Nowość od Outbreak! Build – rekompozycja sylwetki!

Pełna formuła nowego suplementu Outbreak Nutrition - Build, wreszcie została ujawniona i wygląda NAPRAWDĘ obiecująco. Marka zdecydowała się na połączenie składników i dawek, których nie widzieliśmy w żadnym innym suplemencie. NIGDY!

Czym jest Build od Outbreak Nutrition?

Build od Outbreak Nutrition Build to suplement służący rekompozycji naszego ciała. Zzawiera masę doskonale zbilansowanych składników, aby zapewnić ci oczekiwane korzyści. Produkt ma na celu pomóc zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową, przy jednoczesnym zmniejszeniu ilość tłuszczu, więc jest to w zasadzie spalacz tłuszczu budujący mięśnie. Brzmi dobrze, prawda?

Formuła Build

Receptura Outbreak Nutrition Build opiera się na sprawdzonym składniku, Mediator - kwas fosfatydowy (opisywaliśmy go tutaj). W suplemencie znajduje się 1,5 g wspomnianej wyżej "formuły" (w tym mamy 750 mg substancji czynnej) na porcję, chociaż, jak zapewne się domyślacie – nie na samym składniku o nazwie "mediator" oparta jest formuła Build.

Oprócz powyższego składnika, Outbreak Nutrition wypakował Build po brzegi czterema innymi związkami. W mieszance znajduje się 300 mg wyciągu z rozmarynu dla 50% kwasu ursolowego, 75 mg laksogeniny (5-alfa-hydroksy-laksogeniny), 200 mg granatu dla 80 mg aktywnego kwasu elagowego, a na końcu 50 mg AstraGin dla zwiększenia wchłaniania wszystkich pozostałych substancji.

Jak dawkować Build?

Outbreak Nutrition planuje wypuszczenie Build w butelce zawierającej 120 kapsułek, która wystarcza na 20 porcji. 20 porcji powinno nam wystarczyć na ok. 30 dni, ponieważ producent sugeruje, aby brać produkt tylko w dni treningowe, chociaż jeśli trenujesz więcej niż pięć dni w tygodniu, prawdopodobnie szybciej wyczerpiesz zapasy.

Konkurencyjna cena

Oczekujemy się, że ten niezwykle obiecujący suplement do Outbreak Nutrition wkrótce trafi do sklepów. Kiedy w końcu stanie się dostępny, że ​​będzie miała bardzo konkurencyjną cenę (lub przynajmniej porównywalną z innymi suplementami kwasu fosfatydowego), wynoszącą około 60 USD za opakowanie.

źródło zdjęcia: Twitter OutbreakSupps

Tagi: kwas fosfatydowy, masa, nowości, rekompozycja, suplementy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.