0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Chlorek magnezu Chlorek magnezu 1000g
Vivio
5,99 zł

Chlorek magnezu 1000g

Waga wysyłki: 1100g
Bez dodatków

Jako alternatywę polecamy:

Magnesium Malate + P5P (Jabłczan magnezu z B6) 200 kaps.
Magnesium Malate + P5P (Jabłczan magnezu z B6) 200 kaps.
Apollo's Hegemony
69,00 zł
5,99 zł z VAT
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Chlorek magnezu w formie rozpuszczalnych w wodzie płatków
  • Rewolucyjne wchłanianie transdermalne
  • Wspiera procesy energetyczne
  • Poprawia funkcje kognitywne

ViVio Chlorek magnezu sześciowodny to najwyższej czystości magnez w formie płatków, który przeznaczony jest do sporządzania roztworu. Środek ten może wpłynąć na zwiększenie stężenia tego minerału w organizmie, oferując tym samym liczne benefity zdrowotne.

Magnez jest niezbędnym składnikiem odżywczym, który jest drugim co do wielkości występującym w naszym organizmie pierwiastkiem. Spożywanie produktów wysoce przetworzonych, życie w ciągłym stresie, a także stosowanie zbyt dużych ilości sztucznych nawozów w rolnictwie, sprawia że coraz większa ilość osób stwierdza u siebie niedobory magnezu. Biorąc pod uwagę znaczenie pierwiastka, który stanowi kluczowy element licznych enzymów oraz podstawowych funkcji komórek, jak np. tworzenie białek czy przekaźnictwo neuronalne, stan ten jest wysoce niekorzystny. Z tego powodu magnez jest czołowym suplementem, który spożywa znaczna część populacji.

Pośród benefitów wzrostu poziomu tego pierwiastka wymienia się m.in. poprawę funkcji kognitywnych, spadek częstotliwości i intensywności kurczy mięśniowych oraz lepszą odporność na stres. Co więcej, stężenie magnezu powiązane jest także z utrzymaniem zdrowia psychicznego, a także poziomem energii w ciągu dnia.

Przewaga dzięki formie chlorku

Chlorek magnezu to specyficzna, wyjątkowo łatwo przyswajalna forma magnezu, która szczególnie dobrze wchłania się transdermalnie, czyli po prostu przez skórę. Wystarczy dodać szklankę płatków magnezowych do kąpieli i zamoczyć ciało na około 20 minut. Już taki czas ekspozycji wystarcza, by po kilku sesjach organizm był w stanie przyjąć dawkę, która może efektywnie podnieść stężenie pierwiastka. Taka forma przyjmowania go jest polecana szczególnie osobom, które mają problemy z wchłanianiem magnezu z układu pokarmowego.

Podsumowując, ViVio Chlorek magnezu sześciowodny to ciekawa propozycja dla osób poszukujących alternatywnego rozwiązania kłopotu z obniżonymi stężeniem magnezu. Może być także game-changerem dla osób zmagających się z zaburzeniami wchłaniania tego pierwiastka w standardowej drodze układu pokarmowego.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby