Popularne artykuły

#13 Badania suplementów – Apollo Hegemony Rhodiola Rosea
Badania suplementów

#13 Badania suplementów – Apollo Hegemony Rhodiola Rosea 

Kolejne badania! Po naszym potwierdzeniu składu Labolic Labs BPC-157 wysłaliśmy produkt, o który często nas pytano - Rhodiola Rosea z Apollo Hegemony! Aby spełnić oczekiwania naszych klientów, część z nich wysłaliśmy do testów do niezależnego ABC Testing Inc. Laboratorium, które ściśle sprawdzało, czy etykieta Rhodiola Rosea odpowiada rzeczywistości zawartej w kapsułkach. Sprawdź tę recenzję poniżej!


Rhodiola Rosea w pigułce

Aby szybko przypomnieć, do czego zdolna jest Rhodiola Rosea, powiedzmy tylko kilka słów na ten temat.

Rhodiola Rosea to zioło tradycyjnie stosowane w medycynie ajurwedyjskiej. Jest stosowany głównie w walce ze stresem, poprawie ogólnej jakości zdrowia i poprawie działania układu odpornościowego. Badania wskazują również, że Rhodiola Rosea może również skutecznie poprawić wyniki treningu. Może także działać jak naturalny i nieinwazyjny stymulant!

Rhodiola Rosea infografika
Rhodiola Rosea infografika

Wyniki badania

Poniżej pokazujemy wyniki badań laboratorium ABC Testing Inc. dotyczące składników suplementu firmy Apollo Hegemony. Jak widać, produkt zawiera jeszcze więcej salidrozydów, niż wskazuje na to producent! To potwierdza przywiązanie do składu swoich produktów i powinien być mocnym punktem przemawiającym za sprawdzeniem Rhodioli na własną rękę!

Wyniki badania Rhodiola Rosea od Apollo Hegemony
Wyniki badania Rhodiola Rosea od Apollo Hegemony

Podsumowanie

Jak widać w Rhodioli od Apollo Hegemony w jednej kapsułce możemy znaleźć ponad 15 miligramów salidrozydów - jednych z najbardziej biologicznie aktywnych substancji zawartych w Różeńcu Górskim! Tak więc 3-procentowa standaryzacja podana przez producenta jest jak najbardziej prawdziwa. Dlatego z całą pewnością możemy polecić tą Rhodiolę jako następny produkt na półce z suplementami, jeśli tylko chcesz naturalnie poprawić swoje zdolności radzenia sobie ze stresem!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *