0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
ReduKAC Shot ReduKAC Shot 60 ml
Olimp
12,00 zł

ReduKAC Shot 60 ml

od 3 sztuk tylko: 11,76 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 120g

Jako alternatywę polecamy:

Classic 9g
Classic 9g
Bolero
1,89 zł
12,00 zł z VAT
12,00 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Pomaga uzupełnić poziom kluczowych składników po spożyciu alkoholu
  • Zawiera witaminy z grupy B, elektrolity, ekstrakt z zielonej herbaty i cholinę
  • Uzupełniony dodatkowo o glukozę i fruktozę
  • Wygodna, gotowa do spożycia formuła

Olimp ReduKAC™ to preparat, który pomaga szybko stanąć na nogi po konsumpcji alkoholu i oraz może łagodzić negatywne skutki związane z syndromem dnia następnego. Produkt zawiera witaminy z grupy B, elektrolity, ekstrakt z zielonej herbaty, cholinę oraz glukozę i fruktozę.

Zestaw witamin z grupy B
Spożywanie alkoholu wiąże się z uszczupleniem zapasów witamin, które są wykorzystywane do metabolizmu etanolu oraz produktów jego przemiany. Witaminy z grupy B uczestniczą w wielu ważnych procesach w naszym organizmie. Pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia (ryboflawina, niacyna, witamina B6, witamina B12). Ponadto kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie, a witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu.

Źródło elektrolitów
Konsumpcja alkoholu może sprzyjać zaburzeniom stężeń podstawowych elektrolitów. Najobficiej występującymi w przestrzeni pozakomórkowej pierwiastkami są chlorki oraz sód, a ich stężenie w krwioobiegu zmniejsza się wraz z większą podażą płynów.

Dodatek glukozy i fruktozy
W preparacie umieszczono aż dwa źródła dobrze przyswajalnych węglowodanów prostych, mianowicie fruktozę oraz glukozę. Stanowią one główne paliwo wykorzystywane przez mięśnie szkieletowe podczas wysiłku, a także dostarczają energii do mózgu.

Formuła uzupełniona o ekstrakt z zielonej herbaty i cholinę
Alkohol jest jednym z czynników negatywnie wpływających na zdrowie oraz funkcjonowanie wątroby, ponieważ odpowiada ona między innymi za metabolizm spożywanego alkoholu. Dla jej prawidłowego funkcjonowania bardzo ważna jest podaż choliny. W produkcie zastosowano opatentowaną formułę VitaCholine®, odznaczającą się jakością farmaceutyczną.

Ekstrakt z zielonej herbaty posiada właściwości przeciwutleniające, wpływa korzystnie na pamięć i koncentrację oraz pomaga odzyskać witalność.

Podsumowując, Olimp ReduKAC™ to wygodny do spożycia preparat, który może być pomocny w walce z objawami syndromu dnia następnego, znanego powszechnie jako kac.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby