0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Liver & Tudca Liver & Tudca 90 kaps.
Apollo's Hegemony
169,00 zł

Liver & Tudca 90 kaps.

5 (1 opinii)
Opis produktu
  • Połączenie ekstraktu z ostropestu plamistego, NAC i TUDCA
  • Minimum dodatków technologicznych
  • 250 mg NAC w jednej kapsułce

Apollo's Hegemony Liver & Tudca to suplement diety zawierający zestaw substancji znanych ze swojego korzystnego wpływu na pracę wątroby. W skład produktu wchodzi wyciąg z ostropestu plamistego, N-acetylocysteina i TUDCA.

N-acetyl-L-cysteina (NAC) to N-acetylowana pochodna L-cysteiny – aminokwasu siarkowego produkowanego naturalnie w organizmie. L-cysteina jest potrzebna do syntezy glutationu, który posiada potężny potencjał antyoksydacyjny. Najważniejszym miejscem endogennej produkcji glutationu jest wątroba. Unikalna struktura NAC sprawia, że jest ona lepiej przyswajalną i bardziej stabilną formą tego aminokwasu.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Numer 1 jeśli chodzi o naprawę wątroby po oralach meta/wino/antek
02/08/2017 Antek

Ostropest plamisty (Silybum marianum) to gatunek rośliny z rodziny astrowatych, znanej i cenionej już od czasów starożytnych. Surowcem zielarskim ostropestu są jego owoce i łupiny nasienne, które stanowią naturalne źródło sylimaryny. Jest to aktywny kompleks flawonolignanów, mający działanie ochronne na wątrobę.

Sylimaryna posiada potężny potencjał hepatoprotekcyjny i detoksykacyjny. Pomaga w ochronie hepatocytów przed uszkodzeniami oraz może wspomagać ich regenerację. Ostropest plamisty wykazuje także właściwości antyoksydacyjne, dzięki którym może być zaangażowany w ochronę DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniami oksydacyjnymi.

Kwas tauroursodeoksycholowy (TUDCA) to pochodna kwasu żółciowego, występująca naturalnie w organizmie. TUDCA był pierwotnie izolowany z żółci niedźwiedziej i od lat zajmuje ważne miejsce w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej.

Podsumowując, Apollo's Hegemony Liver & Tudca to suplement diety polecany w szczególności osobom pragnącym zadbać o zdrowie wątroby.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (1)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby