#16 Badania suplementów – MZ-Store ZMB6

Stojąc przed wyborem suplementu sugerujemy się często reklamą w mediach bądź ceną. Osoby w średnim wieku, szukające wsparcia w codziennym życiu poprzez likwidację symptomów zmęczenia - tak z reguły wyglądają reklamy w telewizji, sugerujące że produkt jest "najlepszy". O ile wiele z takich reklam skłania do zakupu to mimo wszystko należy zachować powściągliwość w kupnie. Sugestia na ekranie odnosi się najczęściej do polecenia produktu "najtańszego", "najlepszego", "forte" czy "max". Jednak mało który producent czy reklama pokazuje to na czym powinno zależeć każdemu konsumentowi - jakość i potwierdzenie składu produktu.

Dziś przedstawimy wynik badania jednego z najnowszych suplementów marki MZ-Store - ZMB6.

ZMB6 - co to takiego?

Wychodząc na przeciwko oczekiwaniom, stworzyliśmy produkt pozwalający zapobiegać podstawowym niedoborom w naszym organizmie: magnezu, cynku i witaminy B6. Popularnie nazywające się ZMA. Za sprawą suplementacji ZMB6 wspieramy:

  • metabolizm energetyczny naszego ustroju,
  • stan naszej skóry, włosów oraz paznokci,
  • prawidłową pracę mięśni,
  • produkcję hormonów,
  • regenerację powysiłkową,
  • pracę naszego mózgu i układu nerwowego.

Jest to połączenie cynku, magnezu i witaminy B6. Stanowią one naturalne rozwiązanie, które jest niezbędne do ochrony organizmu przed chorobami, różnego rodzaju urazami, przed nadmiernym wysiłkiem fizycznym, czy nawet brakiem łaknienia. Dla osób trenujących ZMA jest ważne w celu optymalizacji pracy mięśni oraz układu nerwowego.

Więcej o synergizmie cynku, magnezu oraz witaminy b6 - ZMA - niezbędny zestaw dla każdego.

Mając na celu wiarygodność i zdobycie uznania dla produktów naszej marki, cyklicznie testujemy partie produktów celem potwierdzenia zgodności składu i zawartości suplementu. Dlatego pod koniec maja przekazaliśmy do laboratorium badawczego nasz produkt. Poniżej sprawozdanie z jego analizy.

ZMB6 - wyniki analizy składu.

Wszystkie 3 parametry składu są zgodne z kryteriami przyjętymi do oceny jakości suplementów. Dzięki temu mamy czarno na białym przedstawiony skład oraz poszczególną ilość substancji aktywnych w kapsułce. ZMB6 zawiera optymalnie skomponowaną ilość magnezu, cynku oraz witaminy B6 wobec czego wprowadzenie go do suplementacji będzie dobrym rozwiązaniem.

Sprawdź też pozostałe: Badania suplementów diety.

 

Tagi: badanie suplementów, cynk, magnez, ZMA, zmb6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *