośrednio po około 15 minutach od zażycia, dlatego też warto przyjmować ją rano, by mieć siłę na cały dzień. Warto przyjmować ją z kolefiną, z L-teaniną, Brahmi, Miłorzębem, czy Magnolią.

    Tagi: hupercyna, hupercyna A, hupercyna co to jest, hupercyna dawkowanie, hupercyna działanie

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *