0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
LDL Support (Anty-cholesterol) LDL Support (Anty-cholesterol) 60 kaps
Apollo's Hegemony
79,00 zł

LDL Support (Anty-cholesterol) 60 kaps

Waga wysyłki: 150g

Jako alternatywę polecamy:

Stinging Nettle (Pokrzywa) 90 kaps.
Stinging Nettle (Pokrzywa) 90 kaps.
Apollo's Hegemony
35,00 zł
79,00 zł z VAT
2,63 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Formuła pomagająca zadbać o serce i układ krwionośny
  • Zawiera astaksantynę, koenzym Q10 i polikozanol
  • Z dodatkiem tiaminy i metylowanego folianu

Apollo’s Hegemony+ LDL Support to suplement diety zawierający składniki aktywne wspierające prawidłową pracę serca i naczyń krwionośnych.

Polikozanol to naturalna mieszanina długołańcuchowych alkoholi pierwszorzędowych. Zazwyczaj jest otrzymywany z trzciny cukrowej, choć może także pochodzić z kiełków pszenicy czy otrębów ryżowych.

Koenzym Q10 (ubichinon) to związek naturalnie występujący w organizmie człowieka. Odgrywa kluczową rolę w produkowaniu energii i dostarczaniu jej do wszystkich komórek organizmu. Jest także przeciwutleniaczem, który chroni komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi wywoływanymi przed wolne rodniki.

Astaksantyna to naturalny barwnik z grupy karotenoidów, produkowany przez algi Haematococcus pluvialis. Astaksantyna jest chętnie spożywana przez niektóre gatunki ryb lub skorupiaków, którym nadaje charakterystyczny, różowo-czerwony kolor. Substancja ta wykazuje również silnie działanie antyoksydacyjne. Z tego względu stała się przedmiotem licznych badań naukowych.

Foliany pomagają w utrzymaniu właściwego metabolizmu homocysteiny. Wspierają także zachowanie prawidłowych funkcji psychologicznych oraz prawidłową produkcje krwi.

Witamina B1 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca. Oprócz tego wspiera funkcje psychologiczne.

Monakolina K zawarta w fermentowanym czerwonym ryżu jest naturalnym odpowiednikiem statyn, wykazując duże podobieństwa w strukturze chemicznej i mechanizmie działania względem cholesterolu o niskiej gęstości (LDL).

Podsumowując, Apollo’s Hegemony+ LDL Support to unikalna formuła opracowana z myślą o osobach chcących w kompleksowy sposób zadbać o układ sercowo-naczyniowy.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby